Skocz do zawartości

I Polski Wirtualny "Ponymeet" Legend Of Equestria


1stChoice

Sprawdzenie ilości potencjalnych graczy.  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zaznacz, jeśli weźmiesz udział.

    • Wezmę udział w spotkaniu.
    • W te dni nie będę dostępny.
  2. 2. Które godziny spotkania najbardziej by Ci odpowiadały?

    • Rano (8:00-12:00)
    • Południe (12:00-16:00)
    • Wieczór (16:00-20:00)
  3. 3. Które miejsce spotkania wolisz?



Recommended Posts

Cześć ^^

 

Wpadłem ostatnio na pomysł stworzenia wirtualnego ponymeetu z okazji nadchodzącego ostatniego otwartego weekendu testowego gry Legends Of Equestria- odbywać się to będzie dnia 30-31 lipca 2016. Na początku spotkalibyśmy się w jednym miejscu ( do wyboru Ponyville lub Canterlot) gdzie moglibyśmy pochwalić się swoimi OC'kami, porozmawiać w dość sporym towarzystwie, później pozwiedzać okolicę.

 

Godzina i miejsce spotkania zostanie ogłoszone kilka dni przed weekendem po wynikach ankiety.

 

Ogłoszenie

 

Meet w związku z przytłaczającą liczbą głosów nad innymi opcjami odbędzie się od godziny 18:00 ( zbiórka od 17:30).

 

Jako miejsce pierwszego spotkania wybrane zostało Ponyville- z tej okazji również się tak spotkamy a dokładnie na placu przed butikiem!

 

Dziękuje za uwagę.

 

Ponymeet ma na celu promocję gry MMORPG "Legends Of Equestria" w polskiej społeczności. Jest to jedyna taka, powstająca gra kucykowa.

 

Test Weekend zaczyna się już 29 lipca! To dobry czas na pobranie gry i wypróbowanie jej działania przed spotkaniem!

 

Wymagania gry ( po ostatnich poprawkach):

 

Spoiler

Minimalne ( uruchomienie gry i gra na najniższych ustawieniach):

CPU: Intel Pentium 4 HT 3.2 GHz lub szybszy.

RAM: 2 GB lub więcej.

GPU: Intel Graphics GMA 950 lub lepsza.

HDD: ok. 1,5 GB miejsce na dysku twardym.

 

( "komputer/laptop kupiony ok ~2007 nie powinien mieć problemu z odpaleniem gry"- Administrator Legends Of Equestria)

 

Zalecane ( płynna gra 60FPS/maks. ustawienia)

CPU: Intel i7-6700k Quad Core

RAM: 32 GB lub więcej

GPU: Nvidia GTX 1080 8GB lub lepsza

HDD: ok 1,5 GB miejsca na dysku twardym.

 

 

Informacja dla fanów! Premiera ostateczna gry została ogłoszona na Grudzień 2016 rok!

 

Strona oficjalna projektu: http://www.legendsofequestria.com

Forum: http://forum.legendsofequestria.com/

 

Regulamin:

 

Spoiler

 

1. Przekleństwa na czacie, obrazy itp. skutkują natychmiastowym wyrzuceniem- w niektórych przypadkach banem.

2. Spamowanie na czacie postami typu: POLSKA PRZEJMUJE EQUESTRIE!!!!!!111!!one!1 również.

3. Używanie nielegalnego oprogramowania ( tj. różnego rodzaju hacków) do ułatwienia sobie gry skutkuje banem permanentnym.

 

 

PLAN MEETA

( aktualizowany i może ulec zmianom)

 

1 Dzień (30 lipiec 2016)

18:00- Spotkanie w określonym miejscu i sprawdzenie obecności.

18:00-19:00- Przedstawienie swoich postaci, luźne pogadanki.

19:00-20:00 Przedstawienie możliwości gry i wycieczka po Ponyville.

2 Dzień (31 lipiec 2016)

18:00- Spotkanie w określonym miejscu i sprawdzenie obecności.

18:00-19:00 Luźne zwiedzanie lokalizacji i wspólne odkrywanie gry/expienie.

19:00-20:00 Wycieczka po Canterlot i okolicach+ zdjęcie ( "screenshot") grupowy. Miejsce- fontanna Canterlot.

 

Oficjalny wątek gry+ ogłoszenia:

 

I wydarzenie:

 

 

Edytowano przez FirstChoice
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecane ( płynna gra 60FPS/maks. ustawienia)

CPU: Intel i7-6700k Quad Core

RAM: 32 GB lub więcej

GPU: Nvidia GTX 1080 4GB lub lepsza

HDD: ok 1,5 GB miejsca na dysku twardym.

 

Spoiler

Jameson-Laughing-Gif-12.gif

Ale przyznam fajny pomysł. Może ludzie się skuszą i wyrobi się jakaś grupka z którą będzie można czasem pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie pobiorę, o ile w ogóle będę miał jakieś sensowne FPS-y. Dzięki za info, w ogóle o tym nie słyszałem! Teraz tylko czekać na możliwość pobierania. Tylko najpierw trzeba mieć OC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja Optymalizacja dała mi raka.

