Skocz do zawartości

Pony Congress 2017


sz6sty

Pony Congress 2017 (ankieta trwa do 15.08)  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie chcesz aby zorganizować Pony Congress 2017 (+/- 60km)

  2. 2. Kiedy chcesz aby zorganizować Pony Congress 2017



Recommended Posts

21 minut temu Nightbringer napisał:

I co wiadomo już gdzie to mniej więcej będzie ?

 

Nie. Nadal nic nie wiadomo. Obecna sytuacja wygląda, mówiąc szczerze, słabo (przynajmniej z zewnątrz). Nie ma lokalizacji, planu, żadnych informacji o atrakcjach, a zostały 4 miesiące. I to niecałe.

 

Mogę tylko podzielić się tym, co i tak wszyscy pewnie i tak wiedzą.

Spoiler

Uwaga, poniższe informacje zawierają też domysły, plotki i wnioski z rozmów na temat. Nie muszą być w stu procentach z prawdą.

Spoiler

Czujcie się ostrzeżonymi. 

Spoiler

- Są dwie, możliwe lokacje (kraków i warszawa), przy czym, sporo wskazuje na warszawę. Z tym, ze ankieta na FB była ostro manipulowana, co widać było, przez jej obserwacje.

- Nie ma jeszcze budynku dogadanego

- Ekipa jest niekopmpletna

- są finansowe wątpliwości, co do możliwości zorganizowania PCG 2017, biorąc pod uwagę wynik PCG 2016

 

 

 

Teraz moje wnioski, na podstawie tego, co wyżej:

Spoiler

Wersja optymistyczna

Spoiler

Dopinany jest lokal w warszawie wschodniej, lub w krakowie

W ciagu tygodnia, półtora ogłoszą miasto, oraz kilka pierwszych atrakcji.

Meet się uda, jako wydarzenie na 250 osób, circa

Wersja pesymistyczna

Spoiler

Szósty gorączkowo szuka lokalu, aż w końcu pingwiny coś znajdą w okolicach krakowa. (w ankiecie jest circa 60km)

znów zapalnują imprezę na 800 luda, która się nie zwróci

spróbują ściagnąć kogoś z usa, co i tak im nie pomoże. 

Będzie jak w zeszłym roku. 

 

jeśli w ciągu miesią nie pojawią się sensowne informacje, to będzie raczej średnio. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Sun napisał:

Nie. Nadal nic nie wiadomo. Obecna sytuacja wygląda, mówiąc szczerze, słabo (przynajmniej z zewnątrz). Nie ma lokalizacji, planu, żadnych informacji o atrakcjach, a zostały 4 miesiące. I to niecałe.

 

jeśli w ciągu miesiąca nie pojawią się sensowne informacje, to będzie raczej średnio. 

 

Dobrze by było gdyby jednak sz6sty nie szalał. Promocja PCG 2016 nie była rozpowszechniona w dobrym stopniu, czas i miejsce do bani, ale mimo to meet był super. Dobrze by było gdyby teraz wszystkie poprzednie problemy zostały rozwiązane. Oczywiście, nie należy nic w pośpiechu robić i jak trzeba zmienić datę, to lepiej ją zmienić, jeśli się człowiek z rzeczami się nie wyrobi lub ma obawy. Warto powiedzieć na czym się stoi, bo ludzie zaczynają się niepokoić :fluttersad:.   

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu The Silver Cheese napisał:

Oczywiście, nie należy nic w pośpiechu robić i jak trzeba zmienić datę, to lepiej ją zmienić, jeśli się człowiek z rzeczami się nie wyrobi lub ma obawy. Warto powiedzieć na czym się stoi, bo ludzie zaczynają się niepokoić :fluttersad:.   

Dobrze gada! Polać mu :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu The Silver Cheese napisał:

 

Dobrze by było gdyby jednak sz6sty nie szalał. 

Obawiam się, że po klapie PCG 2016, sz6sty właśnie będzie szalał, by zrekompensować sobie straty. 

