Skocz do zawartości

[gra] Jak powstała Equestria


nicoś

Recommended Posts

Holiday Sun podszedł do tyłka Lightning Darta. Nie chciało mu się obchodzić go dookoła, więc podniósł przednie kopyta i złapał go za dupę. Dzięki temu miał w zasięgu rogu obydwa jego boki. Następnie dotknął boki rogiem i zaczęły się w tych miejscach rysować znaczki. Po wszystkim zlazł z niego i obserwował jak tworzy się znaczek. To samo zrobił z Silver Cometem. -Ok, w końcu nie mamy "gładkich boczków"- powiedział z uśmiechem -no i można powiedzieć że to był chrzest. A tak na poważnie dzięki temu znaczkowi jesteśmy połączeni magiczną więzią, więc może bądźmy ze sobą na ty. Jestem Holi- dodał i wystawił kopyto na powitanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ok, wszystkie formalności są już za nami i możemy zaczynać- powiedział Holi i podszedł do pudła przy ścianie. Otworzył je i wyjął z niego dziwne kamienne,jedno metrowe drzewko, które położył następnie na środku sali. -To jest moje dzieło... wprawdzie nie skończone, ale ma już kilka zastosowań. To jest sadzonka niezwykłego drzewa, nazwałem je Drzewem Harmonii, ma za zadanie kontrolować całą planetę i jej mieszkańców, ale narazie jest połączone z naszą trójką i dopóki tego nie skończę, będzie pełnić funkcję maskowania, bo zdążyłem podpiąć je jeszcze do międzyczasoprzestrzeni- dodał i położył kopyto na doniczce -zróbcie to samo co ja-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wszyscy położyli kopyta ma doniczce, drzewko gwałtownie zaczęło się obracać wraz z kucykami. Wszyscy poczuli siłę odśrodkową, ale nie odlecieli do tyłu, bo magia drzewka trzymała ich za kopyta. Gdy tło rozmyło się w ich oczach, zniknęli razem z drzewkiem. Drzewko przeniosło ich do międzyczasoprzestrzeni. Bezgraniczna przestrzeń ukazała się im oczom. Niebo było ciemnoniebieskie, bez chmur, słońca i księżyca. Podłoże też było ciemnoniebieskie, lecz całe pokryte białymi, świecącymi punktami. Na środku, między nimi, oprócz drzewka stał okrągły stół z trójwymiarową mapą. Holi poczekał chwilę aż przestanie mu się kręcić w głowie, po czym powiedział -Witajcie w naszej bazie- i podszedł do stołu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-A, tak. Drzewko jest naszą bramą do międzyczasoprzetrzeni, czyli do tego co właśnie widzisz. Drzewko jest połączone z naszym znaczkiem, dzięki czemu czujesz obecność mnie i Lighta, oraz odrazu wyczujesz że ja albo Light jest w zagrożeniu. Tak jakby jesteśmy jednym organizmem- tłumaczył, patrząc na stół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holi położył kopyta na stół i zaczął obracać pierścień, którym przesuwało się czas na mapie. Kucyki na mapie zaczęły poruszać się szybkiej. Holi czujnym okiem obserwował co się dzieje. -He. Kucyki zapominają o umowie i zaczynają nie spełniać warunków porozumienia. Przez to zaczyna kiełkować nienawiść do innych ras- powiedział -a tu co się porobiło?- Holi zatrzymał mapę w czasie kiedy wszystko pokryte było lodem, a wskaźnik dobroci był na zerze. -Koniec świata? Już?- rozmyślał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Oczywiście, po to tu jesteśmy. Tylko włączę automatyczne wyszukiwanie które znajdzie odpowiedni moment w czasie i ruszamy- powiedział i nacisnął kamienną tabliczkę. Po chwili powiedział -o, jest. Mapa chce nas wysłać do czasu: 24.12.3021 godzina 10:00. Wystarczy położyć kopyto na doniczce.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holi też położył kopyto na doniczce. Drzewko przeniosło ich w poprzednie miejsce, do ratusza. -To wy? Gdzie byliście przez ostanie 5 lat?- odpowiedział im znajomy głos. - Przybyliście za późno, miasto się rozpadło na dobre- dodał i wyszedł z ciemności i odrazu było wiadomo kto to. Split Horse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wszyscy zapomnieli o co chodzi w porozumieniu które napisałem i tak: kucyki ziemskie denerwuje to że muszą oddawać część owocu ich ciężkiej pracy, pegazów denerwuje to że ktoś im mówi jaka ma być pogoda, a jednorożców denerwuje to że ktoś zajmuje ich cenny czas na prostackie zadania. I tak wszyscy wyprowadzili się stąd by jedni na drugich nie patrzyli- powiedział w skrócie Split Horse i usiadł na fotelu przy zakurzonym biurku. Nie tylko biurko tak wyglądało, wszystko było zakurzone i obrośnięte pajęczynami. -Dobrze, jak skończyliście gadać to musimy ustalić plan działania- powiedział Holi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Na początek jakiś zwiad. I tu pojawia się problem, bo nie mamy ziemskiego kucyka w naszej spółce, ale na szczęście mam dwa jednorożce, więc się zapytam. Silver, chcesz iść do kucyków czy ja mam to zrobić?- przedstawiał swój plan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...