Skocz do zawartości

I Polski Wirtualny "Ponymeet" Legend Of Equestria


1stChoice

Sprawdzenie ilości potencjalnych graczy.  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zaznacz, jeśli weźmiesz udział.

    • Wezmę udział w spotkaniu.
    • W te dni nie będę dostępny.
  2. 2. Które godziny spotkania najbardziej by Ci odpowiadały?

    • Rano (8:00-12:00)
    • Południe (12:00-16:00)
    • Wieczór (16:00-20:00)
  3. 3. Które miejsce spotkania wolisz?



Recommended Posts

2 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Chyba tak miało być. Kurde, głupio się przyznać... Ale NIGDY nie korzystałem z TSa :D Mam mikro, ale kompletnie nie znam zasad komunikatora. Jak tam się gada itp :(

Wchodzisz sb na kanał (wcześniej ustawiasz mikrofon w ustawieniach a wystarczy poczytać i wszystko wiadomo) masz tam do wyboru albo 
-mówisz kiedy naciskasz przycisk 
-kiedy wykryje to ts
Konfiguracja jest automatyczna więc nie ma nic trudnego w tym :)

Ps. Discord i tak lepszy :v

Edytowano przez Kodakun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Kodakun napisał:

Wchodzisz sb na kanał (wcześniej ustawiasz mikrofon w ustawieniach a wystarczy poczytać i wszystko wiadomo) masz tam do wyboru albo 
-mówisz kiedy naciskasz przycisk 
-kiedy wykryje to ts
Konfiguracja jest automatyczna więc nie ma nic trudnego w tym :)

Juz ustawiłem mikro, w moim wypadku aktywacja głosowa będzie najlepsza. Tylko ostrzegam, może pojawić się buczenie czasem, bo mam kabel uszkodzony... Będe musiał wtedy odpiąć mikro na chwilkę i poprawić. To zmora jak nagrywam lektorat a nie zauważę wykresu :D Czyli po prostu ktoś tworzy pokój na kanale a ja do niego dołączam..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Accurate Accu Memory napisał:

Juz ustawiłem mikro, w moim wypadku aktywacja głosowa będzie najlepsza. Tylko ostrzegam, może pojawić się buczenie czasem, bo mam kabel uszkodzony... Będe musiał wtedy odpiąć mikro na chwilkę i poprawić. To zmora jak nagrywam lektorat a nie zauważę wykresu :D Czyli po prostu ktoś tworzy pokój na kanale a ja do niego dołączam..

Ten sam kanał na ts?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Accurate Accu Memory napisał:

O to ci biega? ts3server://kucykowyteamspeak.pl. Ciągle mi gada, że ktoś wszedł na mój kanał i wyszedł... Boże, ja kompletnie nie znam klienta :D Sorry... Na idiotę wychodzę, ale trochę nowości i człek się gubi, a kucyk to na pwno.

wchodzimy do jakiegoś rooma? czy sb poczekamy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Noxski napisał:

Mi się komp wyłączył :c i chyba raczej już nie wrócę na LoE... A szkoda, jak coś, to byłem tym Tenebris Star, który miał Kilkadziesiąt książek na głowie i ciągle włączyłem deszcz cukierków :<

Zawsze możesz wbić na samego TeamSpeaka :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i najgorszy meet wirtualny zero ogarnięcia większość rzucała ataki które innym lagowaly ale nie oni mieli to gdzieś, brak organizscji zadnej i ostatnie prosilem o pomoc bo nie wiedzialem jak dojsc do stacji w ponydale zeby pojechac do crystal empire ale mnie wszyscy zostawili i mieli mnie gdzieś.

Moja ocena 1/10

I naprawdę dla mnie strata czasu aż 2 godzin plus dużo nerwów

Proszę o odpowiedzieć First Choice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Nightmare Xeno napisał:

Pierwszy i najgorszy meet wirtualny zero ogarnięcia większość rzucała ataki które innym lagowaly ale nie oni mieli to gdzieś, brak organizscji zadnej i ostatnie prosilem o pomoc bo nie wiedzialem jak dojsc do stacji w ponydale zeby pojechac do crystal empire ale mnie wszyscy zostawili i mieli mnie gdzieś.

Moja ocena 1/10

I naprawdę dla mnie strata czasu aż 2 godzin plus dużo nerwów

Proszę o odpowiedzieć First Choice

Lol, to ktoś był na tym meecie? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 dniach meeta... Mogę powiedzieć, że organizacyjnie, to leżało i kwiczało... Ale było pozytywnie zakręcone :D Jak zmontuje nagrania z tych dwóch dni, to wstawię. Może zajmę się tym nawet teraz. Tylko jedna sprawa, dzisiaj gadaliśmy na TSsie :) I innych będzie słychać, tylko mnie nie, bo zapomniałem ustawić, by mikro mi nagrywał... Może z kamery będzie trochę dźwięku... Bo nagrywałem swoją facjatę osobno :D

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...