Skocz do zawartości

Czołem.


Gad

Recommended Posts

Czołem wszystkim.

 

Jestem Gad. 

MLP zacząłem oglądać w 2011 gdy byłem w gimnazjum (minecraft był wtedy hitem). Kolega zaciągnął mnie na kucowy minecraftowy serwer i tak się zaczęło.

Nigdy zbyt nie interesował mnie fandom, z czasem przekonałem się do fanfików i zacząłem śledzić różne dzieła społeczności.

W 2014 przestałem się interesować MLP, aż do dzisiaj. Postanowiłem, że obejrzę epizody, które mnie ominęły.

Problem jest w tym, że hasbro usuwa z sieci większość odcinków.

 

PS: Jeżeli ktoś by pomógł w znalezieniu wortalu lub źródłem do pobrania z tym cudownym serialem będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, widząc Twój nick i avatar nie mogę się powstrzymać przed zadaniem paru pytań.

1. Ulubiony gatunek wunsza?

2. Ulubiony gatunek jaszczura?

3. Czy przy pasji z gadami łączysz ją także z pajunkami i owadami? Jeśli tak to jakie są Twoje ulubione? 

4. Od kiedy interesujesz się gadami?

5. Masz w domu jakichś podopiecznych? Jak tak to jakich?

6. Ulubione składniki na pizzy?

7. Lubisz szanty?

8. Oprócz minecrafta grasz w coś?

9. Ulubione gry/gatunki gier.

10. Lubisz wutkę?

11. Ulubiona potrawa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Gad napisał:

Czołem wszystkim.

 

Jestem Gad. 

MLP zacząłem oglądać w 2011 gdy byłem w gimnazjum (minecraft był wtedy hitem). Kolega zaciągnął mnie na kucowy minecraftowy serwer i tak się zaczęło.

Nigdy zbyt nie interesował mnie fandom, z czasem przekonałem się do fanfików i zacząłem śledzić różne dzieła społeczności.

W 2014 przestałem się interesować MLP, aż do dzisiaj. Postanowiłem, że obejrzę epizody, które mnie ominęły.

Problem jest w tym, że hasbro usuwa z sieci większość odcinków.

 

PS: Jeżeli ktoś by pomógł w znalezieniu wortalu lub źródłem do pobrania z tym cudownym serialem będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Hmmmm

 

do 5 sezonu bez zakończenia masz tu :P  - http://www.dailymotion.com/Mystheria22

A tu 6 sezon od 4 epizodu i zakończenie sezonu 5 - http://www.dailymotion.com/mwerec

A u Artema na dailymotion masz resztę czyli te 3 pierwsze odcinki sezonu 6 o ile dobrze pamiętam - http://www.dailymotion.com/mlpartem

 

Wysyłam bo podobno masz problem z tym że usuwają z YT - (Rep mile widziany :P)

 

 

A to klasyczna seria pytań, którymi denerwuje nowych na tym forum (Tak jak inni denerwowali mnie jak pisałem swój temat)

(Standardowy szablon)

Dziwne Pytania w wydaniu Dąbrowskiego:

 

1.TT33 czy M1911 czy ViS?

2.T-80 z rakietami kierowanymi (ATGM) czy Ambars M1A2 

3.Co uważasz za bardziej sentymentalne : MN1891 czy Springfield 1903? 

4.Budyń czy Parówki (standardowe pytanie egzaminacyjne)

5.W jakie gry grasz o ile grasz?

6.Wódka , Piwo czy Wino? (jest jedna poprawna odpowiedź)

7.Skrzypki Al Capone'a czy ППШ41?

8.Вы знаете кириллицу ?

 

Edytowano przez Dabrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Gad napisał:

Problem jest w tym, że hasbro usuwa z sieci większość odcinków.

 

Ale to tylko z jutubów :v Na dailymotion są w większości odcinki z napisami u Mystherii i mwereca, a do ściągnięcia są na yay ponies :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość CZOŁEM! :B6jwX:

1) Co cie skłoniło do powrotu?

2) W co pogrywasz w wolnej chwili?

3) Czego słuchasz?

4) Jakie ff czytałeś, jaki jest twój ulubiony?

5) Jakie gatunki literatury lubisz ?

6) Interesujesz się II WŚ?

7) Czy zamierzasz świetnie się bawić na naszym forum?

8) Nauczyła cie czegoś ta ,,bajka"?

W sumie to tyle pytań bo nie chce cie zamęczać.:cadancetwi2: Więc BROHOOF :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu Cahan napisał:

Witaj na forum :rd6:

Jakie fanfiki czytałeś i jakie zaliczyłbyś do ulubionych?

Czytałem najpopularniejsze. Wiele już nie pamiętam, ale taki fanfik który najbardziej zapadł mi w pamięć do My Little Dashie. Były jeszcze jakieś fanfiki o zmienianiu ludzi w kuce, niestety nie pamiętam tytułu.

