Skocz do zawartości

Pożegnanie idolki [Oneshot] [Sad] [Random]


Recommended Posts

Tytuł: Pożegnanie idolki

Tagi:[Oneshot] [Random] [Sad]

Autor: Flashlight

Korekta: Świeży rekrut

 

Po pozbyciu się wielu problemów, przeczekaniu niezliczonych opóźnień i pokonaniu wszelkich innych przeszkód udało się dojść do końca. Teraz z przyjemnością mogę pokazać nieco rozszerzoną i poprawioną wersję opowiadania, które zostało napisane na XVII edycje konkursu literackiego.
Życzę miłej lektury :fluttershy4:

Pożegnanie idolki

Edytowano przez Flashlight
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię tu komentarz, bo widzę, że jeszcze nikt nie wyraził opinii. Będzie krótko i na temat.

Pomysł na fabułę - niezły, choć wątek pożegnania występuje dość często.

Zakończenie - ciekawe. Tożsamość tytułowej idolki to miłe zaskoczenie.

Opisy - bogate, pozwalają dobrze wczuć się w klimat opowiadania.

Błędy występują sporadycznie i nie są zbyt wielkie.

Ocena: 7,5/10

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie dotarłem.
Raz, nie jestem najlepszym korektorem, przez co mogłem coś przeoczyć i pozostał jakiś błąd.
Dwa... przepraszam autorze, że dopiero teraz oceniam, ale sam widziałeś, jak długo poprawiałem ten krótki fanfik.

Otóż. Fik zrobił na mnie duże wrażenie. Pomimo błędów, które musiałem usuwać.
Historia prosta, krótka, dobrze opisana ze znanym nam wszystkim bohaterem, którego nie będę tutaj ujawniał.
Jednocześnie zaskakuje i skłania do przemyśleń, ponieważ miejsce, pogoda i pora nie pasują do widoku kolorowej Equestrii. Krzywe zwierciadło, które tutaj zastosowałeś, dobrze się sprawiło do opisu takiego wydarzenia. Ogólnie wyszło dobrze, jednak było to krótkie, pisane na konkurs, gdzie również przeczytałem wersję początkową. No i tak jakoś teraz wygląda lepiej, niż uprzednio.
Zakończenie mnie najbardziej rozwaliło, (chociaż znając autora, powinienem się tego spodziewać, jednak tutaj było wręcz oczywiste, że się nie pomylę, a tu rozczarowanie wymieszane z nutą podziwu. Genialne.) wyszło elegancko, prosto i okazało się największą wiśnią na torcie.

Fakt, że poprawiałem nie znaczy, że pozbyłem się wszystkich błędów.

Ocena końcowa: 7,9/10.

Brawo. Moje gratulacje i oby tak dalej oraz dłużej.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy fanfik. Jest dobry pomysł, klimat i barwne opisy, błędów niestety całkiem sporo, starałam się wszystkie zaznaczyć. Ale największym atutem jest bez wątpienia zakończenie - proste i zaskakujące, właśnie dzięki niemu opowiadanie nie jest przeciętne, a naprawdę dobre. Gratuluję i życzę powodzenia w dalszym pisaniu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuje, za wszelkie komentarze i za każdą pomoc w poprawieniu opowiadania. Też bardzo się cieszę, że opowiadanie przyjemnie się czyta i potrafi zaskoczyć. Mam tylko nadzieję, że moje następne dzieła będą równie ciekawe i Was nie zawiodą.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta historia, którą czyta się przyjemnie, aczkolwiek, nic porywającego jak dla mnie. Dobre opisy i zakończenie. Ot, jak ma się wolną chwilę, można przeczytać.

Co do strony technicznej, to błędów trochę jest; głównie literówki, błędne odmiany czy szyk zdania. Warto by poprawić, jeśli masz oczywiście czas by to przejrzeć na spokojnie. Wiem, że niełatwo niekiedy wyłapać nawet dość oczywistych potknięć we własnych opowiadaniach.

Nie rozumiem tagu "random". Chyba nie powinno go być, ponieważ nie budzi z nim skojarzeń Twoje opowiadanie.

 

Podsumowując: krótkie, przyzwoite opowiadanie, które można przeczytać, jak się lubi takie klimaty.

Pozdrawiam :giggle:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...