Skocz do zawartości

Seria Final Fantasy


Paladyn Zanderson

Recommended Posts

Cóż nie będę ukrywać,że coraz bardziej ta seria gier mnie wciąga. i staję się jej oddanym fanem, aż dziw bierze. Choć może wpływ na to miał mój dosyć nietypowy kontakt z serią jaką była nie gra lecz film anime wchodzący w skład kompilacji FF7 : Advent Children, co zaś do samych gier swoją przygodę z cyklem rozpocząlem od FF10 którą razem z rodziną kupilśmy bratu na komunię w zestawie z samą konsolą PS2 w edycji Slim,. Brat oczywiście uradowany bo ma i sprawdza tytuły i nawet prosi bym ja zagrał, wiec ogrywamy tytuły wspólnie ale tak szczerze dopóki  10 nie pojawiła się w napędzie to wszytko wydało mi się infaltylne, ale gdy po napisie Squeresoft zobaczyłem scenę w której głowny bohater patrzy na swoje niegdyś piękne miasto,teraz będące jedynie ruiną i słysząc tą nutkę w tle

Spoiler

 

 

  to coś mnie poruszyło i postanowiłem zagrać w to bardziej niestety poległem na 2 walce z Seymourem Guido, z restą sam konsola też była tak miła, że nie zapisała mi wtedy stanu gry i 10 nie przeszłem tym nie mniej miło wspominam ten tytuł do dziś. a potrm już poszło z górki, bo poznałem FF7 (z cóż myślę że Jenova przekazała mi przez FF7:AC swoje komórki) i FF8 (w które grałem najkrócej), A obecnie zajmuję się Crisis Core. Co zaś do postaci to najbardziej lubię Sephirotha z 7 i Lulu z 10 no i to tyle a jak było z wami czt są tu jacyś fani  czy jestem tylko ja ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Grałem jedynie w XIII i demo XV. Z tej pierwszej zrezygnowałem po walce z jakimś roślino-buraczano-cosiem. Nie pamiętam, który to rozdział. Co bym nie robił - w drugim etapie pojedynku (po spadnięciu "piętro" niżej) "game over" :/ Ktoś mi doradził: "z miksturą X jest o wiele łatwiej". Spoko... tyle że w sklepach jej nie mają. Rada nr. 2: "tłucz potwory aż znajdziesz". Serio? :burned:Co to, odcinek South Parku, który parodiował WoW? 

 

Muzyka, fabuła i przerywniki filmowe - cudo (scena oświadczyn i ten kawałek :pinkie2:). Szkoda, że reszta w pewnym momencie mnie zniechęciła. Od jakiegoś czasu trylogia "trzynastki" jest na PC, ale sam nie wiem... Z jednej strony dałbym jej szansę, ale z drugiej gdy pomyślę o tym bossie...

 

Demo FF XV mnie "kupiło", ale wstrzymam się z zakupem. To samo tyczy się remake'u "siódemki". Oby ich nie spierniczyli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
10.08.2016 at 08:54 Triste Cordis napisał:

Grałem jedynie w XIII i demo XV. Z tej pierwszej zrezygnowałem po walce z jakimś roślino-buraczano-cosiem. Nie pamiętam, który to rozdział. Co bym nie robił - w drugim etapie pojedynku (po spadnięciu "piętro" niżej) "game over" :/ Ktoś mi doradził: "z miksturą X jest o wiele łatwiej". Spoko... tyle że w sklepach jej nie mają. Rada nr. 2: "tłucz potwory aż znajdziesz". Serio? :burned:Co to, odcinek South Parku, który parodiował WoW? 

 

Muzyka, fabuła i przerywniki filmowe - cudo (scena oświadczyn i ten kawałek :pinkie2:). Szkoda, że reszta w pewnym momencie mnie zniechęciła. Od jakiegoś czasu trylogia "trzynastki" jest na PC, ale sam nie wiem... Z jednej strony dałbym jej szansę, ale z drugiej gdy pomyślę o tym bossie...

 

Demo FF XV mnie "kupiło", ale wstrzymam się z zakupem. To samo tyczy się remake'u "siódemki". Oby ich nie spierniczyli. 

 

Final Fantasy po części X to tylko Final Fantasy z nazwy.

 

Daj szanse poprzednim częściom, na pewno się nie zawiedziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...