8 godzin temu The Silver Cheese napisał:

 

Promocja PCG 2016 nie była rozpowszechniona w dobrym stopniu, czas i miejsce do bani, ale mimo to meet był super. 

Cieszę się, że ci się podobało, ale niestety pod względem organizacji i efektu, meet raczej należy uznać za klapę. około 200 ze spodziewanych 800 osób, słaba lokalizacja, beznadziejny termin, olanie wszystkiego, poza koncertami i goście z Ameryki, którzy jakoś nie przyciągneli na swoje koncerty (które odbyły się na sali gimnastycznej, zamiast w wyremontowanej i dostępnej auli szkoły muzycznej). Wybacz, ale to raczej były kardynalne błędy,. moim zdaniem. Zwłaszcza ten, z szacowaniem rozmiaru.

 

8 godzin temu The Silver Cheese napisał:

 

Oczywiście, nie należy nic w pośpiechu robić i jak trzeba zmienić datę, to lepiej ją zmienić, jeśli się człowiek z rzeczami się nie wyrobi lub ma obawy. Warto powiedzieć na czym się stoi, bo ludzie zaczynają się niepokoić :fluttersad:.   

 Wszystko fajnie, tylko jest jeden, niewielki szkopół. Zmiana daty MLK 2015 spowodowała, że sporo ludzi nie przyjechało, bo nie dostali urlopów, albo wykorzystali wolny urlop, na nie ten dzień (MLK zaczęło się w piątek). Już paradoksalnie, lepiej odpuścić gwiazdy z zagranicy i zrobić to w formie raczej normalnego konwentu. Czyli wiekszość atrakcji tworzonych przez bronych, masa stoisk i jakieś kilka paneli z aktorkami dubbingowymi. To by było najbezpieczniej. ale obawiam się, że znów ktoś zaryzykuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Nightbringer napisał:

A ktoś ma w ogóle jakiś kontakt z Sz6stym ?

Myślisz, że zdradzi jakieś szczegóły? Raczej wątpię. 

 

2 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Lokalizacja właśnie idealna :) Akustyka i miejsce nadawało się idealnie na duży koncert, zawiedli niestety w frekwencji ludzie :( Próbowano zrobić coś na kształt "poza polskiego" konwentu, nie wyszło do końca :(

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że sala gimnastyczna ma lepszą akustykę od audytorium szkoły muzycznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu Nightbringer napisał:

Raczej powinien powiedzieć czy to w ogóle się odbędzie

Odbyć się odbędzie (raczej), ale kiedy to zostanie ogłoszone tego nie wiadomo. 

Edytowano przez Zexel
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.03.2017 at 19:30 Accurate Accu Memory napisał:

Lokalizacja właśnie idealna :) Akustyka i miejsce nadawało się idealnie na duży koncert, zawiedli niestety w frekwencji ludzie :( Próbowano zrobić coś na kształt "poza polskiego" konwentu, nie wyszło do końca :(

Lokalizacja a placówka/miejscówka to dwie różne rzeczy, których nie należy mylić ze sobą. Zarówno szkoła w Żywcu, jak i hala sportowa w Elblągu były dobrymi obiektami (choć w Elblągu planowana na początku szkoła muzyczna chyba byłaby lepsza), to nie zmienia to faktu, że położenie geograficzne Żywca i Elbląga jest mało korzystne dla tego typu imprez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu Wonsz napisał:

Lokalizacja a placówka/miejscówka to dwie różne rzeczy, których nie należy mylić ze sobą. Zarówno szkoła w Żywcu, jak i hala sportowa w Elblągu były dobrymi obiektami (choć w Elblągu planowana na początku szkoła muzyczna chyba byłaby lepsza), to nie zmienia to faktu, że położenie geograficzne Żywca i Elbląga jest mało korzystne dla tego typu imprez.

Mi się wydawało, że MLK w żywcu nawet wypaliło :) Addonowi i spółce się udało, czyż nie?

