Jump to content

[OLD] Paragon VS Lich King 25 Hardmode


Kuba Dmode Coke
 Share

Recommended Posts

Ten kto gra/grał w WOWA powinien znać Legendarną Gildie która jako pierwsza zabiła Lich Kinga 25HC or LK 25hc bez buffa do 30% wszystkich atrybutów!
Enjoy!

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Fh7kQkQkLik&feature=related


http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Z2ZlnPk7Bwk&feature=related


http-~~-//www.youtube.com/watch?v=HKDLXauhy7EPomimo że jest Cataclysm nadal mam ten moment przed oczami : 3
Link to comment
Share on other sites

Bullshit. Powiedzialem 15% z pamieci, teraz sprawdzilem i zrobili to na 5%, nawet mimo tego ze ich tank dostal dc na samym poczatku walki. Zlewanie mobow to nigdy nie byl i nie bedzie problem w WoWie, ta kwestie rozwiazuja najprostsze macro, albo chocby nameplate'y. Na 30% buffie ta walka byla bez porownania latwiejsza niz chocby Yogg Saron +1, nie mowiac juz o +0, z porownywalnym gearem. Zreszta, dlatego wlasnie zabicie Yogg Sarona +0 zabralo o wiele dluzej niz LK HC, z buffem czy bez. Poza tym, Yogg Saron +0 byl przez pewien czas uwazany przez top gildie za 'matematycznie niemozliwa'.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bylem kiedyś zapalonym graczem WOW ale ta gra rozwijała się w złym kierunku. Dla mnie WOW był najlepszy bez żadnych dodatków 40-osobowe raidy to było coś. TBC był niezły ale to nie to samo, WOLTK miał mnóstwo debilnych rozwiązań znienawidzonego Death Knigtha(50% serwera to było DK to naprawdę wpieniało) i niesamowicie niski poziom trudności. Z moja gildia bodajże w tydzień wyczyściłyśmy wszystkie raidy na serwerze Burning Legion a i tak wielu zrobiło to przed nami.Do do filmiku to nigdy nie bylem na tym raidze i nie mogę się wypowiedzieć.Mogę za to powiedzieć że klimat z tej gry wyparował całkiem,zresztą pewnie wiesz ze wow traci co miesiąc po 200-300 tys graczy, WOW umiera.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...