 

13 godziny temu PervKapitan napisał:

Oh, widząc Twój nick i avatar nie mogę się powstrzymać przed zadaniem paru pytań.

1. Ulubiony gatunek wunsza?

2. Ulubiony gatunek jaszczura?

3. Czy przy pasji z gadami łączysz ją także z pajunkami i owadami? Jeśli tak to jakie są Twoje ulubione? 

4. Od kiedy interesujesz się gadami?

5. Masz w domu jakichś podopiecznych? Jak tak to jakich?

6. Ulubione składniki na pizzy?

7. Lubisz szanty?

8. Oprócz minecrafta grasz w coś?

9. Ulubione gry/gatunki gier.

10. Lubisz wutkę?

11. Ulubiona potrawa

1-4 W zasadzie to mój nick nie ma nick wspólnego z zamiłowaniem do gadów. Historia tego jest bardzo banalna. Kiedyś mój kolega z ławki powiedział żartobliwie "Straszna z ciebie gadzina" i tak już zostało gadzina lub gad. (Możecie używać na przemiennie :))

5 Mam dwa psy i kota: 

Kundla - Lizak,

Sznaucera Miniaturowego - Drops

Kota (nie wiem jakiej rasy, nie znam się na kotach) - Borys

6 W zasadzie to jest tak, że im więcej składników tym lepiej. Właściwie nie mam ulubionych smaków, lubię je często zmieniać.

7 (Musiałem wygooglować co to jest, mam małą wiedzę na wiele tematów) Brzmi całkiem fajnie.

8-9. W minecrafta grałem już lata temu.

Ogólnie lubię gry od blizzarda jak: Warcraft 3, Wow, Diablo 2.

Survivale typu Rust.

Czasem pogram w jakiegoś rpg: Skyrim, Fallout (Zamierzam brać się wiedźmina tylko muszę przeczytać sagę).

Zombie: Left 4 Dead, Dying Light.

Nieco pogrywam w CS:GO, Rocket League, League of Legends, ostatnio koledzy zachęcili mnie do Evolva.

10. Generalnie nie, ale w towarzystwie się wypiję :). Z alkoholów najbardziej przypadł mi do gustu cydr.

11. Podobnie jak z składnikami pizzy, lubię często zmieniać potrawy, mieszać smaki.

 

14 godziny temu Dabrowski napisał:

Hmmmm

 

do 5 sezonu bez zakończenia masz tu :P  - http://www.dailymotion.com/Mystheria22

A tu 6 sezon od 4 epizodu i zakończenie sezonu 5 - http://www.dailymotion.com/mwerec

A u Artema na dailymotion masz resztę czyli te 3 pierwsze odcinki sezonu 6 o ile dobrze pamiętam - http://www.dailymotion.com/mlpartem

 

Wysyłam bo podobno masz problem z tym że usuwają z YT - (Rep mile widziany :P)

 

 

A to klasyczna seria pytań, którymi denerwuje nowych na tym forum (Tak jak inni denerwowali mnie jak pisałem swój temat)

(Standardowy szablon)

Dziwne Pytania w wydaniu Dąbrowskiego:

 

1.TT33 czy M1911 czy ViS?

2.T-80 z rakietami kierowanymi (ATGM) czy Ambars M1A2 

3.Co uważasz za bardziej sentymentalne : MN1891 czy Springfield 1903? 

4.Budyń czy Parówki (standardowe pytanie egzaminacyjne)

5.W jakie gry grasz o ile grasz?

6.Wódka , Piwo czy Wino? (jest jedna poprawna odpowiedź)

7.Skrzypki Al Capone'a czy ППШ41?

8.Вы знаете кириллицу ?

 

 

Wielkie dzięki za pomoc! Zaskarbiłeś sobie mój szacunek.

 

Co do pytań. (Dużo tego googlowania)

1 Vis

2 Ambars M1A2

3 Springfield 1903

4 Parówki!

5 Z tych trzech to Wódka

6 ППШ41

9 В школе я изучал русский язык, но я должен был использовать переводчик.

 

4 godziny temu Flaming napisał:

Witaj Gadzie! Strasznie fajny masz ten nick :)

Parę pytanek ode mnie:

1. Jakiej muzyki słuchasz (podstawowe pytanie)?

2. Jakich masz ulubionych wykonawców?

3. Grasz na czymś?

4. Wierzysz?

 

1. Zwykle puszczam sobie jakąś playlistę z spotify (Zależy czy expię, czy po prostu słucham dla relaksu)

2. W zasadzie to słucham wielu i bardzo często zmieniam, można powiedzieć, że nie mam ulubionych.

3. Nie, nie mam w sobie muzycznej weny.

4. Tak. Raczej tak. Czasami nie. Ciężka sprawa.

3 godziny temu ShadowTraitor napisał:

Całość CZOŁEM! :B6jwX:

1) Co cie skłoniło do powrotu?

