Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Wonsz

Po prostu mi zaufaj [Shipping][Slice of Life][Z]

Recommended Posts

Po prostu mi zaufaj

po_prostu_mi_zaufaj____by_hellu4-d6uh0v0

źródło: img08.deviantart.net/bb12/i/2013/320/7/5/po_prostu_mi_zaufaj____by_hellu4-d6uh0v0.jpg

Autor: klimuk777

Link: https://docs.google.com/document/d/1kOpPrF1JQY72TDToaH91acamDWmruPI2L1iznzCL7JQ/edit?usp=sharing

Tagi: [Shipping][Slice of Life][Z]

Opis:

Klimuk777 usunął to opowiadanie, więc postanowiłem je przywrócić przy okazji prośby użytkownika @Arekeen, którą zamieścił w temacie Szukam Fanfika - temat zbiorczy. Nie jestem w stanie nic napisać na temat opowiadania, gdyż go nie czytałem, a oryginalny wątek, z którego mógłbym skopiować opis, został usunięty. Każdego, kto chce zasięgnąć opinii przed przeczytaniem, odsyłam do recenzji, którą napisał @Myhell w listopadowym wydaniu Brohoofa z 2013 roku. LINK.

Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które zadowoli fakt przywrócenia tego fanfika. Życzę miłej lektury :)

• Upvote 2

Jako prereader nadal wybucham śmiechem za każdym razem, kiedy czytam tę recenzję. Tak bardzo ma niewiele wspólnego z rzeczywistością :rainderp:.

Edited by Generalek

Dzięki za wrzucenie tego, kiedyś tego szukałem i kompletnie o tym zapomniałem i w tym momencie mi o nim przypomniałeś :rainderp:

Ale obrazek to mogłeś dać inny :v

• Upvote 1

Przeczytane i jedno słowo: genialne!

Od początku coś się dzieje, jest akcja, klarowne myśli bohatera, rozkminy... Im dalej tym lepiej (?)

Mamy tu wszystko, poważne tematy, robienie sobie jaj, uczucia (wszelakie), czarną magię z wyjaśnieniem jej aspektów(!) romans.

Przede wszystkim widać że autor się przyłożył od początku do końca, fic nie nudzi ani przez chwilę, w drugiej połowie ciągle coś nowego wyskakuje i absorbuje czytającego na tyle że nie ma szans się nudzić...

Skoro ja zarwałem dla niego nockę, to naprawdę warto!

UWAGA!

powyższy post posiada spore ilości gimbusiarstwa, głupotek i skrótów myślowych oraz szkodzi tobie i osobom w twoim otoczenie

Masz może zbackupowaną kontynuację (Uwięziony) bo też ją usunął nicpoń jeden. Jeśli tak to proszę o wstawkę, gdyż tym co usuwają dobre i ciekawe fanfiki* mówimy stanowcze i zdecydowane "klupnij się w dekiel".

*poprawione bo $84 stoi z łopatą i grozi że jej użyje (na prawdę tak mi się wyobraziło, pewnie dlatego że mi słońce przygrzało, a było ubrać czapkę).

Edited by SzymonL

18 godzin temu SzymonL napisał:

Jeśli tak to proszę o wstawkę, gdyż tym co usuwają dobre i ciekawe fanficki mówimy stanowcze i zdecydowane "klupnij się w dekiel".

Co prawda o "Po prostu mi zaufaj" mam bardzo złą opinię, ale podpisuję się pod drugą cześcią wypowiedzi.

PS: "fanfikami" albo "fanficami" ale nie "fanfickami" :crazytwi:

Szukałam tego fanfika, włączam, a tu mój art z podstawówki. xD

Do teraz kocham ten szip i opowiadanie, czytałam go wielokrotnie się cieszę, że go znalazłam. :3 Dzięki~

• Upvote 1