Skocz do zawartości

Pony Congress 2017


sz6sty

Pony Congress 2017 (ankieta trwa do 15.08)  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie chcesz aby zorganizować Pony Congress 2017 (+/- 60km)

  2. 2. Kiedy chcesz aby zorganizować Pony Congress 2017



Recommended Posts

Jak dla mnie najlepszym miejsce jest Warszawa ze względu dojazdu. Fajnie by było jak by było w Łodzi ale tam jest pewnie średnio z dojazdem.

Czas obydwu imprez można rozłożyć tak aby był min 2 - 2.5 miesiąca różnicy. To tylko kwestia dogadania się.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogą być 2 meety w Wawie :D ( @M3ICHU, @Celly, @Salto robimy znowu cloproom?).

 

Tylko, żeby nie ogarnęli czegoś takiego jak w tym roku, 2 duże ponymeety, 2 tygodnie od siebie :D To było najgorsze. 50% ( jeśli nie więcej) potencjalnych uczestników musiało się zdecydować na 1 meet.

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu KamilPL 94 napisał:

Jak dla mnie najlepszym miejsce jest Warszawa ze względu dojazdu. Fajnie by było jak by było w Łodzi ale tam jest pewnie średnio z dojazdem.

Czas obydwu imprez można rozłożyć tak aby był min 2 - 2.5 miesiąca różnicy. To tylko kwestia dogadania się.

 

Wtedy jeden z nich byłby w czasie roku szkolnego i bardzo wiele osób nie mogłoby przyjechać. Ja myślę, że najlepiej jeden zrobić w lipcu, a drugi w sierpniu. 

 

16 minut temu FirstChoice napisał:

Dla mnie mogą być 2 meety w Wawie :D ( @M3ICHU, @Celly, @Salto robimy znowu cloproom?).

 

Można, ale z umiarem. Jeszcze nie wiem, czy w ogóle będę spał na terenie szkoły. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Salto napisał:

 

Wtedy jeden z nich byłby w czasie roku szkolnego i bardzo wiele osób nie mogłoby przyjechać. Ja myślę, że najlepiej jeden zrobić w lipcu, a drugi w sierpniu. 

 

 

Można, ale z umiarem. Jeszcze nie wiem, czy w ogóle będę spał na terenie szkoły. 

Tak też można i było by dobrze. Generalnie chodzi mi o ty że praktycznie z każdego miejsca w Polsce jest dobry dojazd do warszawy. Nawet z mojego Chełma lubelskiego mam parę bezpośrednich i tanich busów . Do tego jest też dobry dojazd samochodem (autostrady lub S-ki) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz KamilPL 94 napisał:

Tak też można i było by dobrze. Generalnie chodzi mi o ty że praktycznie z każdego miejsca w Polsce jest dobry dojazd do warszawy. Nawet z mojego Chełma lubelskiego mam parę bezpośrednich i tanich busów . Do tego jest też dobry dojazd samochodem (autostrady lub S-ki) .

 

Wszystkie drogi prowadzą do koryta. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thursday, July 21, 2016 at 00:40 FirstChoice napisał:

Dla mnie mogą być 2 meety w Wawie :D ( @M3ICHU, @Celly, @Salto robimy znowu cloproom?).

 

Tylko, żeby nie ogarnęli czegoś takiego jak w tym roku, 2 duże ponymeety, 2 tygodnie od siebie :D To było najgorsze. 50% ( jeśli nie więcej) potencjalnych uczestników musiało się zdecydować na 1 meet.

Na szczęście aż tak źle nie było. Jednak w przyszłym roku nie powinno dojść do podobnej sytuacji, szczególnie, że Tribrony ma zupełnie nowy pomysł na imprezę. Obojętne jednak, jaka będzie, to zamierzamy poczekać, aż wyklarują się terminy i zrobić swoje w większym odosobnieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu SPIDIvonMARDER napisał:

Na szczęście aż tak źle nie było. Jednak w przyszłym roku nie powinno dojść do podobnej sytuacji, szczególnie, że Tribrony ma zupełnie nowy pomysł na imprezę. Obojętne jednak, jaka będzie, to zamierzamy poczekać, aż wyklarują się terminy i zrobić swoje w większym odosobnieniu.

 

Tribrony ma nowy pomysł na imprezę? Już nie ponymeet? Zdradzisz jakiś szczegół?

 

Mam nadzieję, że nie łączenie fandomów bo by się tragedia wydarzyła. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23.07.2016 at 21:57 SPIDIvonMARDER napisał:

Na szczęście aż tak źle nie było. Jednak w przyszłym roku nie powinno dojść do podobnej sytuacji, szczególnie, że Tribrony ma zupełnie nowy pomysł na imprezę. Obojętne jednak, jaka będzie, to zamierzamy poczekać, aż wyklarują się terminy i zrobić swoje w większym odosobnieniu.

Nie żeby co, ale to że Tribrony planuje coś u siebie nie znaczy, że Warszawa nie planuje jak co roku dużej imprezy. I dodam, że również i my mamy pomysł na takową imprezę. Mogę powiedzieć tylko 2 rzeczy. W niedługim czasie będziemy mieli potwierdzoną miejscówkę. A co do samej imprezy to najpewniej będzie coś starego, ale nowego. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziękujemy Wam za wzięcie udziału w ankietach dotyczących terminu i miejsca PCG 2017.

 

Cieszy nas niezwykle Wasze zaangażowanie oraz chęć wyrażenia swojej opinii. Co do daty, nie ma żadnych wątpliwości, wygrał drugi weekend lipca, czyli 08-09.07.

 

Jeśli chodzi o miejsce, tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana, gdyż mamy remis między Warszawą i Krakowem. Na oba miasta padło 142 głosy. W związku z niejednoznacznym rozstrzygnięciem, postanowiliśmy, że miejsce ogłosimy, kiedy znajdziemy odpowiednią miejscówkę. Zasada jest prosta - w tym mieście, w którym dostaniemy lepsze warunki, odbędzie się przyszłoroczna edycja PCG 2017.

 

Śledźcie naszego fanpage'a oraz wydarzenie, aby być na bieżąco!

Brohoof!

pcg17.jpg

pcg17d.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to mam pewną propozycję, jeśli chodzi o głosowanie - możliwość wielokrotnego wybierania miasta na zasadzie "które najmniej mi przeszkadza". Taki system doprowadzi do sytuacji, w którym wygra miasto, będące najmniej problematyczne dla większości. Proste, a skuteczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Wiem, że jest trochę za wcześnie, żeby o to pytać, ale podjęto jakieś decyzje w sprawie ulokowania meeta? A jeśli nie, to kiedy mielibyśmy się ich spodziewać?

Edytowano przez Zexel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.02.2017 at 19:43 Zexel napisał:

Wiem, że jest trochę za wcześnie, żeby o to pytać, ale podjęto jakieś decyzje w sprawie ulokowania meeta? A jeśli nie, to kiedy mielibyśmy się ich spodziewać?

Podobno na IV Twilightmeecie ma być ogłoszone jakieś info dotyczące PCG 2017.

Edytowano przez Wonsz
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...