Skocz do zawartości

My little pony:Podróż do drugiego wymiaru [Z][Adventure][Random]


Recommended Posts

A ja bym chciał wiedzieć czy autorka wie o tym, że zostało to tu zamieszczone i czy wyraziła na to zgodę? Poza tym zwracam uwagę, iż temat jest błędnie zatytułowany i brak w nim tagów - to należy poprawić jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Dolar84 napisał:

A ja bym chciał wiedzieć czy autorka wie o tym, że zostało to tu zamieszczone i czy wyraziła na to zgodę? Poza tym zwracam uwagę, iż temat jest błędnie zatytułowany i brak w nim tagów - to należy poprawić jak najszybciej.

HAHAHA!!! xD Ja jestem autorką xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś autorką, to czemu post napisałaś tak, jakbyś tylko udostępniła? I miło byłoby, gdyby opowiadanie było na google docs, bo do wattpada trzeba się zalogować, żeby czytać, co może zniechęcić część ewentualnych czytelników. Dodaj jeszcze tagi do tytułu tematu (możesz to zrobić edytując pierwszy post). Lista tagów

 

PS. A po znakach interpunkcyjnych daje się spacje.

Edytowano przez Gray Picture
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Thunderbolt7 napisał:

HAHAHA!!! xD Ja jestem autorką xD

 

No to dobrze, iż to się wyjaśniło :D

 

To teraz proszę tylko być umieściła fanfik zgodnie z obowiązującą na forum formą czyli google docs + odpowiednie tagowanie. Oczywiście link do tamtej strony również może zostać - ludzie będą mieli wybór gdzie czytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.07.2016 at 18:47 Dolar84 napisał:

A ja bym chciał wiedzieć czy autorka wie o tym, że zostało to tu zamieszczone i czy wyraziła na to zgodę? Poza tym zwracam uwagę, iż temat jest błędnie zatytułowany i brak w nim tagów - to należy poprawić jak najszybciej.

Czy teraz tytuł może być? A czy tagi są odpowiednie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prawie dobrze - trzeba tylko usunąć [Epic]. Tu na forum jest to tag specjalny, który jest przyznawany fanfikowi po głosach (uzasadnionych naturalnie) czytelników. Jeżeli zbierzesz 10 to tag zostanie ponownie dodany - czego naturalnie życzę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Dolar84 napisał:

Jest prawie dobrze - trzeba tylko usunąć [Epic]. Tu na forum jest to tag specjalny, który jest przyznawany fanfikowi po głosach (uzasadnionych naturalnie) czytelników. Jeżeli zbierzesz 10 to tag zostanie ponownie dodany - czego naturalnie życzę :D

Czy mam poprawić coś jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinnaś przede wszystkim zmienić rozmiar czcionki - 12 w zupełności wystarczy. No i sam jej rodzaj - Comic Sans nie jest taki zły, ale standardowo używa się raczej Arial lub Times New Roman. Pamiętaj też, że po znakach przestankowych (kropka, przecinek, wykrzyknik itp.) zawsze daje się przecinki.

Jak to wszystko poprawisz, to chętnie przeczytam, bo na razie jest to trochę utrudnione. Powodzenia! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Arial/Times New Roman 11. Wyjustuj. Dodaj odstęp po akapicie. W dialogach "-" zamień na półpauzy. Po półpauzie stawiamy spację, przed zresztą też (chyba że rozpoczyna akapit). Akapity zaczynaj od wciśnięcia klawisza Tab.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...