Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Granie w gierki - poszukiwanie towarzyszy


Paladyn Sonaty Dusk

Recommended Posts

No cóż, nie będę się rozpisywał, bo i tak wiem, że wiele osób nie lubi albo ma problemy z czytaniem długich tekstów, dlatego w skrócie - szukam osób do wspólnej gry w Diablo 2 Pan Zniszczenia na modyfikacji Big Cube Mod(większy ekwipunek, kilkanaście stron w skrytce, większa skrytka, możliwość resetowania skilli/atrybutów w czasie gry - nie wymaga posiadania oryginału, ponieważ i tak wyłącza dostęp do multi Blizzarda) oraz do wspólnej gry na najnowszym dodatku WoW'a(nie odpowiadam za stan serwera, aczkolwiek na 1 rzut oka tak +- 85% działa). Gra w Diablo odbywałaby się przez Hamachi, a do WoW'a podesłałbym zainteresowanym link na PW. A z takich legalnych gier, to mógłbym również zagrać w Borderlands 2(mam wszystkie dodatki fabularne + 1/2 headhuntery i te upgrade packi czy jakoś tak), granie w Saint's Row 3(i 2, o ile ma multi) też jest jak najbardziej możliwe. A na zakończenie może być Orcs Must Die 2 - którego też mam zakupionego, ale chyba z jednym dodatkiem tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 może być, chociaż nie znam tego moda, swego czasu grałem na jakimś, ale teraz już nie pamiętam tytułu. Całkiem fajne itemy wtedy dochodziły + nowe drzewka skilli, jeśli mnie pamięć nie myli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Ensifer napisał:

Diablo 2 może być, chociaż nie znam tego moda, swego czasu grałem na jakimś, ale teraz już nie pamiętam tytułu. Całkiem fajne itemy wtedy dochodziły + nowe drzewka skilli, jeśli mnie pamięć nie myli.

http://www.diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?t=28636

Ten mod, na którym ja chcę grać, na dobrą sprawę zwiększa tylko wielkość ekwipunku, skrytek(+ dodaje mnóstwo stron w skrzyni) oraz umożliwia resetowanie skilli i statystyk w dowolnym momencie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce na pewno jest. Bo w multi to chyba może być 5 osób naraz xD Aczkolwiek trzeba będzie pobrać Hamachi do odpalenia multi przez moda, ale to raczej nie będzie problem, nie?

PS. Możecie pisać na gg albo na Curse Voice(BronyDruidLOD albo dorumia)

Edytowano przez Paladyn Sonaty Dusk
Dopisek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Paladyn Sonaty Dusk napisał:

To możesz to ostrzeżenie zignorować. W prawym dolnym rogu kliknij "Zignoruj to ostrzeżenie". A jeśli aż tak się boisz pobierać, to jak znajdę na pendrive instalkę to wrzucę na dysk google i umieszczę tu link.

meh jeżelibym mógł to bym to zrobił ale nie ma takiej opcji 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nigdzie nie jestem. Mam nowego kompa, spróbuję zainstalować Diabolo. Może nawet kupię oryginał, nie wiem.

Edit:

Kupiłem w sumie za niewielki pieniądz (45 zł), więc jeśli ktoś byłby zainteresowany, to mogę podać namiary na sklep. Wersja cyfrowa, nie chciało mi się czekać na pudełko. Teraz pobieram.

Edytowano przez Ensifer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...