Skocz do zawartości

Witam


Shadow Mind

Recommended Posts

Witajcie.

Z reguły jestem małomówną, nieśmiałą,  wrażliwą osobą o mocno introwertycznym charakterze, nie cierpię tłumów, hałasu i (jak ja to określam) rozmów o wszystkim i o niczym (za to towarzystwo 5 -6 osób rozmawiających na konkretny temat to już zupełnie inna historia). Do tej pory z powodu pewnych nieprzyjemnych doświadczeń życiowych stroniłem, czy może raczej uciekałem, od kontaktów interpersonalnych. Lubię czytać szczególnie literaturę fantasy i w pewnym stopniu interesuje mnie również sci-fi. Na chwile obecną lista książek do przeczytania liczy kilka setek, a to głownie dlatego że wole prawdziwe książki od ebooków.

Kucykami interesuje się od maja 2013 (mniej więcej od połowy emisji 3 sezonu w Polsce). Skłonił mnie do tego pewien 2 częściowy filmik na youtubie(część 1, część 2), co prawda najpierw musiałem przekonać się do animacji i pastelowych kolorów(miałem 3 podejścia), ale w końcu się udało (czego absolutnie nie żałuję). Z bohaterów serialu najbardziej spodobała mi się postać Twilight i to już od pierwszego odcinka. Po obejrzeniu serialu zainteresowałem fandomową twórczością, a konkretniej fanfikami których do tej pory przeczytałem już dość sporo.

Dodam jeszcze że praktycznie wychowałem się na pierwszych kucykach(oraz Czarodziejce z Księżyca) co mogło się przyczynić do mojego zainteresowania się serialem.

Jak widzicie krążę koło fandomu ładnych parę lat, a zarejestrowanie się tutaj rozważałem przez dość długi okres czasu, no i w końcu się odważyłem.

 

Pozdrawiam.

P.S Tak na marginesie to mam 26 lat.

 

 

Edytowano przez Shadow Mind
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dokończyć za ciebie historię? Dzięki :yay: :

Także nudziłem się po 1 w nocy i w końcu założyłem tutaj konto...

 

A tak serio to gratulacje odważenia się napisania tutaj tak fajnego postu i w ogóle :fluttershy5:

Także zgodnie z tradycją parę pytań:

1) Co ci się podoba w kucykach?

2) Czy kucyki mogą nauczyć czegoś dobrego tak dorosłego faceta jak ciebie?

3) Dlaczego Twilight?

4) Dlaczego wcześniej nie zarejestrowałeś się na forum? (jeśli nie chcesz, nie musisz odpowiadać)

 

1 hour ago, Shadow Mind said:

Na chwile obecną lista książek do przeczytania liczy kilka setek, a to głownie dlatego że wole prawdziwe książki od ebooków.

Wiesz no przewaga takiego Kindle'a nad biblioteką jest taka, że ebooka ściągniesz z neta a biblioteke już nie ... no i możesz mieć pół biblioteki w jednym czytniku.

5) Czyli jaka będzie następna księga do przeczytania?

 

1 hour ago, Shadow Mind said:

nie cierpię (...) rozmów o wszystkim i o niczym

6) Czy politykę też pod to można podpiąć?

 

1 hour ago, Shadow Mind said:

Dodam jeszcze że praktycznie wychowałem się na pierwszych kucykach(oraz Czarodziejce z Księżyca)

Ciekawy dobór bajek jak na dzieciństwo chłopca ... ale nie potępiam. Każdy oglądał co się dało (albo nie oglądał). Także jeszcze ostatnie pytanie:

7) Czy telewizja umiera? XD

 

Pozdrawiam,

Nocny stróż i Miszcz Tencz w jednym ... ale nie na serio.:fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam/dzień dobry/dobry wieczór jak tak czytam to tak jak bym słyszał siebie :twilight2:. Ale nie wiem czy to dobrze czy źle.

1) Ciekawi mnie twoja historia dlaczego tak późno tu dołączyłeś? (ja też oglądam od 3 sezonu obserwowałem forum ale byłem zbyt nieśmiały by dołączyć do grona użytkowników).

2) Czy coś jeszcze cie interesuje mam na myśli typy literatury? (do sic-fi mogę podać ci fajny tytuł:godpony:)

3) Nauczyła cie czegoś ta ,,bajka" co wykorzystujesz w życiu codziennym?