2 edycje temu byłem, nie było za ciekawie, początek wyszedł miło ale potem... rozpiździel, w połowie odpuściłem sobie.

jeśli będzie @Silicius to pojawię się na 100% (nie mogę takiej okazji przegapić :P ) a tak to nie jestem pewien czy będzie czas i 2/10 jestem przekonany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu ASmaxPL napisał:

Pobiorę oraz będę.

 

Super! Zapraszamy!

 

1 minutę temu Simplistic napisał:

2 edycje temu byłem, nie było za ciekawie, początek wyszedł miło ale potem... rozpiździel, w połowie odpuściłem sobie.

 

2 edycje temu gra była dość niestabilna i crashable, dodatkowo wiele rzeczy było niedopracowanych. Teraz to się w pewnym stopniu zmieniło i gra powoli już jest przygotowywana do wydania oficjalnego w grudniu tego roku. Sam będziesz mógł wpaść i się przekonać- a jeśli gra Cię nie wciągnie, to tak czy inaczej zapraszamy na zdjęcie pamiątkowe!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FirstChoice CHodziło bardziej o klimat i organizację. wciąż mam gdzieś na dysku screeny i nie zapomnę rozmów z ludźmi np. Hamerrykańcem pesymistą w Cukrowym Kąciku. Jeśli będzie ktoś kto na miejscu ogarnie i coś ciekawego i zajmującego zaplanuje (może jakiś konkurs?) to będę spełniony bardziej niż randomowym bieganiem w kółko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Simplistic napisał:

@FirstChoice CHodziło bardziej o klimat i organizację. wciąż mam gdzieś na dysku screeny i nie zapomnę rozmów z ludźmi np. Hamerrykańcem pesymistą w Cukrowym Kąciku. Jeśli będzie ktoś kto na miejscu ogarnie i coś ciekawego i zajmującego zaplanuje (może jakiś konkurs?) to będę spełniony bardziej niż randomowym bieganiem w kółko

 

Plan podany w pierwszym poście to taki "ogólnik".

 

Uwierz, że planowane będzie coś więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż przypatrywałem się 1 edycji gry i grafie była bardzo glitchująca się pozatm wydawała mi się troche pustawa plu miałem wtedy komputer eksponat z 2000 r. i gierka lekko mówią nie szła mi, ale teraz się przyłacze bo kompa mam w miarę, będę raczej używał swojego przezwiska Zandi, pod którym jestem znany niektórym ze starej forumowej gwardii ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Zandicus Noctis Admirator napisał:

Coż przypatrywałem się 1 edycji gry i grafie była bardzo glitchująca się pozatm wydawała mi się troche pustawa plu miałem wtedy komputer eksponat z 2000 r. i gierka lekko mówią nie szła mi, ale teraz się przyłacze bo kompa mam w miarę, będę raczej używał swojego przezwiska Zandi, pod którym jestem znany niektórym ze starej forumowej gwardii ;)

 

1 edycja gry naprawdę była bardzo zglitchowana, tak samo 2, 3 i każda następna. Na szczęście udało się już usunąć wiele błędów a do grudnia mają być usunięte niemal całkowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE

 

Każdy kto chce wypróbować oficjalnego kreatora postaci zapraszam na stronę: http://www.legendsofequestria.com/media

 

Pozwoli to na stworzenie własnej postaci/odwzorowanie OC'ka jeszcze przed startem gry.

 

Przypominam, że jest to kreator przeglądarkowy i może się róznić od oficjalnego wydania i być uboższy w funkcje i efekty graficzne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu ATIMKOS napisał:

32GB ramu? To chyba nawet wiedźmin 3 tyle nie potrzebuje :/

 

To ustawienia zalecane i lekko przesadzone. Powstały niedawno w wyniku parodii, ponieważ poprzednia edycja gry miała problem z FPS'ami nawet na bardzo dobrym sprzęcie. :D Nie należy ich traktować na poważnie.

 

Jednak fakt- laptop 16 GB ram, i7, i GTX960m miał problem z odpaleniem płynnie gry w ostatniej edycji. Sam testowałem.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu FirstChoice napisał:

 

To ustawienia zalecane i lekko przesadzone. Powstały niedawno w wyniku parodii, ponieważ poprzednia edycja gry miała problem z FPS'ami nawet na bardzo dobrym sprzęcie. :D Nie należy ich traktować na poważnie.

 

Jednak fakt- laptop 16 GB ram, i7, i GTX960m miał problem z odpaleniem płynnie gry w ostatniej edycji. Sam testowałem.

LOL Jak mi wiedźmin na max (bez hairworksów oczywiście) Działa na 60 FPS, a to mi będzie działać na mniejszych to optymalizacja jest serio kiepska xD. Ale w sumie to Pre Alpha i wgl dobrze że autorzy udostępniają możliwość gry. PS mam gotową postać do zobaczenia za 2 tyg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie

 

Meet w związku z przytłaczającą liczbą głosów nad innymi opcjami odbędzie się od godziny 18:00 ( zalecam zbierać się już od godz. ~17:30).

 

Jako miejsce pierwszego spotkania wybrane zostało Ponyville- z tej okazji również się tak spotkamy a dokładnie na placu przed butikiem!

 

Dziękuje za uwagę.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...