Skocz do zawartości

Po prostu mi zaufaj [Shipping][Slice of Life][Z]


Wonsz

Recommended Posts

Po prostu mi zaufaj

po_prostu_mi_zaufaj____by_hellu4-d6uh0v0

źródło: img08.deviantart.net/bb12/i/2013/320/7/5/po_prostu_mi_zaufaj____by_hellu4-d6uh0v0.jpg

 

Autor: klimuk777

Link: https://docs.google.com/document/d/1kOpPrF1JQY72TDToaH91acamDWmruPI2L1iznzCL7JQ/edit?usp=sharing

Tagi: [Shipping][Slice of Life][Z]

 

Opis:

Klimuk777 usunął to opowiadanie, więc postanowiłem je przywrócić przy okazji prośby użytkownika @Arekeen, którą zamieścił w temacie Szukam Fanfika - temat zbiorczy. Nie jestem w stanie nic napisać na temat opowiadania, gdyż go nie czytałem, a oryginalny wątek, z którego mógłbym skopiować opis, został usunięty. Każdego, kto chce zasięgnąć opinii przed przeczytaniem, odsyłam do recenzji, którą napisał @Myhell w listopadowym wydaniu Brohoofa z 2013 roku. LINK.

 

Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które zadowoli fakt przywrócenia tego fanfika. Życzę miłej lektury :)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytane i jedno słowo: genialne!

Od początku coś się dzieje, jest akcja, klarowne myśli bohatera, rozkminy... Im dalej tym lepiej (?)

Mamy tu wszystko, poważne tematy, robienie sobie jaj, uczucia (wszelakie), czarną magię z wyjaśnieniem jej aspektów(!) romans.

Przede wszystkim widać że autor się przyłożył od początku do końca, fic nie nudzi ani przez chwilę, w drugiej połowie ciągle coś nowego wyskakuje i absorbuje czytającego na tyle że nie ma szans się nudzić...

Skoro ja zarwałem dla niego nockę, to naprawdę warto!

UWAGA!

powyższy post posiada spore ilości gimbusiarstwa, głupotek i skrótów myślowych oraz szkodzi tobie i osobom w twoim otoczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może zbackupowaną kontynuację (Uwięziony) bo też ją usunął nicpoń jeden. Jeśli tak to proszę o wstawkę, gdyż tym co usuwają dobre i ciekawe fanfiki* mówimy stanowcze i zdecydowane "klupnij się w dekiel".

 

*poprawione bo $84 stoi z łopatą i grozi że jej użyje (na prawdę tak mi się wyobraziło, pewnie dlatego że mi słońce przygrzało, a było ubrać czapkę).

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu SzymonL napisał:

Jeśli tak to proszę o wstawkę, gdyż tym co usuwają dobre i ciekawe fanficki mówimy stanowcze i zdecydowane "klupnij się w dekiel".

 

Co prawda o "Po prostu mi zaufaj" mam bardzo złą opinię, ale podpisuję się pod drugą cześcią wypowiedzi.

 

PS: "fanfikami" albo "fanficami" ale nie "fanfickami" :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...