Skocz do zawartości

I Polski Wirtualny "Ponymeet" Legend Of Equestria


1stChoice

Sprawdzenie ilości potencjalnych graczy.  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zaznacz, jeśli weźmiesz udział.

    • Wezmę udział w spotkaniu.
    • W te dni nie będę dostępny.
  2. 2. Które godziny spotkania najbardziej by Ci odpowiadały?

    • Rano (8:00-12:00)
    • Południe (12:00-16:00)
    • Wieczór (16:00-20:00)
  3. 3. Które miejsce spotkania wolisz?



Recommended Posts

Właśnie teraz Zandicus Noctis Admirator napisał:

dam szanse skoro kucykowy teamspeak banuje

 

,,Gwarancja przyjaznej administracji" Popytajcie o adminów na TS czy są przyjaźni czy banują nawet za wejście na ich kanał na którym nawet nie ma hasła ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Dabrowski napisał:

,,Gwarancja przyjaznej administracji" Popytajcie o adminów na TS czy są przyjaźni czy banują nawet za wejście na ich kanał na którym nawet nie ma hasła ;-;

*Wyciąga RPG-7 i celuje prosto do ,,Przyjaznej Administracji"...Cel...PAL! :/* F**k me up! :dec: 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu TwilightSpringTrapPL napisał:

*Wyciąga RPG-7 i celuje prosto do ,,Przyjaznej Administracji"...Cel...PAL! :/* F**k me up! :dec: 

 

Powiedziałbyś to na TS to perm gwarantowany . jak nie wierzysz spróbuj. pewnie ja już mam perma za to co tu pisze xD

Edytowano przez Dabrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMFG nie wziąłem uwagi tego, że jestem w innej strefie czasowej i źle to wszystko sobie zaplanowałem. Nawet mnie teraz w domu nie ma.:facehoof:

 

@Accurate Accu Memory chcesz przejąć organizacje i porobić fotki? Zastąpiłbyś mnie na chwile? Zaczęlibyście beze mnie. Potem do was dołączę.

 

Przepraszam Wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Accurate Accu Memory napisał:

Ok, serwer Europonia, nik Accurate Memory... O 18 30 będę na pewno od butikiem Rarity. Wygląd jak na avku :)

 

1 minutę temu Dayan napisał:

Właśnie wszedłem do gry, jestem na serwerze Europonia, Ponydalle, pod butikiem, w pokoju 6b11ce8, poszukam was.

 

Jest jakiś teamspeak?

 

my jestesmy na 77ba6b2

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FirstChoice napisał:

OMFG nie wziąłem uwagi tego, że jestem w innej strefie czasowej i źle to wszystko sobie zaplanowałem. Nawet mnie teraz w domu nie ma.:facehoof:

 

@Accurate Accu Memory chcesz przejąć organizacje i porobić fotki? Zastąpiłbyś mnie na chwile? Zaczęlibyście beze mnie. Potem do was dołączę.

 

Przepraszam Wszystkich.

Kurcze, nie czuje się na siłach na cos takiego :( Nawet planu zbytnio nie znam :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Kurcze, nie czuje się na siłach na cos takiego :( Nawet planu zbytnio nie znam :(

 

Wierze, że dacie rade trochę beze mnie grać. Fajnie, że się wszyscy spotkaliście pod butikiem.

 

Jeszcze raz przepraszam za brak możliwości pojawienia się. Eh, wszystkich zachęciłem do gry a samego mnie nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...