Skocz do zawartości

Dyskusja na temat spoilerów z VI Sezonu


Cozy Glass

Recommended Posts

Witam serdecznie. :) Z racji tego, że wg mnie brakowało tu tego tematu, to postanowiłem go założyć. ^^ Może zacznę od tego, że ostatnio zauważyłem, że jeden odcinek sezonu VI został anulowany, przez co mamy w pierwszej połowie sezonu 12 odcinków. Odcinek ten nosił nazwę:"The Fault In Our Cutie Marks" i oryginalnie miał nosić numer 9. I stąd moje pytanie. Co o tym sadzicie? O czym miałby być ten odcinek? Sądzicie że ten odcinek jeszcze wróci, czy może wyjątkowo ten sezon będzie miał jeden odcinek mniej? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.07.2016 at 12:44 Anoax napisał:

Witam serdecznie. :) Z racji tego, że wg mnie brakowało tu tego tematu, to postanowiłem go założyć. ^^ Może zacznę od tego, że ostatnio zauważyłem, że jeden odcinek sezonu VI został anulowany, przez co mamy w pierwszej połowie sezonu 12 odcinków. Odcinek ten nosił nazwę:"The Fault In Our Cutie Marks" i oryginalnie miał nosić numer 9. I stąd moje pytanie. Co o tym sadzicie? O czym miałby być ten odcinek? Sądzicie że ten odcinek jeszcze wróci, czy może wyjątkowo ten sezon będzie miał jeden odcinek mniej? 

 

Prawdopodobnie zostanie przeniesiony na później. Już w przeszłości mieliśmy takie sytuacje, że odcinek zostawał przesunięty na inny termin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Uszatka napisał:

Obiecująco wygląda fragment, w którym Spike mówi, że changeling to jego przyjaciel. Liczę na to, że faktycznie będą przyjaciółmi. Trzeba dać nieco więcej uczuć changelingom :3 

Przecież ten przyjazny Podmieniec to Pszemek (pisownia celowa) ze "Slice of Life" :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Krisu napisał:

Przecież ten przyjazny Podmieniec to Pszemek (pisownia celowa) ze "Slice of Life" :rdblink:

 

Bardzo możliwe. Ale w "Slice of Life" Pszemek tylko sobie siedział i nie było wiadomo czy przyszedł się cieszyć z miłości MŁODEJ pary czy żeby się najeść :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.07.2016 at 01:33 Uszatka napisał:

Bardzo możliwe. Ale w "Slice of Life" Pszemek tylko sobie siedział i nie było wiadomo czy przyszedł się cieszyć z miłości MŁODEJ pary czy żeby się najeść :rainderp:

 

915999__safe_solo_screencap_meme_image+m

 

Ale zdecydowanie miło byłoby zobaczyć changelinga, który nie jest antagonistą, tylko próbuje sobie spokojnie przeżyć w Equestrii. A swoją droga, ciekawe czy Chrysalis to jedyna królowa podmieńców czy też jest takowych kilka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Niklas napisał:

A swoją droga, ciekawe czy Chrysalis to jedyna królowa podmieńców czy też jest takowych kilka.

 

Tak sobie teraz pomyślałam, że może być ich więcej, ale tylko Chrysalis nie może znaleźć swojego stałego miejsca bądź ma wygórowane ambicje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego że w equestrii minął tydzień max od pierwszego sezonu - Wut? :v  Znaczy albo to troll, albo naszzze ukochane klacze muszą być mega zmęczone. ;-; P.S. Z tych spoilerów 13 odcinka wynika, że jeden ogier będzie odgrywać większą rolę i będzie w nim uczestniczył cały lub prawie cały czas. Czyżby chłopak dla Rainbow? :v na pewno pojawią się shipy. :v

Edytowano przez Anoax
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ze strony Facebooka MLP wynika, że Spike zaśpiewa po raz drugi pierwszy w historii serialu. Jesteście ciekawi jak mu wyjdzie?

 

BTW ten sezon naprawdę robi wiele by poprawić wizerunek smoczka (najpierw wspieranie Starlight podczas otwarcia sezonu, potem Gauntlet of Fire, a teraz przyjaźń z podmieńcem). To prawie tak jakby on był jedną z gwiazd sezonu.

 

2 godziny temu Wonsz napisał:

Mamy datę emisji kolejnych odcinków z polskim dubbingiem:

http://www.fge.com.pl/2016/08/news-kucyki-wracaja-do-polski-czyli.html

Mam nadzieję, że przynajmniej dokończą pierwszą połowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Lucas napisał:

Inwersja to coś wspaniałego. :yay:

 

 

Czyżby chcieli zrobić coś takiego, jak w 5 tomie komiksu? Mirrors? Heh, masz racje... Nie oglądałem serialu od 5 sezonu, gdzie w całości oglądnąłem ze 4 epizody. A z tego oglądam "scenami"... Ale tym mnie zaciekawiłeś :)

Ale motyw przeciwieńst, to odgrzany kotlet...  "Scooby Doo: I szkoła upiorów". Też są motywy poprzekręcanego bohatera :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Ale motyw przeciwieńst, to odgrzany kotlet...  "Scooby Doo: I szkoła upiorów". Też są motywy poprzekręcanego bohatera :D

Taki odgrzany kotlet, że rzadko go spotykasz w serialach, a w takiej formie to zupełnie coś nowego. :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra, pora na drobne teorie odnośnie finału.

