Skocz do zawartości

[Gra][DeadRadio Man]Czas luster i czynu...


PrinceKeith

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

John zamknął jedynie drzwi, szybko. 

- Jeszcze jej tu brakowało, nie dość że dała mi jakiś kamyk z którym nic nie zrobię to jeszcze chcę się do mnie zbliżyć. - John wiedział że jeśli dalej będzie chciała się do niego zbliżać i fizycznie i emocjonalnie to nie tylko jej może coś zagrozić ale także i jemu. Był taki jaki był właśnie z tego powodu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale jesteś nudny... - usłyszałeś tylko zza drzwi. Usiadłeś z powrotem na kanapie. Nagle usłyszałeś strzał. Niechętnie wyjrzałeś przez okno. Na żurawiu stała lisica. A pod nią tłum laborantów, znaleźli ją. Mimo tego doskonale sobie radziła. Strzeliła do jednego, zrobiła salto w powiwtrzu znowu strzeliła. Zabiła wszystkich, była na krawędzi. Zaczęła spadać. Nie była pewna czy przeżyje, ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

John wyjął kilka noży, odnalazł po 30 minutach laboratorium w którym była trzymana jego nowa znajoma. Znalazł laboratorium po wizytówce zabranej z ciała jednego z agentów. Wszedł do środka i zaczął rzeź, po godzinie wyszedł z budynku. Był cały w krwi, na miejsce jechały wozy strażackie i policja ponieważ budynek stał w płomieniach. John przy okazji zniszczył wszystkie dane z serwerów które posiadali. Ulotnił się szybko z miejsca i wrócił do mieszkania. Gdy wszedł spojrzał na dziewczynę.

- Nie będą cię już ścigać. - Powiedział i zaczął się rozbierać żeby wejść pod prysznic. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...