Dallak

FANDOMOWY ZESPÓŁ

Recommended Posts

Chce założyć zespół fandomowy. Najważniejsze potrzebne osoby to; ktoś ogarniający obróbkę dźwięku i tekściarz. 

Propozycje instrumentów pisać w komentarzach. Żebyśmy mogli złożyć zgrany zespól nie mający siebie gdzieś potrzebna będzie wasza kreatywność, zaangażowanie, oraz możliwość nagrania to na czym grasz w dostatecznej jakości. Czytanie nut mile widziane. Ostateczną decyzje nad gatunkiem tworzonej muzyki zadecydujemy gdy uzbieramy jakiś wachlarz instrumentów.

Wokal - Dallak(ja)

Pianino - Favri (prawdopodobnie)

Dźwiękowiec - Mates

Jeżeli czytasz ten wątek będąc na "Gościu" a chcesz dołączyć to pisz na [email protected]

Konferencja spraw organizacyjnych w każdą Sobotę, ewentualnie w niedziele. Nie są obowiązkowe ale wypadało by żeby było jak najwiecej ludzi aby cokolwiek ruszyło do przodu.

Edited by Dallak
  • Upvote 3

Heyy that's pretty good. Jeśli chodzi o pisanie tekstów to czasem coś napiszę w 30 minut najs, a czasem nic mi do głowy tydzień nie przyjdzie ale teoretycznie mógłbym wspomóc sprawę.
Chcecie robić muzykę fandomową po polsku czy po angielsku? Bo jak o teksty chodzi to mi obojętne i jestem ciekaw czy mógłbym się jakoś sprawdzić.
Tutaj mała próbka mojej twórczości:

https://docs.google.com/document/d/14T457ShqISyqg7rksthsPGbvnMATK1vnR5jcpfgTnnk/edit?usp=sharing - moje największe dzieło 4-utworowy tomik poezji

Albo jakieś krótsze po polacku poetyckie rzeczy:

https://docs.google.com/document/d/1bmMvqlmkzkez8Ym_pKmxJv4CQgnBqyz_pW1pLwNR5uA/edit?usp=sharing

https://docs.google.com/document/d/10oWzXc_qHHML-r80GwM44qDfGPsn5cok9nYFT5vBE6I/edit?usp=sharing - mój stary poem miłosny nie skiśnijcie na śmierć, ale jedno z moich lepszych dzieł

Myślę, że w miarę bym potrafił dostosować swój styl do piosenków itp. więc jakbyście potrzebowali tekściarza dalej to piszcie śmiało.

• Upvote 1

12.08.2016 at 16:51 Clocky napisał:

Ale Favri ma już zespół. Nie oddam -,-

współpracowałem wcześniej z favrim niż ci sie wydaje. Napisałem "prawdopodobnie" bo podejrzewałem ze sie zgodzi ale jeszcze mi nie odpisał. A o jakim zespole mówisz bo jeśli wy macie jakiś fandomowy zespoł to może bezsensownie wątek założylem, pare lat na forum nie zaglądałem. Można by siły połączyc.

12.08.2016 at 17:23 FrozenTear7 napisał:

Heyy that's pretty good. Jeśli chodzi o pisanie tekstów to czasem coś napiszę w 30 minut najs, a czasem nic mi do głowy tydzień nie przyjdzie ale teoretycznie mógłbym wspomóc sprawę.
Chcecie robić muzykę fandomową po polsku czy po angielsku? Bo jak o teksty chodzi to mi obojętne i jestem ciekaw czy mógłbym się jakoś sprawdzić.
Tutaj mała próbka mojej twórczości:

https://docs.google.com/document/d/14T457ShqISyqg7rksthsPGbvnMATK1vnR5jcpfgTnnk/edit?usp=sharing - moje największe dzieło 4-utworowy tomik poezji

Albo jakieś krótsze po polacku poetyckie rzeczy:

https://docs.google.com/document/d/1bmMvqlmkzkez8Ym_pKmxJv4CQgnBqyz_pW1pLwNR5uA/edit?usp=sharing

https://docs.google.com/document/d/10oWzXc_qHHML-r80GwM44qDfGPsn5cok9nYFT5vBE6I/edit?usp=sharing - mój stary poem miłosny nie skiśnijcie na śmierć, ale jedno z moich lepszych dzieł

Myślę, że w miarę bym potrafił dostosować swój styl do piosenków itp. więc jakbyście potrzebowali tekściarza dalej to piszcie śmiało.

spoko przejrze jak bede miał czas i tak musimy poczekać na reszte ekipy

Tutaj Favri, objawiam się.

Zasadniczo myli się tu dwa różne pojęcia:

a) Zespół Solluna o którym mówi Dallak, jego prawowity założyciel, i który miał na celu zebranie grupy fandomowych muzyków by wspólnie tworzyć własne utwory.

b) Zespół Ostro Podkuci który miał ograć tegorocznego MLK ale z powodu natrafienia na pewne niefortunne okoliczności skończyło się na kocim "Miau miau!", o którym mówi Clocky, i który zamierzał zcoverować kilka wybranych kawałków.

Pierwszy zespół wygasł jakiś czas temu, mieliśmy jeden w pełni opracowany i dwa niedokończone kawałki, a występ drugiego został przełożony na "za rok". I w tym czasie jak najbardziej, możemy coś podziałać.

Ostatnio wyglądało to tak, że każdy utwór obsługiwała inne grono artystów, także oprócz stałego składu bralibyśmy też pod uwagę gościnne występy.

W pierwszej kolejności dokończyłbym to co mamy, czyli cover Pinkies Brew i autorski Zastrzyk Tęczy które są oba na 80-90% gotowe. (Pinkies Brew byśmy wydali tylko cholera ta dylatacja wokalu względem podkładu ;_;

Krwawy Księżyc -

Właśnie teraz Dallak napisał:

albo wysłałeś na zły adres albo jeszcze do mnie nie dotarł 

Kolego właśnie go piszę, więc spokojnie :) Jest tam trochę konstruktywnej krytyki i nie chcę wywołać shitstormu na forum odciągając uwagę ludzi od twojego projektu :)

Ja za wcześnie napisałem, bo myślałem, że tak szybko nie odpiszesz :)

Angażujesz się w projekt, to już jest plus :)

I to duży :D

Także moja wina, sorry poczekaj z 10 minut jeszcze i będzie :)

I też odpisz mi tam :)

Konstruktywnej krytyki czego? Jeszcze nic nie powstało. Jeśli chodzi ci o ten stary projekt solluna to nie zaprzątaj sobie nim głowy to już przeszłość.

• Upvote 1

19 minut temu Dallak napisał:

Konstruktywnej krytyki czego? Jeszcze nic nie powstało. Jeśli chodzi ci o ten stary projekt solluna to nie zaprzątaj sobie nim głowy to już przeszłość.

Poczekaj :D Po prostu robisz mały błąd, taki sam jak ja zrobiłem osiem miesięcy temu :D Nie hejtuje cię, spokojnie, chce ci pomóc :D Tylko przeczytaj e-mail. Prawie skończyłem

EDIT

już jest, jak coś to pisz tam, albo na moje fb.  Podałem ci moje dane dla ułatwienia, to kolejny powód, dlaczego napisałem tam :)

EDIT 2

A ten stary projekt Solluna jest więcej niż dobry, bo słuchałem i boli mnie, że to ma tylko 85 wyświetleń...

Edited by Mates