Skocz do zawartości

I Polski Wirtualny "Ponymeet" Legend Of Equestria


1stChoice

Sprawdzenie ilości potencjalnych graczy.  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zaznacz, jeśli weźmiesz udział.

    • Wezmę udział w spotkaniu.
    • W te dni nie będę dostępny.
  2. 2. Które godziny spotkania najbardziej by Ci odpowiadały?

    • Rano (8:00-12:00)
    • Południe (12:00-16:00)
    • Wieczór (16:00-20:00)
  3. 3. Które miejsce spotkania wolisz?



Recommended Posts

No i dla mnie to już koniec meetu. W wyniku buga, który widzicie tutaj.

qjXCO.jpg

Moja postać utknęła, gdy ładowały się Hearthlandsy. Zmiana serwa, nie pomaga :( Chyba, że stworze nową.

Nagranie[ obecnie 2 godzinne i 54 minutowe ] oczywiście wrzucę  z meeta... A jutro będę z nową postacią.

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Accurate Accu Memory napisał:

No i dla mnie to już koniec meetu. W wyniku buga, który widzicie tutaj.

qjXCO.jpg

Moja postać utknęła, gdy ładowały się Hearthlandsy. Zmiana serwa, nie pomaga :( Chyba, że stworze nową.

Nagranie oczywiście wrzucę  z meeta... A jutro będę z nową postacią.

Dlatego właśnie zrób jednorożca. też tak miałem ale się wytepałem i to parę razy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Dabrowski napisał:

Dlatego właśnie zrób jednorożca. też tak miałem ale się wytepałem i to parę razy

Kurde, nie dali mi dostarczyć lekarstw dla olgi i Shift :( A fajnego questa miałem. Kurde!! Czekam już na pełną grę, oby daty z Grudnia nie przesunęli :D

BTW, meet się skończył na dzisiaj? Czy jeszcze czekacie na Orga?

 

BTW2. I na jutro proponuje by wszyscy TSA ustawili sobie. Mi do tej pory z everfreetekiem nie łączy :(

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie poszło tak jak miało pójść, ale najgorzej też nie było :yay:

Jutro proponuje się zgadać w godzinach popołudniowych i żeby zamiast grać w LoE, to po prostu pogadać sobie na TSie albo na Discordzie, bo jeżeli na początku trochę zwiedzaliśmy wirtualne Ponyville, to i tak później wszystko skupiło się na rozmowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Zexel napisał:

No może nie poszło tak jak miało pójść, ale najgorzej też nie było :yay:

Jutro proponuje się zgadać w godzinach popołudniowych i żeby zamiast grać w LoE, to po prostu pogadać sobie na TSie albo na Discordzie, bo jeżeli na początku trochę zwiedzaliśmy wirtualne Ponyville, to i tak później wszystko skupiło się na rozmowie.

Podeślesz mi na priw, albo nawet tutaj instrukcje. Jak połączyć się z kanałem na którym byliście? TS3 już mam, z kucykowym tsem mnie pięknie łączy. Ale z tym everfree, nie i już :(

 

I najgorzej jasne że nie, pograłem sobie chwile. Poznałem ciekawego questa, no i Mamy Grupowe! Jak na prawdziwym meecie IRL :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Podeślesz mi na priw, albo nawet tutaj instrukcje. Jak połączyć się z kanałem na którym byliście? TS3 już mam, z kucykowym tsem mnie pięknie łączy. Ale z tym everfree, nie i już :(

 

I najgorzej jasne że nie, pograłem sobie chwile. Poznałem ciekawego questa, no i Mamy Grupowe! Jak na prawdziwym meecie IRL :D

Doklej zdjęcie mojego ocka w fotoshopie ;-; pls

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu Kodakun napisał:

Cóż niestety mój program do nagrywania wszystko zje... ekhm uległ awarii więc 1 dnia nie będzie ale właśnie udało mi się go naprawić więc jutrzejszy dzień będzie w pięknym hd :) 

Ps. First mam nadzieje że tym razem będziesz :v

Ja nagrałem całość + fragment gameplayu z questem, solo. Po którym miałem pokazanego już buga. 14+ GB to ma, a nagrywałem koment z kamery jeszcze. Facjatą komencułem :D Więc się nie martw, jutro też będę nagrywał jak coś.\

 

10 minut temu Dabrowski napisał:

Doklej zdjęcie mojego ocka w fotoshopie ;-; pls

Ja nie być grafik, bardzo mi być przykrość z tego powodu :( :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Podeślesz mi na priw, albo nawet tutaj instrukcje. Jak połączyć się z kanałem na którym byliście? TS3 już mam, z kucykowym tsem mnie pięknie łączy. Ale z tym everfree, nie i już :(

Tak naprawdę nie wiem czym to może być spowodowane. Ja nie od takich rzeczy :dunno:. W takim razie będziemy gadać na kucykowym. Nam to raczej różnicy nie zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nawet nie wiecie jak się cieszę, że udało wam się zorganizować taki fajny meet mimo mojej nieobecności i fajnie się bawiliście i wam się podobało!

 

Super ^^ Mam nadzieję, że sama gra oprócz meetu również wam się spodobała i zawitacie w niej przy finalnym wydaniu w grudniu.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu FirstChoice napisał:

że sama gra oprócz meetu również wam się spodobała i zawitacie w niej przy finalnym wydaniu w grudniu.

Gra jest w porzo, ale wydaje mi się, że to nadal taka Alpha jest :D To nie wygląda na betę. Może zaawansowaną Alphe, to maks :( Ale to dobra decyzja. Bo gracze będą na bierząco zgłaszać usterki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Accurate Accu Memory napisał:

Gra jest w porzo, ale wydaje mi się, że to nadal taka Alpha jest :D To nie wygląda na betę. Może zaawansowaną Alphe, to maks :( Ale to dobra decyzja. Bo gracze będą na bierząco zgłaszać usterki :)

 

Haha :D Już to robią. Na razie administracja nie wyrabia się z ticketami ale na bieżąco pomagają i naprawiają bugi, które są w tej wersji ale już nie powtórzą się w finalnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu FirstChoice napisał:

 

Haha :D Już to robią. Na razie administracja nie wyrabia się z ticketami ale na bieżąco pomagają i naprawiają bugi, które są w tej wersji ale już nie powtórzą się w finalnej.

Dajcie mi w końcu jakieś ciekawe questy i tryb single-player ! :evilshy:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale questy lepiej by można ogarnąć.

Brakuje mi tam lepszego opisu questów, dynamicznej kamery a nie pióra po ekranie, dynamiczne rzucanie spelli i najważniejsze mapa. Tamten mały pierduś w górnym rogu to pls ledwo co widać. Gdzieś 4x większa jak nic minimapa i mapa normalna powinna być. Póki co te rzeczy dosyć odrzucają. Wiem że LoE pucyki Frozen luzuj nie ma grindu i wgl, ale niech spojrzą na typowe mmo i wprowadzą podobne techniki to o wiele polepszy grywalność która na tą chwilę jest średnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Accurate Accu Memory napisał:

Chyba tak miało być. Kurde, głupio się przyznać... Ale NIGDY nie korzystałem z TSa :D Mam mikro, ale kompletnie nie znam zasad komunikatora. Jak tam się gada itp :(

He he he. Mało grasz w różne gry co nie? TS jest niezbędny dla każdego porządnego gracza :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...