Skocz do zawartości

Kocia Kawiarnia Kraków


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit

Jeszcze w maju miałem przyjemność zwiedzić Kraków (po raz 6-7). Tym razem, jednak mogłem odwiedzić Kocią Kawiarnie, gdzie można coś zjeść, wypić w towarzystwie kotów. W dodatku można kupić fajne akcesoria typu. koszulki, zakładki itp. właśnie z Kocią Kawiarnią. Co najfajniejsze koszt przechodzi na fundacje "Kocia Akademia" dzięki, której to miejsce istnieje. W budynku kawiarni jest wiele kocich zabawek, drapaczek, drzew i domków. Są przyjemne miejscówki by usiąść, wypić kawę czy coś zjeść. Można nawet zarezerwować miejsce na piętrowym łóżku gdzie często wchodzą koty. Sam pomysł na założenie tego typu kawiarni powstał w Japonii gdzie takie kawiarnie są wszędzie, a, żeby spokojnie znaleźć miejsce, trzeba zarezerwować się miesiąc przed wizytą, także tego. W kawiarni mieszka sześć kotów: Szczęściara, Kleks, Daisy, Karmelek (NOWY KOTEŁ) oraz Kropek i Przecinek. Przecinek jest w zasadzie szefem całego kociego zgromadzenia, a Kropek jego bratem. 

 

Największy problem?

 

Ludzie. Uwaga, mają pretensje, iż w Kociej Kawiarni połowa kotów spała, wkurzyli się na właścicielkę, ponieważ zwróciła uwagę jej dziecku o to, że w regulaminie jest "Nie gonić kotów i ich nie straszyć". Głupota ludzka jest już ponad wszelkiej krytyki -_-. 

Edytowano przez Ziemovit Footballer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
31 minuty temu FirstChoice napisał:

W Krakowie jest Kocia Kawiarnia? Myślałem, że tylko w Lublinie :D Dobrze wiedzieć.

W Krakowie jest najstarsza Kocia Kawiarnia. Nie dawno były jej pierwsze urodziny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę odwiedzić to miejsce, od kiedy pierwszy raz o nim usłyszałam, ale Kraków tak daleko... Mam nadzieję, że jeszcze nadarzy się okazja. Poza tym jest chyba tylko ta w Lublinie? Miała być jeszcze w Poznaniu, ale jakoś nic nie słychać na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Wiem że temat nie ruszany od roku ale...xd

Jakby kogokolwiek to interesowało to kocia kawiarnia w Krakowie jest naprawdę przyjemna i przytulna :) Miałem okazję tam być i zjeść ciasto z gorącą czekoladą w towarzystwie kotów. Prawdą jest to że niektóre śpią ale są też takie ci normalnie chodzą i można się z nimi pobawić zabawkami które tam są. Serdecznie wszystkim polecam tą kawiarnie i od razu mówie że warto tam pójść :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...