Skocz do zawartości

[Zapisy] PayDay Clown's


Zegarmistrz

Recommended Posts

Jak w tytule - szukam 4 błaznów którzy nie boją się niczego. I nikogo.

Karty postaci będą prostackie, bowiem stawiam na storyteling niż na statystyki. No i na niezawodną kostkę o sześciu ścianach.

A jako że szukam określonej liczby gangsterów, kto pierwszy ten lepszy.

 

Karta postaci:

Imię:

Nazwisko:

Ksywa:

Specjalizacja:

Ekwipunek:(przydziela MG)

 

Specjalizacje są takie jak w grze, mianowicie Mastermind, Enforcer, Technician, Ghost i Fugitive.

Dla tych którzy mają problemy z angielskim lub nie grali w grę już tłumaczę:

Mastermind to spec od kontroli - czy to tłumów czy własnej drużyny. Medyk, snajper, negocjator - jeśli można tym kontrolować, to on to umie.

Enforcer - byk, bydle które zwykle ma więcej mięśni niż rozumu. Strzelby, grube pancerze, zapasowa amunicja - dźwiganie ciężarów wliczone w cenę.

Technican - co tu mówić,chcesz rozwiercić sejf czy ustawić karabinek-niespodziankę dla wrogów? Tak długo jak trzeba w czymś pogrzebać, technik będzie twoim kumplem. Wspomniałem że ma bomby? Wspominam.

Ghost - widziałeś go? Nie? To dobrze. Wtopienie się w tłum i rozpoznanie miejsca akcji jest tak samo istotne, jak sama akcja. Zwykle wyposażony w pistolet z tłumikiem, ten gość potrafi załatwić sprawę czysto i po cichu. Profesjonalista.

Fugitiwe - typowy zbieg. Całe życie w biegu, ale za to doświadczenie! 2 pistolety, środek walki i zdawać by się mogło, 9 żyć. Koleś potrafi wszystko, skakać latać pełen serwis. Byle nie wylądować po złej stronie lufy.

 

To co błazny? Zainteresowani? Dajcie znać jak zbierzecie ekipę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra błazny. Tutaj, prócz chęci rozwalenia czegoś możecie deklarować potrzeby w sprzęcie, oczywiście jeśli macie czym za ten sprzęt zapłacić. Na początek załatwiłem wam podstawowe graty, znajcie dobroć mego serca, ale liczę że dość szybko odpracujecie ten dar. Wasze podstawowe maski mają zamontowany system mikrofonów, więc możecie się swobodnie porozumiewać. Dopasowałem częstotliwość do waszego ECM, więc nie musicie obawiać się zakłóceń.

 

Dzisiaj po północy powstanie specjalny temat, chciałbym, żeby kolejność odpisywania była taka jak tutaj w zapisach - Ban, Arekeen, Prlixu, Pawlex.

I, tak jak się zapisaliście od góry:

Ekwipunek:

Ban - kastet, 2xpistolet chimano(8/80), M16A2(30/240), garnitur, podstawowa maska.

Arekeen - kastet, pistolet chimano(8/80), M16A2 (30/240), 2xładunki wybuchowe, garnitur, podstawowa maska.

Prlixu - kastet, pistolet chimano(8/80), M16A2 (30/240), klaster amunicji(8 dodatkowych magazynków[amunicja podstawowa]), garnitur, podstawowa maska.

Pawlex - kastet, pistolet chimano(8/80), M16A2 (30/240), 1xECM, garnitur, podstawowa maska.

 

Na razie nie mogę wam załatwić większego wiertła niż stary CAkoM, ale na pocieszenie dodam, że mieści się w walizce, więc nie będziecie musieli z tym specjalnie paradować. Pamiętajcie, ludzie nie są ślepi ani głusi, więc uważajcie na siebie bo jak zbierzecie za dużo ognia na początku, to potem będzie tylko gorzej.

Do zobaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odpisuj, ale zaznaczam - komplet waszych odpisów = mój odpis = znowu wy.

 

Ponadto, jeśli kolega nie powie czemu nie odpisuje do środy, będę szukał nowego klauna. Ewentualnie do waszego teamu podepnę tymczasowo jakiegoś NPC żeby uzupełniał wam profil i tyle. Nie widzę powodu dla którego miałbym wam odmawiać dobrej zabawy przez jednego śpiocha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...