Recommended Posts

No elo! Tak ogólnie to chciałabym zobaczyć jak rysujecie kucyki, by sprawdzić na jakim poziomie badziewności są moje rysunki. Macie tu jeden z nich. Pokazujcie swoje prace :)

DSC_0011.JPG

Edytowano przez Sosna
  • +1 2

Aaa :pinkieo:, zmień czcionkę bo moderacja się doczepi - do nich należy podkreślanie czegokolwiek. Wiem, że ładnie tekst wygląda, ale zmień na normalny czarny, bez pogrubienia (nie żartuję).

A co do arta - proporcje kuca już opanowujesz, ale popracuj nad skrzydłami oraz uszami. Skrzydła wyglądają jak patyki, a ucho powinno być nieco większe oraz należy je umiejscowić na podobnym poziomie co linia szyi (tutaj idzie w stronę rogu). Jestem ciekaw jak sobie poradzisz w kolorze, cieniu oraz resztą ciała kuców :huhwha:. Idziesz dobrą drogą :aj5:.  

Zmień czcionkę na czarną podstawową bo ko... ustrój tutaj panujący i obecna tu milicja ( tyle, że w zielonych mundurach) źle na to patrzy, co może skończyć się ostrzeżeniem słownym, procentowym lub w najgorszym przypadku rozstrzelaniem.

Co do artu... nie ma co za wiele oceniać, fajnie jakbyś wstawiła więcej niż jedną pracę. Nie jest najgorzej ale nad kilkoma rzeczami trzeba popracować ( to skrzydło np. :_:).

I tak przy okazji- masz może DeviantArta albo coś w tym stylu?

Oko chyba powinno być większe i niżej położone. Róg też wypadałoby umieścić trochę niżej.

No i skrzydła też, bo wyrastają z szyi.

19 godzin temu FirstChoice napisał:

Zmień czcionkę na czarną podstawową bo ko... ustrój tutaj panujący i obecna tu milicja ( tyle, że w zielonych mundurach) źle na to patrzy, co może skończyć się ostrzeżeniem słownym, procentowym lub w najgorszym przypadku rozstrzelaniem.

Ale farmazony pleciesz. Odkąd tu siedzę, nikt nigdy nie dostał warna za używanie kolorów, co najwyżej prośbę o zaprzestanie, lub upomnienie gdy nadużywał.

Jeżeli masz jakiś problem z moderacją, zapraszam tutaj. Da to lepszy efekt niż wypisywanie bzdur po tematach, czy statusach.

Ale, coby nie offtopować...

Jak na szkic, całkiem ujdzie. Jednakże musisz mocno popracować nad anatomią. Jeżeli chcesz porównać swoje prace z innymi Użytkownikami, polecam przelecieć się po tym dziale i sprawdzić na własną rękę. Będzie znacznie szybciej, trust me :3

• +1 1

2 godziny temu Decaded napisał:

Ale farmazony pleciesz. Odkąd tu siedzę, nikt nigdy nie dostał warna za używanie kolorów, co najwyżej prośbę o zaprzestanie, lub upomnienie gdy nadużywał.

Jeżeli masz jakiś problem z moderacją, zapraszam tutaj. Da to lepszy efekt niż wypisywanie bzdur po tematach, czy statusach.

Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że ciut za bardzo na poważnie wziąłeś moje słowa.

Wstawiasz jak na razie skromne szkice robione na szybko w których nie ma zbytnio dopracowania. Wstaw kiedyś  obrazek na którym będzie coś więcej niż tylko kilka kresek.

Ok. Narysowałam dwie siostry. To teraz opinię poproszę!

Siostry..jpg.ec65bf29082018b7295c635261f

Edytowano przez Anex1234
Dodałam złe zdjęcie :P
  • +1 1

Ten rysunek mi się podoba, jest bardziej dopracowany. Tylko, że jak wstawiasz coś do działu z rysowaniem ołówkami i takie tam, to koloruj też kredkami, markerami itp. Co do uwag do rysunku to można poprawić trochę pyszczki, ale ogólnie spoko. (Uszy są śliczne!)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się