Skocz do zawartości

I Polski Wirtualny "Ponymeet" Legend Of Equestria


1stChoice

Sprawdzenie ilości potencjalnych graczy.  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zaznacz, jeśli weźmiesz udział.

    • Wezmę udział w spotkaniu.
    • W te dni nie będę dostępny.
  2. 2. Które godziny spotkania najbardziej by Ci odpowiadały?

    • Rano (8:00-12:00)
    • Południe (12:00-16:00)
    • Wieczór (16:00-20:00)
  3. 3. Które miejsce spotkania wolisz?



Recommended Posts

39 minuty temu Nightmare Xeno napisał:

Pierwszy i najgorszy meet wirtualny zero ogarnięcia większość rzucała ataki które innym lagowaly ale nie oni mieli to gdzieś, brak organizscji zadnej i ostatnie prosilem o pomoc bo nie wiedzialem jak dojsc do stacji w ponydale zeby pojechac do crystal empire ale mnie wszyscy zostawili i mieli mnie gdzieś.

Moja ocena 1/10

I naprawdę dla mnie strata czasu aż 2 godzin plus dużo nerwów

Proszę o odpowiedzieć First Choice

 

Twój awatar pasuje do Ciebie.

 

39 minuty temu Zexel napisał:

Lol, to ktoś był na tym meecie? xD

 

Było i to dużo osób jak widać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Nightmare Xeno napisał:

Accu mnie w tym nagraniu nie ma byc nie życzę sobie tego plus nie ma też słychać mojego głosu bo meet to było dno istne dno przez was którzy mi nie pomogli tak mnie wkurzyliscie że muszę teraz brać silne leki na uspokojenie.

Chcieliśmy pomóc ale nie mogliśmy cb usłyszeć w tym harmidrze akurat accurate memory wspominał o tobie jak ocenialiśmy meet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Nightmare Xeno napisał:

Accu mnie w tym nagraniu nie ma byc nie życzę sobie tego plus nie ma też słychać mojego głosu bo meet to było dno istne dno przez was którzy mi nie pomogli tak mnie wkurzyliscie że muszę teraz brać silne leki na uspokojenie.

Ok, wyciszę twój głos, a raczej się postaram go odfiltrować...  Ale wiesz... Ocka raczej nie dam rady wyciąć... A nie mogę tez niszczyć pamiątki innym przez 1 osobę...

 

BTW, Do reszty, chcecie wrzucenia tego nagrania? Pierwszą część wstawię na bank, z wczoraj, bo tam jest mój Gameplay z gry i tak.

 

A co do usuwania jeszcze. Ja od długiego czasu nie mogę się doprosić, by Admini Lost Tales of Equestria, jednym jest @Ghatorr, usunęli z forum posty, które prawnie są moje... I nic, a nie życzę sobie, by dalej tam były... Jakiś czas temu rozwiązali mściwie pewna sprawę, ale w "imię większości", zignorowali prośbę i żądania jednostki...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Zexel napisał:

(...) tak mnie wkurzyliscie że muszę teraz brać silne leki na uspokojenie.

 

Jest na rynku taka znana maść na wszelkie denerwujące sytuacje :kappa:

 

 

Kurde, to ja jak przegrywam, któryś z kolei mecz 40 minutowy w LoLu pełny przemocy, wyzwisk i ruchaczy matek z powodu trolli to jestem spokojny a po 15 minutach główkowania w kolorowym kucykowym świecie ludzie biorą tabletki na uspokojenie? Jezu, to ja jestem urodzoną oazą spokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Ok, wyciszę twój głos, a raczej się postaram go odfiltrować...  Ale wiesz... Ocka raczej nie dam rady wyciąć... A nie mogę tez niszczyć pamiątki innym przez 1 osobę...

 

BTW, Do reszty, chcecie wrzucenia tego nagrania? Pierwszą część wstawię na bank, z wczoraj, bo tam jest mój Gameplay z gry i tak.

 

Wyślij mi na PW, to stworzę osobny temat na materiały. Zbiorę je w jedno. Oczywiście Cię otaguje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

BTW, Do reszty, chcecie wrzucenia tego nagrania? Pierwszą część wstawię na bank, z wczoraj, bo tam jest mój Gameplay z gry i tak.

Pewnie, że możesz, ale Ciebie nie było na całym meecie. Gracz o nicku Mupple Puff (coś w ten deseń) ma cały materiał. Chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu FirstChoice napisał:

 

Wyślij mi na PW, to stworzę osobny temat na materiały. Zbiorę je w jedno. Oczywiście Cię otaguje.

 

6 minut temu Zexel napisał:

Pewnie, że możesz, ale Ciebie nie było na całym meecie. Gracz o nicku Mupple Puff (coś w ten deseń) ma cały materiał. Chyba.

Mieć mam ale źle nagrało się audio więc musiałbym się z kimś dogadać np. z accurate żeby mi wysłał audio lepsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu FirstChoice napisał:

Ok, liczę na was.

 

Zbieram materiały od wszystkich, już trochę tego mam na skrzynce, potem zbiorę to w jeden temat. I oznacze wszystkich autorów.

 

Dziękuje! ^^

lepiej nie oglądaj tego szczególnie jak się przedstawialiśmy  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Kodakun napisał:

 

Mieć mam ale źle nagrało się audio więc musiałbym się z kimś dogadać np. z accurate żeby mi wysłał audio lepsze :)

Mi brakuje tylko mojego głosu z mikro, resztę audio mam... Ale to projekt z camtasii. Musiałbym wyrenderwować nawet do mp4, bo .trec, tylko Camtasia rusza. A tam obraz i audio zsynchrowane są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Accurate Accu Memory napisał:

Jemu chodzi o nagranie z TSa, bo ja złapałem...

 

To był jednak TS?

 

Rany, to połowa z TS'em mogła się dogadać, a druga połowa na ingame czacie już nie. :D Kurde lipa.

 

Lepiej byłoby stworzyć grupę w LoE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Mi brakuje tylko mojego głosu z mikro, resztę audio mam... Ale to projekt z camtasii. Musiałbym wyrenderwować nawet do mp4, bo .trec, tylko Camtasia rusza. A tam obraz i audio zsynchrowane są.

Oj, nie polecam Camtasi. Lubi często platać figle. Przynajmniej mnie ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...