Skocz do zawartości

Middle Equestrian Convention 2016


Wonsz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nie pisałem tutaj do tej pory i dziwie się dlaczego...

 

MEC był najlepszym ponymeetem, na jakim byłem! (nie obrażając Bronies Łódź, wiecie, że was kocham)

 

Poznałem tam wiele osób, które były dla mnie avatarem, rozmową na skype, postem na facebooku...

Nie będę was oznaczał, po prostu dziękuję, że po raz kolejny pomogliście mi zrozumieć, że przyjaźń to magia!

Dziękuję każdej osobie, z którą zamieniłem chociaż słowo... I przepraszam, że wszędzie było mnie pełno... To nie zależało tak do końca ode mnie i nie chcialem nikogo urazić ^^

 

Fajnie też, że był Dzyogas, Dixie, Ytna i reszta takich bardziej znanych osób ^^

Mógłbym wymieniać i wymieniać... Ale nie wiem, co jeszcze mam pisać... Po prostu cieszę się, że tam byłem... I płakałem na panelu z Pinkie, jak urządziła dla mnie imprezę...

 

MEC to dobry powód, żeby kontynuować dalej moją fandomową działalność i nie odchodzić nigdy z fandomu... A przynajmniej, dopóki nie będzie kuców w 3D.

 

I dziękuję @SPIDIvonMARDER, że pogadałeś ze mną chwilę po moim koncercie

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu Mates napisał:

MEC to dobry powód, żeby kontynuować dalej moją fandomową działalność i nie odchodzić nigdy z fandomu...

Potwierdzam, wszystkimi czterema kopytkami :) To dobra motywacja, by pomagać w fandomowych projektach i samemu je prowadzić. Żałuje tylko, że dopiero po meecie się dowiedziałem, że był na nim Misiek200 :( Był dla mnie dużą inspiracją i pomocą, w sztuce lektoringu :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
4 godziny temu SPIDIvonMARDER napisał:

Wielkie dzięki! Wspaniała dokumentacja!

00.20.34 + 00.19.58 + 10.20.56 + 05.15.56 + 14.33.38 + 12.24.37 + 2.51.51 :)

 

Tyle nagrał, łącznie zebrałem z tego konwentu na 4 płytach 8,5GB :) Nie tylko moje nagrania, oczywiście. Rzeczywiście SPIDI, ładna i długa dokumentacja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
18.12.2016 at 20:48 SebastianRichCountryOwner napisał:

Wczoraj spotkałem Brygidę Turowską w portierni Teatru Rampa. Ona dobrze pamięta Middle Equestrian Convention i osoby, które na nim były, tak dało się zrozumieć z kontekstu. Mnie też pamiętała :lunalaugh:

Dobrze, że o tym napisałeś. To dla mnie cenna informacja, która przyda mi się do projektu, który ogłoszę za jakiś czas :D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu Wonsz napisał:

Dobrze, że o tym napisałeś. To dla mnie cenna informacja, która przyda mi się do projektu, który ogłoszę za jakiś czas :D

Ciekawe czy pamiętała wiersz poświęcony jej osobie, który w połowie się urwał, bo miałem tremę i wyleciała mi połowa z głowy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Czy ktoś oprócz mnie wybiera się na "Błękitek - mówiący wieloryb", po to, aby móc znów zobaczyć Julię Kołakowską-Bytner? Przedstawienia będą w Teatrze Palladium w centrum Warszawy w dniach 29 marca, 9 i 21 kwietnia. Ja idę 9 kwietnia.

Mam strasznie wielką ochotę znów zobaczyć naszą Pinkie Pie:pinkie4:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...