2) W co pogrywasz w wolnej chwili?

3) Czego słuchasz?

4) Jakie ff czytałeś, jaki jest twój ulubiony?

5) Jakie gatunki literatury lubisz ?

6) Interesujesz się II WŚ?

7) Czy zamierzasz świetnie się bawić na naszym forum?

8) Nauczyła cie czegoś ta ,,bajka"?

W sumie to tyle pytań bo nie chce cie zamęczać.:cadancetwi2: Więc BROHOOF :brohoof:

 

1. Ciekawość co tam dalej będzie w kanonie.

2. Odsyłam do góry posta :).

3. Również odsyłam wyżej.

4. Na samej górze.

5. Mój ulubiony gatunek to fantasy.

6. Nie interesuje się w sposób, że jestem zafascynowany, ale staram się dowiadywać i uczyć o niej jak najwięcej, historia daje dużo do myślenia.

7. Mam nadzieję, że tak. Puki co jestem zdziwiony takim dużym odzewem co do tego tematu :).

8. Nauczyłem się wyzbyć wstydu, nie przeszkadza mi już robienie głupich rzeczy przy nieznajomych :). Chyba, że to są jacyś znajomi, albo osoby które będę jeszcze widział. Wtedy raczej się powstrzymuję przed głupstwami.

 

BROHOOF :brohoof:

2 godziny temu Bronek napisał:

Witam. Ja jak zawsze tylko 3 pytanka:

1. Skąd jesteś?

2. Ulubiona postać?

3. Co sądzisz o Equestria Girls? Mogą być czy to raki i mutanty?

 

1. Jestem z Podkarpacia, okolice Rzeszowa. Dużo górek i czym bardziej na południe to coraz więcej barszczu dąbrowskiego (takie potwornie wkurzające i parzące rośli), ale na szczęście u mnie w okolicy nie ma, i generalnie jest w porządku.

2. Apple Jack. Świetnie wykreowana postać, z jednej strony skromna ale nie daje się wrednej Rainbow Dash :D, szczerość jest git.

3. Samo Equestria Girls traktuję obojętnie, ale irytuje mnie to, że największe osobistości equestrii w tamtej rzeczywistości są dyrekcją.

 

godzinę temu Gringo37 napisał:

Witam j na forum Gadzie! :brohoof:

Ode mnie żadnych pytanek. Oszczędzę cię :D 

 

Ufff... dzięki za litość :)  :brohoof:

 

(Od razu przepraszam, jeżeli wkradły mi się gdzieś błędy.)

 

Dziękuję za ciepłe powitanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętałem, że był typek na youtube, który czytał opowiadania i u niego czasem słuchałem, lub sprawdzałem jedynie tytuły (W większości to pierwsze, jestem zbyt leniwy). 

U niego natrafiłem na ten fanfik. 

Pogrzebałem trochę i znalazłem jego kanał. Ten fanfik, a raczej dwa fanfiki miały tytuły "Świt" oraz "Ostatnia rzecz jaką zrobi".

Kiedyś mi się podobały, teraz jak na to patrzę to było to trochę dziwne :P. W zasadzie to dłonie za: magiczny róg - jeszcze git (dasz radę robić wszystko co robiłeś);

skrzydła - no spoko latanie + trzymanie wszystkiego w ustach; Zostaje jeszcze ziemniak czyli zwykły QŃ :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Gad napisał:

Kota (nie wiem jakiej rasy, nie znam się na kotach) - Borys

Zapewne dachowiec po prostu ^^ Możesz dać zdjęcie to ocenię (koty też bardzo lubię)

A i propsy za imię, bo Boris to moje ukochane rosyjskie imię <3

 

2 godziny temu Gad napisał:

(Zamierzam brać się wiedźmina tylko muszę przeczytać sagę).

Bardzo polecam! Szczególnie zacząć od opowiadań, bo moim zdaniem właśnie opowiadania są najlepsze ^^

 

2 godziny temu Gad napisał:

10. Generalnie nie, ale w towarzystwie się wypiję :). Z alkoholów najbardziej przypadł mi do gustu cydr.

Dużo osób ostatnimi czasy lubi cydr, ja wolę klasyczne piwko :D 

 

2 godziny temu Gad napisał:

11. Podobnie jak z składnikami pizzy, lubię często zmieniać potrawy, mieszać smaki.

A lubisz ostre?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinki można znaleźć na torrentach. Strony ani programu nie podam, ale powinny tam być całe sezony. Oczywiście wersje angielskie. Sam mam eng 720p. Gdy zacząłem oglądać kuce ludziska czekały na trzeci sezon. Bez problemu znalazłem pierwsze dwa. Swoją drogą - widząc tytuł ostatniego odcinka drugiego sezonu myślałem, że... Twilight się "hajtnie" :derp3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu Triste Cordis napisał:

Odcinki można znaleźć na torrentach. Strony ani programu nie podam, ale powinny tam być całe sezony. Oczywiście wersje angielskie. Sam mam eng 720p. (...)

