Skocz do zawartości

Podsumowanie I Wirtualnego Meetu Legends Of Equestria


1stChoice

Recommended Posts

Cześć!

 

Na początku chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom. Mimo mojej nieobecności z względów technicznych i prywatnych nie przeszkodziło to w wspólnej zabawie i promocji gry na skromniutki polski ryneczek. Mam nadzieję, że zawitacie do nas już na dłużej pod koniec tego roku z oficjalną premierą gry!

 

Główne atrakcje, które nas spotkały:

- Wycieczka po Equestrii.

- Zdjęcia grupowe, wspólne zabawy i przede wszystkim nowe znajomości.

- Gościu, którego wkurzył jakiś bug w kolorowym kucykowym świecie do tego stopnia, że brał antydepresanty i krzyczał cały czas spamując postami.

- Poznawanie lokacji i możliwości ( wprawdzie jeszcze mocno ograniczonych) ostatniej wersji testowej gry.

 

Dodatkowo na meecie pojawiło się dużo osób co było miłym zaskoczeniem i mam nadzieje, że wpadniecie zagrać z nami już na stałe w grudniu!

 

I oczywiście trochę uwiecznionych wspomnień:

 

Duuża galeria zdjęć z ponymeetu:

 

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0B5qqV9jzgCKCYVhiLW83RVM2M28

 

Podziękowania dla @Dayan

 

Filmik-sklejka, podziękowanie dla @Polox

 

 

 

I trochę grupowych zdjęć od @Accurate Accu Memory ( thank you so much pal!)

 

qjSm9.jpg

 

qjTya.jpg

 

qjTDZ.jpg

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu AsMax napisał:

Nie mogłem być, bo miałem problemy z netem :rainbowcry:

Może w Grudniu będę (jeżeli będzie II Wirtualny PonyMeet)

uu szkda baerdzo ja na sczescie miale szczescie być było fajnie dużo fajnych ludzi poznało aha  co do gry to czeka was naprwdę dużo pracy bo często był conection lost, labo nie można było się na Europonie wogole wbić, zdarzał się też randomowe teleporty do innych pokoi, co wprowadzało troszkę za dużo :discord:

(ogólnie to według mnie :discord: mógłby być maskotką tego Meta, bo porcja chaosu była zacna na nim ) Jesli moge cos doradzic to nich przylogowaniu na serwer pojawia sie lista wszystkich aktywnych na nim pokoi, by można było łatwiej zorganizować kolejny Meet  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...