Skocz do zawartości

Pony Congress 2017


sz6sty

Pony Congress 2017 (ankieta trwa do 15.08)  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie chcesz aby zorganizować Pony Congress 2017 (+/- 60km)

  2. 2. Kiedy chcesz aby zorganizować Pony Congress 2017



Recommended Posts

Na wydarzeniu "Pony Congress 2017" (https://www.facebook.com/events/129505360812315) oraz na forum pojawiły się dwie ankiety, w których możecie się wypowiedzieć, jaka data oraz jaka miejscowość najbardziej Wam odpowiada aby zorganizować przyszłoroczną edycję konwentu.


Zapraszamy do głosowania!


Trwa ono do 15.08, więc nie zwlekajcie tylko dajcie nam znać gdzie i kiedy chcecie aby się odbył Pony Congress 2017!

Edytowano przez sz6sty
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Warszawę i Gdańsk, bo tam są organizowane dwa duże meety, więc nie ma co sobie wchodzić na głowę.  Jak dla mnie Kraków byłby idealnym miejscem ( Kraków a nie jakieś zadupie pod Krakowem, bo to różnica ).

 

godzinę temu Ensifer napisał:

Ja Wam dam Kraków! Bym musiał kupić maczetę...

 

Nie można wnosić na teren meeta, więc jak chcesz jakieś ustawki robić to przed, albo po.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Warszawa i Gdańsk to kiepski pomysł. Tam generalnie przodują już dobrze zorganizowane meety przez stowarzyszenia Tribrony i Warszawa Bronies, więc generalnie myślę, że lepiej zająć się jakimś miastem gdzie nie ma tego "luksusu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położenie Krakowa względem reszty Polski jest, delikatnie mówiąc, niekorzystne. Są inne miasta, nie widzę większego sensu takiego 'rozstrzeliwania' imprez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Ensifer napisał:

Położenie Krakowa względem reszty Polski jest, delikatnie mówiąc, niekorzystne. Są inne miasta, nie widzę większego sensu takiego 'rozstrzeliwania' imprez.

Co nie przeszkodziło dwóm pierwszym edycjom MLK zgromadzić odpowiednio ponad 400 i 300 osób (jeśli się nie mylę z liczbami). Kraków to dobre miasto na konwent, dla północników daleko, ale dojazd dobry, choć nieco przydługi.

 

Dobrze jakby zrobiono konwent "u siebie". Jak wspomniano wyżej - Gdańsk i Warszawa to teren tamtejszych stowarzyszeń i organizacja tam PCG wymaga logistycznego wsparcua tych środowisk, a ekipa organizacyjna jest mocno południowa, więc w Krakowie są u siebie.

 

Ale możemy tu jedynie dyskutować, bo o wszystkim zadecyduje wynik ankiety, choć trzymam kciuki za Warszawę, bo mam blisko :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Ensifer napisał:

Położenie Krakowa względem reszty Polski jest, delikatnie mówiąc, niekorzystne. Są inne miasta, nie widzę większego sensu takiego 'rozstrzeliwania' imprez.


Niekorzystne?


Tia... z każdego miejsca w polsce da się dojechać z łatwością do Krakowa. Sam wybrałem Kraków mimo, że mieszkam od niego dalej niż od np. Warszawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Wonsz napisał:

Co nie przeszkodziło dwóm pierwszym edycjom MLK zgromadzić odpowiednio ponad 400 i 300 osób (jeśli się nie mylę z liczbami). Kraków to dobre miasto na konwent, dla północników daleko, ale dojazd dobry, choć nieco przydługi.

 

Dobrze jakby zrobiono konwent "u siebie". Jak wspomniano wyżej - Gdańsk i Warszawa to teren tamtejszych stowarzyszeń i organizacja tam PCG wymaga logistycznego wsparcua tych środowisk, a ekipa organizacyjna jest mocno południowa, więc w Krakowie są u siebie.

 

Ale możemy tu jedynie dyskutować, bo o wszystkim zadecyduje wynik ankiety, choć trzymam kciuki za Warszawę, bo mam blisko :D

Co nie zmienia faktu, iż to położenie jest, biorąc pod uwagę geografię Polski, niekorzystne. Tylko tyle napisałem.

18 godzin temu FirstChoice napisał:


Niekorzystne?


Tia... z każdego miejsca w polsce da się dojechać z łatwością do Krakowa. Sam wybrałem Kraków mimo, że mieszkam od niego dalej niż od np. Warszawy.

Tak, czas podróży jest bardzo krótki...
Z Poznania Głównego - 5h20m (a to jest najlepszy czas) w cenie od 66,60 w klasie drugiej (bilet 100%, bez zniżki).
Z Torunia Głównego - 4h55m.
Sprawdziłem tylko te dwa miasta, które są raczej w centrum. Wolę nawet nie patrzeć na taki Szczecin, Trójmiasto, etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Ensifer napisał:

Co nie zmienia faktu, iż to położenie jest, biorąc pod uwagę geografię Polski, niekorzystne. Tylko tyle napisałem.

Tak, czas podróży jest bardzo krótki...
Z Poznania Głównego - 5h20m (a to jest najlepszy czas) w cenie od 66,60 w klasie drugiej (bilet 100%, bez zniżki).
Z Torunia Głównego - 4h55m.
Sprawdziłem tylko te dwa miasta, które są raczej w centrum. Wolę nawet nie patrzeć na taki Szczecin, Trójmiasto, etc.

 

To co byś proponował?

Edytowano przez Salto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu Salto napisał:

 

To co byś proponował?

Bydgoszcz, Toruń, Łódź, Poznań... a z mniejszych: Inowrocław, Gniezno, Leszno. Do wyboru, do koloru. W sumie nawet u mnie może być, ale to akurat jest myślenie życzeniowe :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Ensifer napisał:

Bydgoszcz, Toruń, Łódź, Poznań... a z mniejszych: Inowrocław, Gniezno, Leszno. Do wyboru, do koloru. W sumie nawet u mnie może być, ale to akurat jest myślenie życzeniowe :P .

 

Może masz racje, ale z drugiej strony najwięcej osób głosuje na Kraków, czyli największej ilości ludzi właśnie ta lokalizacja odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie widzę 9 osób. Trochę mało reprezentatywna grupa. Zresztą, będzie jak będzie, nie ja to organizuję i nie chcę się wymądrzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...