Skocz do zawartości

Hej... witam ponownie :)


Branthos

Recommended Posts

Witam znowu. Już kiedyś się witałem dokładnie w tym miejscu i jak widzicie po ilości napisanych przeze mnie postów, wcale nie jestem nowy. Pamięta mnie ktoś z tych trochę starszych użytkowników? Na forum i w fandomie wytrzymałem 2 lata i był to bardzo fajny okres w moim życiu, miło go spędziłem. Jestem ciekaw ile czasu przeznaczyłem na siedzenie tu na forum, oglądanie MLP, czytanie fanfików itp. Tak jak możecie się domyślać już nie jestem bronym... straciłem tą miłość do serialu i fandomu. MLP zastąpiłem innymi kreskówkami, anime, filmami, czy zwykłymi serialami, książkami i grami.

Może wymienię moje ulubione? To chyba dobry pomysł.

Filmy: saga "Star Wars", "Mary i Max", seria "Naga broń", "Stalowy Gigant", "Forrest Gump", "Jak rozpętałem drugą wojnę światową", Mad Max: Na drodze gniewu", "Whiplash" i wiele innych.

Seriale: "Breaking Bad", "Hotel Zacisze", "Teoria wielkiego podrywu", "Hoży doktorzy", i inne.

Anime: "Death Note", "Monster", "Cowboy Bebop", seria "Haruhi Suzumiya" ze szczególnym uwzględnieniem filmu "Suzumiya Haruhi no Shoushitsu", "Perfect Blue", "Mahou Shoujo Madoka Magica", "Hunter x Hunter" (jestem w trakcie oglądania) i parę innych.

Kreskówki (seriale animowane, ale nie anime): "Over the Garden Wall" <3, "Gravity Falls", Steven Universe", "South Park", "Fineasz i Ferb" i inne.

Książki: "FUTU.RE", saga "Ulysses Moore", "Player One", "Mały Książę", "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął" i wiele innych.

Gry: "The Walking Dead", "To the Moon", "Life is Strange", "South Park: Kijek Prawdy", "Heavy Rain" i inne.

Jeśli ktoś chce poznać więcej mój gust filmowy: http://www.filmweb.pl/user/bartmix mój gust... animcowy (?): http://myanimelist.net/profile/Bartfil mój gust książkowy: http://lubimyczytac.pl/profil/246936/bartmix.

Oprócz siedzenia w domu i robienia tych wszystkich rzeczy czasem lubię sobie wyjśc na dwór by pograć w kosza, czy coś innego. Poza tym, kiedyś pisałem opowiadania, ale niestety przerwałem, może kiedyś znowu będę to robił, ale nie mam na to na razie chęci.

 

Co do MLP to kto wie, może jeszcze kiedyś wrócę do fandomu? Na razie wracam na forum. Mam nadzieję, że mnie ponownie miło powitacie. No, co tam jeszcze... no tak, podstawowe informacje. Mam na imię Bartek, mówicie mi Branthos, aktualnie mam 16 lat, no i... o resztę możecie zapytać.

To tyle ode mnie, jeśli cokolwiek was interesuje, nie krępujcie się.

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Salto napisał:

Jak mógłbym Cię nie pamiętać? Mamy bardzo podobne poglądy i często  mi dawałeś repki. 

To miło, że mnie pamiętasz. Trochę mi głupio, bo ja średnio pamiętam Ciebie, przypomnisz mi jaki miałeś wcześniej avatar? A może zmieniłeś nick?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minuty temu Branthos napisał:

To miło, że mnie pamiętasz. Trochę mi głupio, bo ja średnio pamiętam Ciebie, przypomnisz mi jaki miałeś wcześniej avatar? A może zmieniłeś nick?

 

Nic dziwnego, że mnie nie pamiętasz. Nick zmieniałem trzy razy, ale teraz już nie będę.  phoenixswzwr - Phoenix13 - Phosky - Salto. Avatar miałem zielona liczba pi - smok - Vinyl - Vinyl - Luffy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu Salto napisał:

 

Nic dziwnego, że mnie nie pamiętasz. Nick zmieniałem trzy razy, ale teraz już nie będę.  phoenixswzwr - Phoenix13 - Phosky - Salto. Avatar miałem zielona liczba pi - smok - Vinyl - Vinyl - Luffy. 

No to już chyba wiem kim jesteś. Ty stworzyłeś temat o ewolucji, tak? Jeśli mam rację, to bardzo miło cię wspominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Branthos napisał:

No to już chyba wiem kim jesteś. Ty stworzyłeś temat o ewolucji, tak? Jeśli mam rację, to bardzo miło cię wspominam.

 

Tak. I w temacie "O Bogu tak po prostu" pisałem sporo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...