Skocz do zawartości

Prlixu

Recommended Posts

Witam, chciał bym usłyszeć opinie dotyczącą jednej z moich "przeróbek" (było robione w paincie więc nie spodziewajcie się cudów).

Wszelką krytykę przyjmuje z otwartymi ramionami.

 

 

 

fls.thumb.png.a7d82526235f9e7b361b5ceae8

Edytowano przez Prlixu
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Dayan napisał:

Kanciaste, udziwnione, sztywne, robione bez pomysłu, jak na rysunek robiony w paincie nieźle.

 

Pierwsza rzecz jaka mi się nie podoba w tym rysunku to czarne uszko, niefajne są też oczy. No już prędzej skrzydła, ale jak mówiłem nie porywa.

Spk dzięki na przyszłość będę pamiętał (było robione w oczekiwaniu na wyszukanie meczu w lolu XD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Metka04 napisał:

To jest od poczatku do końca Twój rysunek, czy też przerabiałeś gotowy dodając mu własną stylizację?

Czy to że wyciąłem samą fluttershy z odcinka to można zaliczyć że jest to zrobione od początku do końca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że robisz przeróbki do cudzej pracy, rysunek np anatomii kucyki nie jest Twojego autorstwa. Bo wycięcie fragmentu cudzego dzieła nie znaczy, że Ty ten fragment zrobiłeś. Widać niestety bardzo dużą rozbieżność. Kucynka jest przyjemna i schludna, natomiast Twoje przeróbki bardzo odstają poziomem wykonania. Miło, że miałeś pomysł, natomiast dużej części elementów trzeba się domyślać tzn co miałeś na myśli kiedy je rysowałeś, co to dokładnie ma być i po co. Stwarza to wrażenie ogólnej niespójności i niestety niechlujności. Z pewnością z czasem zdobywania umiejętności to się poprawi, natomiast na chwilę obecną elementy które dodałeś bardzo odcinają się od obrazka bo dużo im brakuje do jego poziomu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Metka04 napisał:

To znaczy, że robisz przeróbki do cudzej pracy, rysunek np anatomii kucyki nie jest Twojego autorstwa. Bo wycięcie fragmentu cudzego dzieła nie znaczy, że Ty ten fragment zrobiłeś. Widać niestety bardzo dużą rozbieżność. Kucynka jest przyjemna i schludna, natomiast Twoje przeróbki bardzo odstają poziomem wykonania. Miło, że miałeś pomysł, natomiast dużej części elementów trzeba się domyślać tzn co miałeś na myśli kiedy je rysowałeś, co to dokładnie ma być i po co. Stwarza to wrażenie ogólnej niespójności i niestety niechlujności. Z pewnością z czasem zdobywania umiejętności to się poprawi, natomiast na chwilę obecną elementy które dodałeś bardzo odcinają się od obrazka bo dużo im brakuje do jego poziomu.

Niech będzie ale tak jak mówiłem ta przeróbka była robiona w oczekiwaniu na mecz więc została zrobiona z nudów, jeśli jest to naprawde nie właściwe co tu umieściłem usunę to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy? to nie jest miejsce na żadne wymówki, bardzo brzydkie podejście. "ja wiem, że narysowałam tą twarz koślawo, no ale to w poczelakni było robione i z nudów więc to i tak nieźle". Niestety, dajesz nam do oceny konkretną rzecz. To jakby kucharz podał Ci coś przesolonego i się tłumaczył "ale to robiłem w łazience nie w kuchni stojąc na jednej nodze" więc nie możesz narzekać na złe doprawienie... To w jakich okolicznościach praca powstała to tylko Twoja decyzja. My widzimy co widzimy i mówimy Ci jakie jest skoro zdecydowałeś się na publikację i się tym chwalisz.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Metka04 napisał:

A co to ma do rzeczy? to nie jest miejsce na żadne wymówki, bardzo brzydkie podejście. "ja wiem, że narysowałam tą twarz koślawo, no ale to w poczelakni było robione i z nudów więc to i tak nieźle". Niestety, dajesz nam do oceny konkretną rzecz. To jakby kucharz podał Ci coś przesolonego i się tłumaczył "ale to robiłem w łazience nie w kuchni stojąc na jednej nodze" więc nie możesz narzekać na złe doprawienie... To w jakich okolicznościach praca powstała to tylko Twoja decyzja. My widzimy co widzimy i mówimy Ci jakie jest skoro zdecydowałeś się na publikację i się tym chwalisz.

Masz racje, mówiąc grzecznie czasami moje zachowanie jest na poziome typowego gimbusa. Następnym razem przemyśle co chcę tutaj wrzucić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...