Skocz do zawartości

Witajcie wszyscy!


Slarvaan

Recommended Posts

Cześć, z tej strony Slarvaan.
Pokrótce trochę się przedstawiłem w temacie o powitaniach, tutaj spróbuję powiedzieć nieco więcej.

Nazywam się Artur, mam 15 lat, pochodzę i mieszkam w Lublinie.

MLP jakoś tak przewijało się przez moje ostatnie kilka lat życia, widziałem odcinki urywkowo, ale jakoś nigdy się w to nie zagłębiałem - dopiero jakieś 1,5 roku, może 2 lata zacząłem się serią interesować na poważnie. Pomyślałem sobie, czemu nie, skoro MLP ma taką popularność to z czegoś musi ona wynikać. No i tak się wciągnąłem, nie przypuszczałem, że nigdy mnie to zainteresuje. Cieszę się bardzo, że w końcu przemogłem się do serialu, bo nie ukrywam, że nawet do tych urywków podchodziłem nieco sceptycznie - zacząłem oglądać, nie żałuję. :D

Nie opiszę tu wszystkich moich zainteresowań, trochę ich jest, a nie chciałbym przynudzać. Powiem tylko, że uwielbiam kinematografię (zwłaszcza filmografię Kubricka), historię, militaria, fantastykę, klimaty post-apo, kiedyś dużo grałem, teraz trochę mniej - do moich ulubionych serii należą Stalker i Mortal Kombat. Z książek - Tolkien, Gołkowski, Pilipiuk, Crichton, Burgess i oczywiście Król Grozy. :D Moim ulubionym jest jednak Doyle i jego seria o Sherlocku Holmesie. Powoli jeszcze zaczynam przygodę ze "Światem Dysku" Prattcheta.
Co do muzyki, nie lubię się ograniczać i słucham praktycznie wszystkiego, co tylko wpadnie mi w ucho - od metalu po rap. 

Aktualnie mam zamiar za niedługo wstawić obrazek mojego wcześniej stworzonego OC, ale muszę jeszcze dopracować jego historię, żeby wszystko miało jakoś ręce i nogi.
No i cóż...To chyba wszystko, co powinienem o sobie powiedzieć. Jest mi bardzo miło, że mogę tu być, nie wahajcie się zadawać pytań. (: 

Edytowano przez Slarvaan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie.

23 minuty temu Slarvaan napisał:

Co do muzyki, nie lubię się ograniczać i słucham praktycznie wszystkiego, co tylko wpadnie mi w ucho - od metalu po rap.

To, że ktoś słucha np. tylko metalu i rocka, albo tylko rapu to nie znaczy, że się ogranicza. Po prostu te gatunki są dla jego ulubione, a innych może też po trochu słuchać ;)  Jak ja :D

Życzę dobrej zabawy na forum i wielu znajomych :)

Edytowano przez Flaming
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Flaming napisał:

Witaj serdecznie.

To, że ktoś słucha np. tylko metalu i rocka, albo tylko rapu to nie znaczy, że się ogranicza ;) 

Życzę dobrej zabawy na forum i wielu znajomych :)


Trochę źle to ująłem, po prostu jestem otwarty na każdy gatunek. :)

Dziękuję bardzo. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minuty temu Gringo37 napisał:

Kilka pytanek: 

Celestia czy Luna?

Ulubiony mane 6?

I co zrobisz w/dla fandomu?

Tyle ode mnie, życzę miłej zabawy na forum i miłego dnia.:brohoof:


Luna
Rainbow Dash, ale bardzo lubię też Twilight
Jak na razie dopracowuję jeszcze OC i gdy już to zrobię, zabiorę się za serię opowiadań. Próbuję także z pisaniem tekstów do piosenek, jednak trenuję jeszcze amatorsko z bitami w FL. W międzyczasie rysuję, jednak nie jest to szczególnie profesjonalne. :D

Dziękuję bardzo i nawzajem. :) 

 

18 minut temu Aranarth napisał:

Cześć ! :brohoof:

Jedno pytanko: Ulubiona książka ?


Mechaniczna Pomarańcza Anthony'ego Burgess'a. :) 

Edytowano przez Slarvaan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum :)

1. Oglądasz może serial ,,Sherlock" z BBC, czy wolisz może XIX - wieczne klimaty?

2. Co sądzisz o poprzednich generacjach kucyków?

3. Skoro lubisz Kubricka, to czy uważasz ,,Odyseję Kosmiczną" za film będący wzorem dla wszelkich sci-fi?

 

 

Edytowano przez Selenium
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.08.2016 at 18:38 Selenium napisał:

Witamy na forum :)

1. Oglądasz może serial ,,Sherlock" z BBC, czy wolisz może XIX - wieczne klimaty?

2. Co sądzisz o poprzednich generacjach kucyków?

3. Skoro lubisz Kubricka, to czy uważasz ,,Odyseję Kosmiczną" za film będący wzorem dla wszelkich sci-fi?

 

 

