Skocz do zawartości

Quiz MLP


Recommended Posts

9ee7a2b3b8.jpg

 

Ogólnie to w quizie jest parę błędów wynikające z braku konsekwentności.

 

Ja wyłożyłem się na pytaniach o:

-rodowite alicorny

-2 kuce tła, celebryci

- nazwa odcinka z Rarity - ale tak na prawdę to był mój błąd :(

 

A wy jakie błędy popełniliście?

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba serio muszę od nowa przejrzeć dawne sezony :lol: 

 

Prawdziwy Brony 22/32

filing_images_19ec079490a1.jpg

Wiesz bardzo dużo o serialu, rozpoznajesz niemal wszystkich, masz też sprawne oko, jeżeli chodzi o odnajdywanie szczegółów w serialu. Już niedaleko, do perfekcji i coś czuję, że niedługo ją osiągniesz. Serdecznie gratuluję uzyskanego wyniku Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z wyniku, a sam quiz ci się podobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Chief napisał:

A wy jakie błędy popełniliście?

Ja zrobiłem zonka na pytaniu o pochodzenie Alicornów, skład WB, imię jakiegoś randoma tła i coś tam jeszcze. Muszę jednak przyznać, że ten quiz wymaga jednak jakieś wiedzy o serialu, w przeciwieństwie do innych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedza Absolutna 26/32

Wiesz wszystko, osiągnąłeś perfekcję w tym co ciebie interesuje, śledzisz wszystkie wiadomości o mlp i nic nie umyka twojej uwadze. Serdecznie gratuluję uzyskanego wyniku :) Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z wyniku, a sam quiz ci się podobał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu BiP napisał:

 skład WB, imię jakiegoś randoma tła.

Sklad WB tez nieznal, ale wykluczylem po imionach pegazów z Ponyville i jakoś trafiłem, a chodzi ci o Minuette aka Colgate czy o źrebaka Pipsqueaka? Ogólnie to oba kuce mialy swoje role w odcinkach

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Chief napisał:

Sklad WB tez nieznal, ale wykluczylem po imionach pegazów z Ponyville

W tym pytaniu, nawet nie czytałem odpowiedzi, bo zwyczajnie nie chciało już mi się, więc strzeliłem zwyczajnie.

1 minutę temu Chief napisał:

a chodzi ci o Minuette aka Colgate czy o źrebaka Pipsqueaka? Ogólnie to oba kuce mialy swoje role w odcinkach

Na te dwa pytania znałem odpowiedź i nawet się nie zająknąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiedza Absolutna 28/32

filing_images_dbd0737d529f.jpg

Wiesz wszystko, osiągnąłeś perfekcję w tym co ciebie interesuje, śledzisz wszystkie wiadomości o mlp i nic nie umyka twojej uwadze. Serdecznie gratuluję uzyskanego wyniku :) Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z wyniku, a sam quiz ci się podobał.

 

No wreszcie jakiś porządny quiz w tym internecie! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

NO NIE, JAKIM CUDEM SIĘ POMYLIŁEM PRZY PYTANIU O ZNACZEK DERPY D:

 

Wiedza Absolutna 25/32

filing_images_dbd0737d529f.jpgWiesz wszystko, osiągnąłeś perfekcję w tym co ciebie interesuje, śledzisz wszystkie wiadomości o mlp i nic nie umyka twojej uwadze. Serdecznie gratuluję uzyskanego wyniku :) Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z wyniku, a sam quiz ci się podobał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedza Absolutna 30/32

filing_images_dbd0737d529f.jpg
Wiesz wszystko, osiągnąłeś perfekcję w tym co ciebie
interesuje, śledzisz wszystkie
wiadomości o mlp i nic nie umyka twojej uwadze.
Serdecznie gratuluję uzyskanego wyniku :)
Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z wyniku, a sam quiz ci się podobał.
Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy Brony 24/32

Wiesz bardzo rozpoznajesz niemal wszystkich, masz też sprawne oko, jeżeli chodzi o odnajdywanie szczegółów w serialu. Już niedaleko, do perfekcji i coś czuję, że niedługo ją osiągniesz. Serdecznie gratuluję uzyskanego wyniku :) Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z wyniku, a sam quiz ci się podobał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Heheh mam najgorszy wynik z was wszystkich i mi mówią że "Prawdziwy Brony" XD

Noo dobra to pora od początku wszystko znowu obejrzeć~

Spoiler


Prawdziwy Brony 17/32

filing_images_19ec079490a1.jpgWiesz bardzo dużo o serialu, rozpoznajesz niemal wszystkich, masz też sprawne oko, jeżeli chodzi o odnajdywanie szczegółów w serialu. Już niedaleko, do perfekcji i coś czuję, że niedługo ją osiągniesz. Serdecznie gratuluję uzyskanego wyniku :) Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z wyniku, a sam quiz ci się podobał.

 

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchwytliwe pytanie z tym kto zniewolił kryształowe królestwo bo na zdjęciu jest Cadance [Chrysalis] xD

 

Wiedza Absolutna 28/32

filing_images_dbd0737d529f.jpgWiesz wszystko, osiągnąłeś perfekcję w tym co ciebie interesuje, śledzisz wszystkie wiadomości o mlp i nic nie umyka twojej uwadze. Serdecznie gratuluję uzyskanego wyniku :) Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z wyniku, a sam quiz ci się podobał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy Brony 23/32

filing_images_19ec079490a1.jpgWiesz bardzo dużo o serialu, rozpoznajesz niemal wszystkich, masz też sprawne oko, jeżeli chodzi o odnajdywanie szczegółów w serialu. Już niedaleko, do perfekcji i coś czuję, że niedługo ją osiągniesz. Serdecznie gratuluję uzyskanego wyniku :) Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z wyniku, a sam quiz ci się podobał.

 

 

Szczerze, powinienem się wstydzić, że się w niektórych pomyliłem. Kurde! Jak mogłem nie ogarnąć bąbelków u Derpy!? Ale pytania o odcinki były okropnie trudne :( W którym odcinku się coś stało :D Albo Co stało się w odcinku X xD Ale i tak fajny quiz.

 

EDIT: I nabrałem się na Chrysalis i zniewolone kryształowe Królestwo. Właśnie miałem tu lekką konfuzję o co biega. Który to był? Ale przecież Cadence była w Kryształowym królestwie, to chyba ona? Źle skojarzyłem xD Ale racja, Sombra zniewolił, A Chrysalis przecież w Canterlocie chyba wtedy była, nie?

Edytowano przez Gryf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...