W bazie danych Napiprojekt są polskie napisy do kucyków :fluttershy5:

Anyway, jak już zacząłem to się przywitam /) :x 

Edytowano przez Zexel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.08.2016 at 18:57 PervKapitan napisał:

Zapewne dachowiec po prostu ^^ Możesz dać zdjęcie to ocenię (koty też bardzo lubię)

 

Jak wróci do domu to mu zrobię. (Całymi dniami szwenda się poza domem i przynosi później martwe ptaki, myszy, krety)

 

(Nieco słaba jakość, ale ukazuje finezję Borysa)

Boryspng_apwwqaw.png

4.08.2016 at 18:57 PervKapitan napisał:

A lubisz ostre?

 

Lubię, ale od od czasu do czasu. Chyba, że kebaby, to tylko ostre.

Edytowano przez Gad
Zdjęcie Borysa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Kojarzysz może taką grę, jak Gothic?

Robiłeś już własne OC?

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

 

Bonusowy obrazek:

Spoiler

htsxJ1l.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godziny temu Polox napisał:

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Kojarzysz może taką grę, jak Gothic?

Robiłeś już własne OC?

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

 

Bonusowy obrazek:

  Pokaż ukrytą zawartość

htsxJ1l.png

 

 

Również witam. (Świetny obrazek :D )

 

1.Oczywiście, że kojarzę serię Gothic. Pierwsza i druga część wprowadziła mnie w świat gier rpg i mimo, że ma już swoje lata mało jaka gra jest jest wstanie dorównać.

(Gothic 3 średnio przypadł mi do gustu, a Arcania no cóż... Jako gra rpg może być, ale jako gothic to nie sięga to pięt pierwszym dwóm częściom.)

 

2.Jasne. Pogrzebie dzisiaj po dysku, może uda mi się znaleźć jakieś obrazki. (Postaram się jeszcze dzisiaj dodać go do tego posta, przy okazji krótko go opiszę)

Spoiler

Generalnie to jest ... Nie ma imienia. Cały jego charakter mam stworzony ale nie imię, ale dyskusję o tym jak i opis tej postaci zostawię na osobny temat.

Grippng_apwqnqr.png

Gripppng_apwqnqp.png

hookpng_apwqnqx.png

 

 

3.Nie mam jako takiej ulubionej potrawy. Jeżeli coś często jem zaczyna mnie nudzić. Chyba, że chodzi o jakiegoś ostrego kebaba albo sernika :)

 

4.Nie interesuję się bardzo technologią, ale często śledzę co i jak np. nowe sprzęty do gier, a reszta to raczej ogólniki.

 

5.Ogólnie lubię gry od blizzarda jak: Warcraft 3, Wow, Diablo 2.

Survivale typu Rust.

Czasem pogram w jakiegoś rpg: Skyrim, Fallout (Zamierzam brać się wiedźmina tylko muszę przeczytać sagę).

Zombie: Left 4 Dead, Dying Light.

(W zasadzie odpowiadałem na niektóre pytania wyżej, ale odpowiedź jest na tyle obszerna, że mi się jej nie chce ponownie czytać :derp: )

 

6.Interesuje mnie w takim stopniu, że chcę wiedzieć w jakim świecie żyję. Ale to zainteresowanie kończy się na oglądaniu filmików na youtube. (Ostatnio oglądam taki kanał użytkownika AstroFaza. Polecam Gad. :) )

 

7.Nie jestem pewien czy można by to nazwać życiowym motto, ale "jedyną rzeczą która nas ogranicza to strach" (nie pamiętam kto to mówił, gdzie i dlaczego, ale miał racje). Oprócz tego staram zawsze brać na siebie odpowiedzialność za wszystko co robię. 

 

8.Ciekawi mnie ona, ale pewnie jak zadałbyś mi jakiekolwiek pytanie, to i tak wszystko pomieszam :derp:.

 

12 godziny temu Nightmare Xeno napisał:

Witam cię Gadzie jeśli chcesz pomocy w znalezieniu odcinków to zapraszam na mój priv.

Życzę ci świetnej zabawy i poznaniu wielu nowych znajomych.

 

Też Cię witam, dzięki za pomoc. Już udało mi się znaleźć te odcinki dzięki Dąbrowskiemu :D .

Edytowano przez Gad
Numeracja, Wstawienie obrazku OC'ka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...