Skocz do zawartości

Moje OC co sądzicie?


Recommended Posts

Witam chciałbym przedstawić wam moje OC (nie jest widoczne w pełnej okazałości :c). Więc nie przedłużając zacznę.

 

OC: Jest to ShadowTraitor (,,zdrajca cienia" dla nie umiejących j.ang(to tylko pomoc! A nie przechwałki znajomością kilku słówek)) pegaz o antracytowej sierści, czarnej średniej długości grzywie z czerwonymi końcówkami, moje oczy również są kolory czerwonego. Poza tym noszę szarą bluzę?! (bo nwm jak to nazwać) z kapturem. 

 

Historia: hmmm kiedyś wymyśle i podzielę się nią z wami :)

1469998442525.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

ShadowTraitor (...) pegaz o antracytowej sierści, czarnej średniej długości grzywie z czerwonymi końcówkami, moje oczy również są kolory czerwonego.

 

Spoiler

a14.jpg

 

Poza tym, co to za dziwny przeskok z trzeciej osoby do pierwszej?

 

Backstory nie ma żadnego, ale też i nie spodziewam się, szczerze mówiąc, niczego dobrego...

 

Polecam raz, dwa, trzy wykłady, jeśli znasz angielski.

Edytowano przez Angius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hmmm, no cóż. Widzę, że jesteś początkujący, więc nie będę jeździł specjalnie pomimo tego, że Twoja postać jest mocno niedopracowana. Choć bardziej trafne byłoby stwierdzenie, iż ten temat jest jedynie zalążkiem introdukcji Twojego OC. Imię wydaje mi się przesadzone, w tym sensie, że sprawia wrażenie sztucznie mrocznego i tak jakby z góry sugeruje nam, jaka może być jego osobowość - zapewne posiada mroczną i hermetyczną naturę.  

 

Rysunek jest przyzwoity, ale tak na dobrą sprawę nie przedstawia wielu szczegółów wyglądu zewnętrznego, wiadomo jedynie że ma czerwono-czarną grzywę (co kojarzy mi się trochę z Shadowem z Uniwersum Sonica) i nic poza tym. Być może się mylę, ale mam wrażenie, że bluza została narysowana w taki sposób, jakby kucyk miał ludzką budowę ciała - jakby stał na dwóch łapach.

 

Poza tym przedstawienie postaci powinno mieć więcej podpunktów, które odnosiłyby się do wszelkich rodzajów informacji, takich jak: dokładna historia rozbijająca się na fragmenty o dzieciństwie, dorastaniu i czasach obecnych, etc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...