Skocz do zawartości

I Polski Wirtualny "Ponymeet" Legend Of Equestria


1stChoice

Sprawdzenie ilości potencjalnych graczy.  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zaznacz, jeśli weźmiesz udział.

    • Wezmę udział w spotkaniu.
    • W te dni nie będę dostępny.
  2. 2. Które godziny spotkania najbardziej by Ci odpowiadały?

    • Rano (8:00-12:00)
    • Południe (12:00-16:00)
    • Wieczór (16:00-20:00)
  3. 3. Które miejsce spotkania wolisz?



Recommended Posts

30 minuty temu FirstChoice napisał:

Ogłoszenie

 

Meet w związku z przytłaczającą liczbą głosów nad innymi opcjami odbędzie się od godziny 18:00 ( zalecam zbierać się już od godz. ~17:30).

 

Jako miejsce pierwszego spotkania wybrane zostało Ponyville- z tej okazji również się tak spotkamy a dokładnie na placu przed butikiem!

 

Dziękuje za uwagę.

A co powiesz na nagranie Live z Meetu? Np za pomocą Camtasii? Mógłbym nagrywać ekran, a TSa mogę zainstalować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

A co powiesz na nagranie Live z Meetu? Np za pomocą Camtasii? Mógłbym nagrywać ekran, a TSa mogę zainstalować :)

 

TSa nie będzie. Będzie tylko grupa i in-game chat.

 

Jak chcesz ponagrywać jakiś gameplay+ screenshoty to pewnie, materiały dodatkowe się przydzadzą. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.07.2016 at 15:53 FirstChoice napisał:

 

TSa nie będzie. Będzie tylko grupa i in-game chat.

 

Jak chcesz ponagrywać jakiś gameplay+ screenshoty to pewnie, materiały dodatkowe się przydzadzą. ^^

Ok :) Filmik z Broniackiej wycieczki do EQ się przyda... Będą "wakacje", jak w EqueTripie Psorasa :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie się pojawię, co prawda byłem jedynie na tej ostatniej edycji, ale jedyny problem, jaki miałem z fps, to był w Cloudsdale. Pytanie, czy mogę używać starego launchera, czy do poprawnego działania konieczne jest pobrania nowego? Mam nadzieję, że będzie świetna zabawa, sam może też coś nagram, bo nie po to dostaje się za friko licencję do actiona. Ogólnie sama inicjatywa jest naprawdę genialna, wielki plus, że na taki pomysł wpadliście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu Polox napisał:

Zdecydowanie się pojawię, co prawda byłem jedynie na tej ostatniej edycji, ale jedyny problem, jaki miałem z fps, to był w Cloudsdale. Pytanie, czy mogę używać starego launchera, czy do poprawnego działania konieczne jest pobrania nowego? Mam nadzieję, że będzie świetna zabawa, sam może też coś nagram, bo nie po to dostaje się za friko licencję do actiona. Ogólnie sama inicjatywa jest naprawdę genialna, wielki plus, że na taki pomysł wpadliście :)

 

Konieczne jest pobranie nowego i całkowite usunięcie poprzedniego. Nowy posiada prawie 3GB danych ( wypakowany).

 

Problemy z FPS spotykały co drugiego gracza, nawet z potężną maszyną do gier, więc nie jesteś sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd można pobrać tą grę ?. Już widzę skąd gre można pobrać.

Jak mi nic nie wypadnie to ja się nawet mogę zjawić.

O co chodzi z tym komunikatem, że serwery nie są jeszcze otwarte ?

 

Edytowano przez Serena
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minuty temu FrozenTear7 napisał:

@FirstChoice boi. Mam pytanko co do tego kreatora na ich stronce w /media. Ani Chrome ani Opera ani Edge mi tego nie odtwarzają nawet jak pobrałem Unity plugina. Jakieś porady? Bo nie mam pomysłu.

 

Firefox'a polecam do uruchamiania kreatora. Na Chrome też mi działało, upewnij się, że wtyczka jest włączona i ma włączone uprawniania na stronie Legends Of Equestria ( najczęstszy błąd).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Serena napisał:

Skąd można pobrać tą grę ?. Już widzę skąd gre można pobrać.

Jak mi nic nie wypadnie to ja się nawet mogę zjawić.

O co chodzi z tym komunikatem, że serwery nie są jeszcze otwarte ?

 

 

Ludzie załamujecie mnie :D Serwery otwierane są jutro, a jak już pisałem nie raz, dzień wcześniej jest udostępnione pobieranie. SERWERY SĄ CIĄGLE ZAMKNIĘTE I NIE MOŻNA GRAĆ!

 

Damn it.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekałem, Pobrałem, spróbowałem, nie uruchomiłem.

mam nadzieję, że wersja finalna mi zadziała.

ma ktoś jakieś pomysły na problem: ,,aplikacja nie może zostać zainicjowana" ?

jak do południa nic nie uda mi się zdziałać to nie ma co na mnie liczyć

 

Edytowano przez Simplistic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...