 

45 minut temu Wonsz napisał:

Lokalizacja a placówka/miejscówka to dwie różne rzeczy, których nie należy mylić ze sobą

Chodziło mi o lokalizacje w tej placówce, a nie lokalizacje odnośnie miasta :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Nightbringer napisał:

No jeszcze 3 miesiące i żadnych konkretnych informacji obawia się że to się jednak nie odbędzie

Odbędzie się raczej. Gdzieś w krakowie. Aczkolwiek nazwa PCG jest zdecydowanie na wyrost. Spodziewałbym się raczej Krakowskiego 12.6. Raczej bez specjalnych gości z zagranicy. Co najwyżej paru niemców na CCG. Może, przy dobrych wiatrach zorganizują klimka, albo pawlaka, ale raczej nikogo ważniejszego.

To był oczywiście wariant prawdopodobny, optymistyczny. Wariant pesymistyczny mówi klapa, albo nie będzie. Wariant optymistyczny zakłada informacje na minimum 3 tygodnie przed. czyli mają czas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Nightbringer napisał:

No jeszcze 3 miesiące i żadnych konkretnych informacji obawia się że to się jednak nie odbędzie

Polecam w uzbrojenie się w duży zapas cierpliwości c:

@Sun, może się orientujesz czy będzie jakiś wakacyjny meet w Warszawie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu Zexel napisał:

Polecam w uzbrojenie się w duży zapas cierpliwości c:

@Sun, może się orientujesz czy będzie jakiś wakacyjny meet w Warszawie?

Powiem tak. Informacje które mam są zdecydowanie nieoficjalne (tak ajk i te, dotyczące PCG), więc nie gwarantuję, że sprawdza się na 100%. Jednak, według moich, nieoficjalnych informacji w wakacje ma być impreza w warszawie. Nie mam dokładnych informacji, ale słyszałem plotki, że ta impreza ma być multifandomowa (coś jak Bykon). Nie wiem jednak w jakiej skali, ani kiedy dokładnie, ani co z tego wyjdzie. Ale myślę, że jeśli ma to być większe niż zwykły meet (100-150 osób), to informacje powinny się zacząć pojawiać za miesiąc do półtora (wariant optymistyczny w wypadku lipca). Albo za 2-3 miesiące (w wypadku połowy sierpnia). 
Ale jak mówię, te informacje to nic pewnego, oraz odrobina moich wniosków z nic pewnego. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fanpejdżu MLK 1 kwietnia pojawił się post, że PCG odbędzie się w lipcu, czyli tak, jak ma być. Myślę, że gdyby impreza miałaby zostać anulowana, to już byśmy dawno o tym zostali poinformowani. Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu KamilPL 94 napisał:

Było by dobrze aby była w Warszawie. Natomiast lipa by była jak by był multifandomowy. Impreza Straci przez to swój urok.

PCG bedzie normalnym, krakowskim 12.6 (a przynajmniej rozmiaru krakowskiego, czyli circa 130-150 osób). A warszawski konwent multifandomowy, organizowany podobno przez Wlocza to coś zupełnie innego. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Są już znane jakieś szcegóły o imprezie? Na głównej stronie facebookowej jest tylko napisano, że impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 8-9 lipca, miesiąc dwa miesiące zostają i dopóki wiem, nikt nie zna żadne szczegóły. Wiem z drugiej ręki, że sytuacja jest, szczerze mówiąc...zła...ale mam nadzieję, że impreza się odbędzie.

Edytowano przez hviezdosz
myślałem, że lipiec to szósty a nie siódmy miesiąc w roku :facehoof:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu hviezdosz napisał:

Są już znane jakieś szcegóły o imprezie? Na głównej stronie facebookowej jest tylko napisano, że impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 8-9 lipca, miesiąc zostaje i dopóki wiem, nikt nie zna żadne szczegóły. Wiem z drugiej ręki, że sytuacja jest, szczerze mówiąc...zła...ale mam nadzieję, że impreza się odbędzie.

 

Cóż, fajnie by było gdyby jakieś konkrety zostałyby podane, ale nie zdziwię się jak sz6sty chce mieć na 100% zagwarantowane miejsce i nie mieć problemów z nagłą zmianą miejsca, a te się już zdarzały u innych organizatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...