Gość Ziemowit

Pokemon Go!

Recommended Posts

2 godziny temu FejsOpisy napisał:

hej, tak sie zastanawiam czy zamawiać tą opaskę do gry i łapania pokemonów... ktoś z Was to już ma i poleca?

Jaką opaskę? Jakiś link?

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

Bardziej mi chodziło o opis tego, co robi :rainderp: 

:spike: 

Wibruje czy tam świeci czy coś jak ci pokemon wyskoczy w grze. 

Tak tylko się zapytam.

To tylko hajp na to zniknął, czy wraz z nim gracze też? Bo tak o tym ucichło, a ja nolife z domu nie wychodzę, to nie wiem. Nadal można spotkać masę osób z telefonami przekomarzających się po mieście czy jest ich już zdecydowanie mniej, niż wcześniej?

24 minutes ago, Talar said:

Tak tylko się zapytam.

To tylko hajp na to zniknął, czy wraz z nim gracze też? Bo tak o tym ucichło, a ja nolife z domu nie wychodzę, to nie wiem. Nadal można spotkać masę osób z telefonami przekomarzających się po mieście czy jest ich już zdecydowanie mniej, niż wcześniej?

Hajp sprzedaliśmy innym częściom świata ... a w grze brak contentu także po co dłużej grać? No i z domu trzeba wyjść, a nie każdy ma czas to robić ... i ochotę :D

Mi z kolei się odechciało, ponieważ na moim osiedlu jest mało pokestopów i ledwo mi starcza na złapanie czegoś konkretnego. A łażenie tam i z powrotem jest nudne. 

Gram w to od lipca i jeszcze się nie znudziło zwłaszcza że rzucili 100 nowych stworów generacji drugiej. Osobiście prowadzę polowanie na Eevee go i jego ewolucję  (10 procent mojej kolekcji) a teraz jeszcze Espeona złapałem ;)

Od jakiegoś czasu moja grupa, z którą się spotykam co tydzień zaczęła intensywnie grać. Część wróciła do starych kont, inni grają 1 raz. Ja też wróciłem i mogę powiedzieć że jest nieźle. Na prawdę polecam. Ulepszyli ja i dbają o zawartość. Teraz zamiast gadac o mlp, gadamy o pokach. Na jak długo, nie wiem, ale szał trwa.

Ps potrzebuje jeszcze kilku znajomych.

Mój kod to 8441 1028 1503

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się