4) Z jakiej miejscowości jesteś? (odpowiedz nie obowiązkowa :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy:

17 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Także nudziłem się po 1 w nocy i w końcu założyłem tutaj konto...

Ja się nie nudzę :P  , jestem po prostu nocnym stworzeniem. Tak na marginesie to ktoś powiedział(niestety nie pamiętam kto) że ludzie dzielą się na sowy i skowronki(chodzi oczywiście o porę wstawania), a ja jestem akurat 100% sową.

 

17 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

1) Co ci się podoba w kucykach?

2) Czy kucyki mogą nauczyć czegoś dobrego tak dorosłego faceta jak ciebie?

3) Dlaczego Twilight?

4) Dlaczego wcześniej nie zarejestrowałeś się na forum? (jeśli nie chcesz, nie musisz odpowiadać)

1)Myślę że przede wszystkim rozbudowane postacie oraz nawiązania umieszczane przez twórców serialu, o piosenkach nie wspominając(np. Winter Wrat Up przez 2 tygodnie, po obejrzeniu odcinka, za mną chodziło ;)). Jeśli zaś chodzi o fandom to fanarty, fanfiki i animacje.

2)Mogą na pewno nieco zmienić poglądy.

3)Ponieważ jest tak bardzo podobna do mnie.

4)Przez moją wrodzoną kocią ostrożność.

17 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Wiesz no przewaga takiego Kindle'a nad biblioteką jest taka, że ebooka ściągniesz z neta a biblioteke już nie ... no i możesz mieć pół biblioteki w jednym czytniku.

5) Czyli jaka będzie następna księga do przeczytania?

Oczywiście znam przewagę książki elektronicznej nad zwykłą, co nie zmienia faktu że o wiele lepiej czyta mi się słowa umieszczone na papierze, oczywiście to czego nie mogę w taki sposób przeczytać mam ściągnięte już dość dawno wystarczy tylko się za to wziąć.

Co to następnej książki to chce dokończyć cykl o Amberze Rogera Zelaznego oraz cykl o Enderze Orsona Scotta. Z niecierpliwością czekam również na kolejny tom z cyklu Temeraire Naomi Novik.

 

17 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

6) Czy politykę też pod to można podpiąć?

Jak słyszę rozmowę o polityce to się wycofuję "na z góry upatrzoną pozycję".

 

17 godzin temu MasterOfRainbows napisał:

Ciekawy dobór bajek jak na dzieciństwo chłopca ... ale nie potępiam. Każdy oglądał co się dało (albo nie oglądał). Także jeszcze ostatnie pytanie:

7) Czy telewizja umiera? XD

W sumie to zawsze chciałem zobaczyć minę kogoś po powiedzeniu mu na czym się wychowałem. XD

Na to pytanie nie znam odpowiedzi.

 

9 godzin temu ShadowTraitor napisał:

1) Ciekawi mnie twoja historia dlaczego tak późno tu dołączyłeś? (ja też oglądam od 3 sezonu obserwowałem forum ale byłem zbyt nieśmiały by dołączyć do grona użytkowników).

2) Czy coś jeszcze cie interesuje mam na myśli typy literatury? (do sic-fi mogę podać ci fajny tytuł:godpony:)

3) Nauczyła cie czegoś ta ,,bajka" co wykorzystujesz w życiu codziennym?

4) Z jakiej miejscowości jesteś? (odpowiedz nie obowiązkowa :P)

1) Co prawda na to pytanie już odpowiadałem więc się zacytuję " Przez moją wrodzoną kocią ostrożność."

2) Po za fantasy i sci-fi to raczej nie, chyba że chce zgłębić jakiś temat.

3) Nie.

4) Na to pytanie odpowiem dość enigmatycznie:

To taka mała miejscowość w województwie Śląskim niedaleko Olsztyna, mamy tu taki klasztor do którego często pielgrzymki przybywają.

 

Zapomniałem w pierwszym poście dopisać że lubię muzykę szczególnie zaś folk irlandzki. Jak zapewne też zauważycie czasem mam manierę dokładnego, a nawet drobiazgowego, wyjaśniania niektórych rzeczy oraz czepiania się szczegółów.

 

Edytowano przez Shadow Mind
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny stary dziad nam przybył. Lejesz miód na moje serce - nie czuję się aż tak samotny. Mogę teraz dumnie wypiąć pierś (hehe) i oświadczyć, że ktoś jest starszy ode mnie. W dodatku miłośnik czarnego humoru i innych, jakże mi bliskich, rzeczy. Baw się dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...