 

Osobiście uważam, że nie bez powodu dodali nowych przedstawicieli różnych ras w tym sezonie (oprócz pojedynczych odcinków oczywiście). Możliwe jest, że skoro Mane6 nie będzie w finale, to Starlight będą mogli towarzyszyć np. Ember, Thorax lub Gabi. Ewentualnie można dodać do nich Trixie i już mamy nietypową grupę bohaterów. Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może po Every Little Thing She Does będziemy w stanie stwierdzić, któż to mógłby się zjawić w drużynie Starlight? Ja bym stawiał na Trixie i... Spike'a. To takie moje dwa pewniaki na chwilę obecną, bo ich Glimglam zna najlepiej i wie, że zawsze może ich poprosić o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Lucas napisał:

Drużyna Starlight Glimmer:

-Flim i Flam (?)

 

Dlaczego niby oni? Nie powiem, chętnie bym ich zobaczył, ale Starlight nawet ich w życiu nie widziała + serial kreuje ich na złych.

No chyba, że ja o czymś nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Talar napisał:

Dlaczego niby oni? Nie powiem, chętnie bym ich zobaczył, ale Starlight nawet ich w życiu nie widziała + serial kreuje ich na złych.

 

W nadchodzącym odcinku się pojawią, a Applejack i Fluttershy będą miały za zadanie rozwiązać problem z przyjaźnią, który dotyczyć będzie Flima i Flama.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minuty temu Talar napisał:

Całuję ręce za ten spoiler :*

 

:wub:

 

***

 

Mamy też nieco szerszy opis tego odcinka, który, według wiki, pojawił się w książeczce o nazwie My Little Pony: Cutie Map Quest A Punch-Out & Play Activity Book.

 

Słowa Applejack:

Spoiler

Gdy Mapa wybrała mnie i Fluttershy na podróż do Las Pegasus, sądziłam, że coś się z nią popsuło. Nie zrozumcie mnie źle: po prostu to miasto ma opinię dzikiego raju dla imprezowiczów - a to nie do końca miejsce dla mnie czy Shy. Z drugiej strony, pomyślałyśmy, że nie będziemy miały przeszkód w znalezieniu problemu z przyjaźnią. Jednak gdy tutaj dotarłyśmy, wszystko wyglądało w jak najlepszym porządku!

 

Znalazłyśmy się w hotelu prowadzonego przez kucyka o imieniu Gladmane. Ogier traktował każdego jak przyjaciela i był uwielbiany przez wszystkich. Wkrótce jednak zauważyłyśmy pewną prawidłowość... Za każdym razem gdy Gladmane wychodził, wśród kucyków od razu wybuchały kłótnie. Zaczęłyśmy się zastanawiać: dlaczego? Okazało się, że ten ogier tylko udawał przyjaźń, a gdy ktoś odwrócił się do niego grzbietem, od razu rozsiewał kłamliwe plotki na temat swoich pracowników, byle tylko byli wobec niego lojalni. 

 

Nie mogłyśmy w to uwierzyć! Wraz z Fluttershy musiałyśmy bardzo się postarać, by zdemaskować jego grę i udowodnić wszystkim, że żaden z niego przyjaciel. Wykonałyśmy to zadanie celująco, lecz mimo to, wciąż zastanawiamy się z Shy, dlaczego Mapa uznała nas za odpowiednie kucyki do tego zadania.

 

* * *

 

"When the Cutie Map picked me and Fluttershy for a trip to Las Pegasus, I thought it was on the fritz. I didn't want to sound like a sour apple, but Las Pegasus had a reputation for being a wild vacation spot—not exactly a fit for two hardworking ponies like us! On the bright side, we figured it would be easy to find the friendship problem we were sent to fix. In a town where everypony parties all night, there's bound to be disagreements. Except, when we got there, nothing seemed wrong!

 

"We ended up at a hotel owned by a pony named Gladmane. He treated everypony like a friend, and everypony loved him back. Whenever Gladmane was around, everypony got along just fine. But we noticed that as soon as Gladmane left the room, arguments started breaking out. Now, why would that have been? Turns out Gladmane only pretended to be everypony's friend. He was really spreading lies about everypony so they would stay loyal to him. Fluttershy and I couldn't believe it! We had to prove that this pony was no pal and get friendships back on the mend. We did it all right. But Fluttershy and I are still confused why the map thought we were the right ponies for the job.

 

Edytowano przez Niklas
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...