Skocz do zawartości

Android 6.0 a Hearthstone.


WilczeK

Recommended Posts

Witam!

 

Szukam kogoś ogarniętego, komu android nie jest obcy. Ostatnio zaktualizowałem system w moim Huawei Honor 4c. do wersji 6.0, no i pojawił się  mały problem. Po ogarnięciu wszystkiego po aktualizacji, zostało mi 2,5 Gb miejsca wolnego na pamięci wewnętrznej. No i jak można się domyślić to za mało na HS-a, który po rozpakowaniu dobija prawie do 3Gb. Mogę oczywiście przenieść całą apkę po pobraniu (przed rozpakowaniem/ pierwszym uruchomieniem),  przez ustawienia/ aplikacje/Hearthstone/ Przenieść na kartę SD. Jednak w rzeczywistości przenosi się tylko nie wielka ilość danych ,a reszta idzie na pamięć wewnętrzną telefonu.

 

Czy ktoś może wie jak zainstalować HS-a na karcie SD? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak u ciebie, ale u mnie HS waży 2,55gb ... z czego 1,5gb to data. Pomógłbym jakby miał jak wrzucić kartę sd do mojego telefonu, bo producent stwierdził "po co dawać slota na kartę sd jak można wypuścić kolejny model z większą pamięcią wewnętrzną" ...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MasterOfRainbows @FirstChoice @NekoRex'Monster' Crusader

 

Dzięki za odzew i chęć pomocy. ;) Szczególnie @GoForGold ponieważ dzięki niemu mam niecny plan w zapasie. A no w zapasie, ponieważ telefon się przestraszył root-a i jakby sam się naprawił i udało mu się przenieść apki na kartę SD. (Wcześniej nie chciał,  cholerny leń) Tak czy siak zainstalowałem HS-a. Zostało mi co prawda 200Mb wolnego miejsca, ale to co na pamięci wewnętrznej do szczęścia jest mi potrzebne- mam.  Jakoś sobie będę radził. 

 

Pozdrawiam. ;) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...