Skocz do zawartości

I Polski Wirtualny "Ponymeet" Legend Of Equestria


1stChoice

Sprawdzenie ilości potencjalnych graczy.  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zaznacz, jeśli weźmiesz udział.

    • Wezmę udział w spotkaniu.
    • W te dni nie będę dostępny.
  2. 2. Które godziny spotkania najbardziej by Ci odpowiadały?

    • Rano (8:00-12:00)
    • Południe (12:00-16:00)
    • Wieczór (16:00-20:00)
  3. 3. Które miejsce spotkania wolisz?



Recommended Posts

Naprawdę dziękuje za nie udzielenie mi pomocy człowiek chce być prosi o pomoc a tu każdy ma go gdzieś i mu nie pomaga to jest skandal i zachowanie poniżej godności waszej.

A i jeszcze jedno dziękuje wszystkim którzy byli że nie mogłem być stokrotne dzięki.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Dayan napisał:

 

Średnio :/ Myślałem, że ten meet trochę dłuższy będzie. Komunikacja między uczestnikami fatalna, albo ktoś ma inny komunikat, albo ktoś nie ma mikrofonu, a to nie mógł przyjść (np: organizator meet'a). Nie wiadomo na jakim mieliśmy spotkać się serwerze, w jakim pokoju, a co przejście na nową lokację jest zmiana pokoju i musieliśmy uzgadniać wspólny pokój. Trochę nieprzemyślany, do tego parę osób poczuło się pokrzywdzonych, @Nightmare Xeno crashowało grę, i to nie jest tak, że mieliśmy to gdzieś, nam też wiele razy crashowało, na poprzednich otwarciach były jeszcze większe błędy, obecnie też jest wiele bugów, ale duża ich część zostałą naprawiona. Przykro nam, że tak wyszło.

Możemy jeszcze jutro zrobić replay z tego :P. Mi wgl nie klatkuje i nie crashuje jesli o to chodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...