Cześć. :)
1. Sherlock z BBC to jeden z moich ulubionych seriali, zwłaszcza dzięki panu Gatissowi. :D

2. Widziałem każdą z nich i jednak muszę przyznać, że FiM jest jak dla mnie znacznie lepsze. I o ile wszystkie poprzednie były dla mnie całkiem w porządku, tak mimo wszystko nie potrafię polubić 3.5. :U
3. Niekoniecznie. Wizjonerstwo Kubricka to jego cecha charakterystyczna, a klimaty, które tworzył, są moim zdaniem nie do zastąpienia. Odyseja oczywiście jest wielkim dziełem, jednak jako wzór dla filmów sci-fi postawiłbym bardziej "Obcego", głównie za jego przytłaczającą, charakterystyczną atmosferę, która bardzo dobrze oddaje sam kosmos. Odyseja za to, z tego co mi wiadomo, nie trafia do każdego, zwłaszcza jej ostatnia scena. :)

Edytowano przez Slarvaan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.08.2016 at 14:44 Slarvaan napisał:

Powiem tylko, że uwielbiam kinematografię

No popacz :) Też się tym interesuję. Ale ja raczej interesuję się kinem współczesnym. Miałem nawet swojego bloga o tematyce kina. Blog stricte publicystyczny ale wykruszył mi się zespół a potem wygasł host i straciłem całą treść :/ Szkoda bo całkiem sporo osób się tam przewijało... ale jak będę wznawiał działalność to wiem do kogo się zwrócić :D. 

Kilka pytań :v : 

1 Jak często chodzisz do kina ? 

2 Jaki jest twój ulubiony film ? 

3 Ulubiony aktor (możesz podać 3 :P) ? 

4 Ulubiony gatunek filmowy ? 

5 Jaki film oglądałeś ostatnio ? 

TYLE ^^ Witaj na forum i baw się dobrze :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Vezz napisał:

No popacz :) Też się tym interesuję. Ale ja raczej interesuję się kinem współczesnym. Miałem nawet swojego bloga o tematyce kina. Blog stricte publicystyczny ale wykruszył mi się zespół a potem wygasł host i straciłem całą treść :/ Szkoda bo całkiem sporo osób się tam przewijało... ale jak będę wznawiał działalność to wiem do kogo się zwrócić :D. 

Kilka pytań :v : 

1 Jak często chodzisz do kina ? 

2 Jaki jest twój ulubiony film ? 

3 Ulubiony aktor (możesz podać 3 :P) ? 

4 Ulubiony gatunek filmowy ? 

5 Jaki film oglądałeś ostatnio ? 

TYLE ^^ Witaj na forum i baw się dobrze :pinkie4:


O, współczuję w takim razie. Znam skądś to uczucie, wczoraj przez jeden błąd wcięło mi cały rozdział opowiadania. .-. Jak tylko wznowisz działalność to masz już na start stałego czytelnika, bardzo lubię tego typu blogi, a dobrych to w ogóle ze świecą szukać. :v

1. Najczęściej, jak tylko mogę - oglądanie filmów to po prostu przyjemność, nie owijając w bawełnę. Staram się przynajmniej raz w miesiącu, choć ilość mych funduszy jest bardzo chwiejna. Ale jeżeli zależy mi na danej produkcji, niemalże zawsze udaje mi się coś wykombinować. :D

2. Tak samo jak w przypadku książki - Mechaniczna Pomarańcza w reżyserii Kubricka.
3. Z tą trójką to chyba dobry pomysł, bo niełatwo jest wybrać jednego. :U Ogromnie cenię sobie Nicholsona, pierwszy raz zobaczyłem go jeszcze w dzieciństwie w roli Jokera i sentyment pozostał do dziś. Oprócz tego Hopkins, Pacino i...To zawsze budzi mieszane opinie, ale Nicolas Cage. Po prostu uwielbiam gościa. Do tego jeszcze dochodzi Mark Gatiss (głównie za rolę Mycrofta w serialowym Sherlocku), Martin Freeman, Anthony Perkins, Gene Kelly, Malcolm McDowell. Z polskich oczywiście Linda i Bodo. Myślę, że wystarczy. :D

4. Horrory, thrillery. Prawdę mówiąc nie mam ulubionego gatunku, ale ten oglądam chyba najczęściej. W każdym razie stawiam na motyw psychologiczny.
5. Ostatnio oglądałem Akirę. Co prawda nie film aktorski, a animacja i do tego anime, no ale...

Dziękuję bardzo. :)

Edytowano przez Slarvaan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Slarvaan napisał:

Staram się przynajmniej raz w miesiącu

 

6 godzin temu Slarvaan napisał:

Ogromnie cenię sobie Nicholsona

 

6 godzin temu Slarvaan napisał:

Horrory, thrillery.

 

Na pewno się dogadamy ^^ Ja chodzę do kina raczej tak 2-3 razy w miesiącu [zależy co puszczają i czasem od forsy :v ]. I też najbardziej lubię horrory i thrilery. Ale lubię też baardzo kreskówki i animację .. i anime też xP  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...