Skocz do zawartości

Pokemon Go!


Gość Ziemowit

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tak tylko się zapytam.

 

To tylko hajp na to zniknął, czy wraz z nim gracze też? Bo tak o tym ucichło, a ja nolife z domu nie wychodzę, to nie wiem. Nadal można spotkać masę osób z telefonami przekomarzających się po mieście czy jest ich już zdecydowanie mniej, niż wcześniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Talar said:

Tak tylko się zapytam.

 

To tylko hajp na to zniknął, czy wraz z nim gracze też? Bo tak o tym ucichło, a ja nolife z domu nie wychodzę, to nie wiem. Nadal można spotkać masę osób z telefonami przekomarzających się po mieście czy jest ich już zdecydowanie mniej, niż wcześniej?

Hajp sprzedaliśmy innym częściom świata ... a w grze brak contentu także po co dłużej grać? No i z domu trzeba wyjść, a nie każdy ma czas to robić ... i ochotę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Gram w to od lipca i jeszcze się nie znudziło zwłaszcza że rzucili 100 nowych stworów generacji drugiej. Osobiście prowadzę polowanie na Eevee go i jego ewolucję  (10 procent mojej kolekcji) a teraz jeszcze Espeona złapałem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Od jakiegoś czasu moja grupa, z którą się spotykam co tydzień zaczęła intensywnie grać. Część wróciła do starych kont, inni grają 1 raz. Ja też wróciłem i mogę powiedzieć że jest nieźle. Na prawdę polecam. Ulepszyli ja i dbają o zawartość. Teraz zamiast gadac o mlp, gadamy o pokach. Na jak długo, nie wiem, ale szał trwa.

Ps potrzebuje jeszcze kilku znajomych.

Mój kod to 8441 1028 1503

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jakoś od Lutego zaczęłam grać ponownie. Kupiłam se nowy telefon to trzeba było jakąś fajną gierkę ściągnąć i nie zawiodłam się.

Chociaż tej apce wciąż brakuje wielu opcji (w tym dość oczywistych) i mocno potrzebuje optymalizacji to jednak jest spory progress od tego 2016, kiedy to grałam pierwszy raz. Nie nudzi się, poke stopów i gymów jest już o wiele więcej nawet w niedużych miastach. Jest co łapać, co raidować, a eventy są niemal co chwila.
Więc jakby ktoś się zastanawiał czy warto wrócić to powiem, że tak, warto. Szczególnie jak się lubi pokemony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PervKapitan Podziel się tutaj swoimi najlepszymi pokami :D

Ja bym chętnie pograła w Pokemon GO, ale niestety mój telefon zdechł XD Jak tylko kiedyś przyjdzie mi go zmienić to na pewno sobie pobiorę ^^ Kiedyś grałam i fajnie się przy tym bawiłam. Chociaż prawdę mówiąc bardziej mnie interesuje Ingres. Musiałabym się lepiej przyjrzeć obu aplikacjom by stwierdzić, która fajniejsza. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnych za dużo nie mam, bo szczerze koncentruję się bardziej by zdobywać pokemony, którę lubię i głównie je ulepszam, a one nie zawsze są najsilniejsze swojego typu. Też za bardzo nie mam szczęścia do IV, przez co trochę zniechęca mnie lvlowanie pokemona z niższym IV, kiedy wiem, że mogę potem znaleźć lepszego i wtedy by wszystko poszło na marne.

Ale w każdym razie tutaj najsilniejsze: (nie mam pojęcia dlaczego, ale moje Glaceony nie wyświetlają się, w każdym razie Placuszek to shiny, lucky Glaceon)

2WybBFe.jpgp01AzDR.jpg

Coś, co chyba najbardziej uwielbiam i cenię w tej grze to zdobywanie shiny:

Rtx3A5R.jpgQWclblB.jpgQQXawdJ.jpg

 

Pokemony z 0 IV xD:

5slOOXX.jpg9p6U8YL.jpg

Nie mam pojęcia dlaczego akurat Misdreavusy, kiedy chcę znaleźć z 100% IV... :rainderp:

 

Tutaj ze 100% IV:

0GJRmph.jpgeEjLmUK.jpg

 

Legendy:

ub6ndw7.jpgH6M8Bhw.jpgRejmtaY.jpgH0VJU9J.jpg

Giratin miałam jeszcze więcej, ale na cukierki przerobiłam... Tak bardzo chciałam shiny Giratinkę, ale nie udało się :c

 

Mityczne:

kMtJElv.jpg

 

Eventowe:

I5QAV26.jpgCuLqq1f.jpgSZzHHR7.jpg

 

 

Bonusik:

(jako, że mój Placuszek nie chciał się pokazać na miniaturce to podziwiajcie jego THICC tyłeczek~)

MwSk4Rh.jpg

 

Jeszcze warto dodać, że posiadam Taurosa, Kangaskana, Farfetch'da oraz Solrocka, które są pokemonami regionalnymi niedostępnymi normalnie w Europie.

Wiele moich pokemonów nosi imię moich bliskich/znajomych (niektóre widoczne na screenach). Jeśli macie jakiegoś ulubionego pokemona, który nie jest zajęty to chętnie mogę również nazwać go po waszym nicku. :D 

To chyba wszystko co bym mogła powiedzieć ciekawego o moim koncie. Jakby coś jeszcze przyszło mi do głowy to dopiszę. ;) 

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...