Skocz do zawartości

Tata Tytana Anonimowa historia prawdziwa


Tytan

Recommended Posts

godzinę temu Accurate Accu Memory napisał:

Wiesz Gold? Uważam, że z ta wspaniałością, to trochę przesadziłeś. Skoro pisarze sa tak wspaniali, nasi fandomowi... To co tu robią? Powinni wykorzystać swoją wspaniałość i napisać WŁASNE dzieła, na których mogą zarobić :) W końcu ich wspaniałość im na to pozwoli!!

 

Accu, nie masz pojęcia jak działa rynek książki. Podpowiedź: w Polsce praktycznie nie masz szans się wybić, choćbyś był genialny. Wydać się wydasz, ale bez odpowiedniej reklamy i środków... O zysku zapomnij.

 

20 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Niestety, trafiłeś na osobę ślepą... Tak, oficjalnie mam poważną wadę wzroku, która kwalifikuje mnie jako ślepego

W tym wypadku to trochę ślepota umysłu... Nie zauważenie, że to copypasta nie ma nic wspólnego z wadą wzroku.

 

I fajny śmietnik się zrobił, czas wbić flagę Rzeszy Rosiczek :badass:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Pawlex napisał:

Z tego co słyszałem to ślepota nie usprawiedliwia złego użycia słowa bynajmniej. :v

 

1 minutę temu Cahan napisał:

W tym wypadku to trochę ślepota umysłu... Nie zauważenie, że to copypasta nie ma nic wspólnego z wadą wzroku.

Jeśli jej się nie znało, nigdy nie czytało... Ja nie czytam tego typu poezji, więc jej nie rozpozxnałem Cahan, proste? A co do smietnika, skoro to trolfik... Choc mam nadzieje, że "autor" jednak si ę ustosunkuje, a jak nie to bede miał czyste sumienie, by go nie bronic dalej...

 

4 minuty temu Pawlex napisał:

Z tego co słyszałem to ślepota nie usprawiedliwia złego użycia słowa bynajmniej. :v

Bynajmniej, to przeczenie na zadane pytanie. Ale nie tylko wtedy można tego uzyć :) Mowie bynajmniej, bo nie wszyscy o tym wiedzą, że mam zryty wzrok... Np@Gold :(

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Bynajmniej, to przeczenie na zadane pytanie. Ale nie tylko wtedy można tego uzyć :) Mowie bynajmniej, bo nie wszyscy o tym wiedzą, że mam zryty wzrok... Np@Gold :(

 

 

*Nauczyciel mode on*

W takim razie źle zbudowałeś zdanie. To jeszcze gorsze niż złe użycie bynajmniej!!!!!!!11111oneoneoneoenoene

 

Wobec tego twoje zdanie powinno wyglądać tak:

 "Niestety, trafiłeś na osobę ślepą... Tak, oficjalnie mam poważną wadę wzroku, która kwalifikuje mnie jako ślepego. Sporo osób w fandomie bynajmniej o tym NIE wie...  "

Widzimy się na poprawce :(

*Nauczyciel mode off*

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Bo już nieraz na osiedlu słyszałem, że twórcy fanfików i artów z fandomu Bronies się wywyższają

Accu, dyskutujesz o fanfikach z osiedlowymi Sebami?

Czy z babciami:

"Bo wie pani, pani Halinko, ja to najbardziej lubię pegazy" (c) Cahan

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz falconek napisał:

Accu, dyskutujesz o fanfikach z osiedlowymi Sebami?

Czy z babciami:

"Bo wie pani, pani Halinko, ja to najbardziej lubię pegazy" (c) Cahan

Nie... Z przyjaciółmi... A o tłumaczeniach z kolegą filologiem :D Masz mnie za nie poważnego? I nie, nie nazwałbym przyjaciół z osiedla Sebami. Mówiąc szczerze, wielu bym uznał za bardziej ogarnietych, niż wielu ludzi o których słyszałem/spotkałem, w fandomie. To nie jest tak, że na każdym osiedlu tylko piją pod blokiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Accurate Accu Memory napisał:

A Bronies tacy wszyscy święci? Bo naoglądali cię kucy? Ech...

 

Od kiedy oglądam MLP nie piję, nie palę, nie ćpam i nie uczestniczę w dzikich orgiach. Tylko na święta złożę Bogom krwawą ofiarę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

A Bronies tacy wszyscy święci? Bo naoglądali cię kucy? Ech...

 

Nie zrozumiałeś mnie. To właśnie Bronies są tymi wszystkimi patologicznymi sebami i karynami. Myślałeś że ta bajka uczy przyjaźni, tolerancji i miłości? Pfff lol. :kappa:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Cahan napisał:

Od kiedy oglądam MLP nie piję, nie palę, nie ćpam i nie uczestniczę w dzikich orgiach. Tylko na święta złożę Bogom krwawą ofiarę.

Powiedz to tym, co chlali i jarali na Bytomskim MLKIII :( Było o tym sporo... A mi właśnie o to chodziło. Bronies wcale nie sa święci, bo naoglądali się kucy :( Według niektórych ludzi, których znam w mieście, to jest wręcz smutne i żałosne... By bajka musiała uczyć dorosłych, dobrych nawyków... Owszem, prawda, ale ja sądzę, że i dorosli się czegoś uczą, a jeśli dopiero w dorosłości i to tak podstawowego... O czym mówisz, to to rzeczywiście lekko żałosne.

 

7 minut temu Pawlex napisał:

Nie zrozumiałeś mnie. To właśnie Bronies są tymi wszystkimi patologicznymi sebami i karynami. Myślałeś że ta bajka uczy przyjaźni, tolerancji i miłości? Pfff lol. :kappa:

Bo teoretycznie powinna :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Zodiak napisał:

Po tym co widziałem w fandomie, tu i na derpibooru to ten serial zamienia ludzi w chorych pojebów. A może on ich tylko przyciąga...

Nie serial, lecz ich wyobraźnia :( Nasza wolność tworzenie rzeczy, o których twórcom serialu się w czaszce nie mieściło :D

Plain Ponys? Tak, niektórzy mają zrytą czachę, ale fajny taki Kuco-Samolocik, słodziachny :D Tylko chrupać, a może i nam skrzydła i silniki odrzutowe z tyłka wyrosną :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec tej "dyskusji".

 

Każdy kolejny post nie nawiązujący bezpośrednio do oceny tego co zostało opublikowane (bo fanfikiem tego nie nazwę), zostanie usunięty a autor ukarany warnem.

 

Chcecie dyskutować to zapraszam do Stowarzyszenia. Jednak widzę, że powoli zaczynają się nieco zbyt mocne osobiste docinki. Jeżeli to też przeniesiecie wraz z dyskusją to warny się posypią.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło ponad 24 godziny. Brak poprawy, ba, brak jakiegokolwiek kontaku ze strony "autora". Temat zamykam, po północy zostanie przeniesiony do archiwum ku przestrodze.

 

A autor oprócz miesięcznego bana dostaje całkowity zakaz publikacji czegokolwiek w dziale opowiadań.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...