Skocz do zawartości

Pokemon Go!


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Nic, zastanawiam się jak silny by mógł mniej więcej wyjść mój po ewolucji. Choć raczej do czasu ewolucji nałapię czegoś lepszego. 

Mój najlepszy pok ma 606 CP, zajęłam cały jeden gym xD

Ale nie wiem skąd ludzie mają Laprasy, Snorlaxy i Dragonite po 2000 CP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wcześniej miał 500 coś, oczywiście Pidgeot :rainderp: 

A teraz chcąc nie chcąc właśnie ten Vapek jest najsilniejszy. Pewnie z jajek 10km dropią, a przy tym dostaje się więcej cukierków niż przy złapaniu i se upują. Wiem, że Dratinich jest dość sporo spawnów w niektórych miejscach, tzn nie wiem jak teraz bo podobno te wszystkie nesty pozmieniali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z tymi najmocniejszymi pokami pewnie czitowali, a dokładniej odpalali grę na kompie z fake GPS, a potem szukali poksów na PokeVision (które kilka dni temu zakończyło swoją działalność bo się Nianticowi nie podobało).

 

Jakby ktoś był ciekawy to macie listę z opisanymi dropami z poszczególnych jajek: http://www.serebii.net/pokemongo/eggs.shtml

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz lvl? Wydaje mi się, że im wyższy lvl tym lepsze CP

 

43 minuty temu Maniek napisał:

Ludzie z tymi najmocniejszymi pokami pewnie czitowali, a dokładniej odpalali grę na kompie z fake GPS, a potem szukali poksów na PokeVision (które kilka dni temu zakończyło swoją działalność bo się Nianticowi nie podobało).

 

Jakby ktoś był ciekawy to macie listę z opisanymi dropami z poszczególnych jajek: http://www.serebii.net/pokemongo/eggs.shtml

Czemu od razu czitowali? Jestem na grupie Pokemon GO z mojego miasta i widzę, że umawiają się na lury itp, mówią że w różnych miejscach jest gniazdo Dratinich i sobie tam campią na nich. Nie wszyscy, którym dobrze idzie muszą od razu czitować :rainderp:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lury lurami, spędziłem większość mojego czasu w grze na lurach i najwięcej tam Rattat, Drowzee itp. A mam już 17 lvl. Przez ten cały czas nie spotkałem ani jednego dratini, charmandera itp. Też jestem na grupie Pokemon GO z mojego miasta i wiem jak jakieś eventy są organizowane, mimo to nie widzę racjonalnego wytłumaczenia dla kolesia o którym u mnie głośno co chodzi po mieście z Dragonitami, Charizardami itp. po ponad 2000 CP i rozwala gymy. Już nawet nazwę na to nadali, spoofing dokładniej mówiąc, siedzą sobie w domu i z fake GPS wyłapują co najlepsze. Może z 10% ludzi z tymi najmocniejszymi pokami gra uczciwie, w końcu to polsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu Maniek napisał:

Lury lurami, spędziłem większość mojego czasu w grze na lurach i najwięcej tam Rattat, Drowzee itp. A mam już 17 lvl. Przez ten cały czas nie spotkałem ani jednego dratini, charmandera itp. Też jestem na grupie Pokemon GO z mojego miasta i wiem jak jakieś eventy są organizowane, mimo to nie widzę racjonalnego wytłumaczenia dla kolesia o którym u mnie głośno co chodzi po mieście z Dragonitami, Charizardami itp. po ponad 2000 CP i rozwala gymy. Już nawet nazwę na to nadali, spoofing dokładniej mówiąc, siedzą sobie w domu i z fake GPS wyłapują co najlepsze. Może z 10% ludzi z tymi najmocniejszymi pokami gra uczciwie, w końcu to polsza.

Nie zgodzę się. Z jajek 10km na wysokim levelu lecą takie Laprasy i Snorlaxy, do niedawna Dratini miały stałe spawny i spacerując sobie brzegiem Wisły można było czasem złapać nawet 3. Większym problemem są boty, które w 3 dni nabijają 30 poziomów.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero 12 level, także tego, jakoś szczególnie silna nie jestem. Ale nie raz widziałam przepaść w gymach z dnia na dzień. I ja nie wiem czy ci ludzie innego życia poza Pokemon GO nie mają, czy czitują. Szczególnie, że u mnie taki stworek z jajka ma około 300 CP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MasterOfRainbows Wniosek jest prosty: dzieciaki strzelające i mordujące w grach dowartościowują się i czują się takie "super i dorosłe". Młodzi dorośli to pokolenie pokemonów więc chętnie przystali na taką sentymentalną i przyjemną gierkę. Dzieciaki mniej to chwytają. A Bronies? Tego wyjaśnić nie potrafię :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki smutny problem, bo nie chce mi się zalogować na moje konto w Pokemon GO. I to wiem, że wina jest konta, ponieważ raz kliknełam przypadkiem drugie konto (po prostu maile mam dwa powiązane z komórką) i normalnie mi się zalogowało... a z tym pierwszym kontem nic, próbowałam resetować, nawet czekać (bo po prostu ładuje się i nie ma to końca) ale nie działa :/ Od początku to nie zamierzam w to grać, wolę już po prostu przestać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...