Skocz do zawartości

Orły Mórz [NZ] [Comedy] [Human] [Adventure] [Violence] [Mature]


Orły Mórz  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz całe dzieło? ( w skali 1-10 )

  2. 2. Jak oceniasz konwersacje bohaterów? ( w skali 1-5 )

  3. 3. Czy fabuła jest ciekawa?

  4. 4. Co sądzisz o głównych bohaterach? ( kapitan i oficer )

  5. 5. Kiedy wydawać nowe rozdziały?

    • Niedziela
      0
    • Sobota
    • W tygodniu
    • Od razu kiedy wyjdą z poprawy
  6. 6. Jak sądzisz. Ile jeszcze czeka rozdziałów

  7. 7. Czy Celestia ma umrzeć ?

  8. 8. Czy chciałbyś/chciałabyś pomóc w pisaniu?

  9. 9. Nazwa z 20 rozdział

    • U Legendarnego Kapitana
    • Pod Zamkiem
    • Lochy
    • U roześmianej czaszki
    • Ambasada


Recommended Posts

6 minut temu Sarval napisał:

Jeżeli maks znajdzie sobie inny obiekt uczuci to urzec morze . w przeciwnym wypadku będziemy mieli szalonego maksa w kolejnej żałobie a tego Equestria a dokładnie księżniczki mogły by nie przetrwać ;D

Za to zapełniłoby to naszą bibliotekę ballad miłosnych ^^

Ps. Żeby nie było spamu rozdział zleciał strasznie szybko oby tak dalej ^^

Edytowano przez Maffle Fluff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, niedosyt został choć rozdział przedni. Potrzeba mi klina, najlepiej mocnego (Maszta Yoda liczę na ciebie) :) A co do lekarza, dobrym pomysłem byłoby na początek bardziej neutralnie poprowadzi, później zawsze można wątek pociągnąć (If you know what i mean :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Widzę ze na ciekawe wody wpływasz w twórczości.... chodziarz zamiast "ojcze nasz " do egzorcyzmów lepsze i skuteczniejsze jest modlitwa Do Św. Michała Archanioła , szczególnie po łacinie :) ale to taki szczegół.
Miły prezent na święta nam dałeś, szkoda ze rozdział trochę krotki ale wierze iż po nowym roku znowu z jakąś torpedą wyskoczysz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia, szczęścia, pomyślności i czego wam jeszcze potrzeba :)
A co do rozdziału, pomimo że dość spokojny to i tak bardzo dobry. Nie wiem czy sam wymyślałeś imię nowej postaci, czy też ktoś ci podpowiedział, lecz bardzo ciekawe w znaczeniu wybrałeś :D 

Spoiler

A mogli mu zrobić egzorcyzm ukraiński w polskim stylu :D

Nowy wątek zapowiada się ciekawie, poprowadź go dobrze miszczu yoda, bo wiele pytań zaistniało odnośnie do niego :)
Wesołych Świąt

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O RU*** . BEZ JAJ. Teraz sprawdziłem znaczenie. Zmieniam! Imię sam wymyśliłem i jest to jeden z tych głupich przypadków. Zmieniam z Anus na Mefistofeles ( tak chciałem go nazwać wpierw ale zmieniłem zdanie ) Upomnijcie mnie jak gdzieś zapomnę podmienić 

Edytowano przez Yoda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od trzech dni napisany 9 rozdział jest już . Na korektora czekam. Dziś mamy pracować, może na niedziele będzie 9 rozdział. Obiecać nic w stanie nie jestem, odemnie niezalerzy to. 

Spoiler

Okazyjnie pracuje nad innym dziełem. Przy okazji co sądzicie o takich istotach. Walki będzie mi łatwiej pisać ( bo jak kuc miecz trzymać w kopycie ma i z większą istotą walczyć. Co innego ja. Ja palce mam. 

Łał w ciągu 5 min odpowiedź bijemy rekord. Spoko zajęty jesteś. Ale nurtuje mnie dlaczego się przyznałeś że to ty jesteś korektorem?

Edytowano przez Yoda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki piękny rozdział, tak pięknie poprowadzony, zacnie że się tak wyrażę :) Coraz więcej pytań, na które mam nadzieję znajdzie się odpowiedź. Moim zdaniem najlepszy moment, poza imprezą rzecz jasna, ostatnie pojawienie się Mefiego. Aż mi się na usta cisnęło "no weź że już spier*****" :D Czyli bardzo dobrze poprowadzony czarny (dosłownie :D) charakter :)

 

Kapitanie Tęczowe Oko załoga czeka na rozdziały :salut:

Edytowano przez Add
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki piękny pojazd po Lunie , że też im ona nic nie zrobiła ;D. A wiec i Pani lekarz okrętowa się w kurtce pojawi...czuje ze będzie komedia byle bez dramatu na finiszu.
Kapitanie, płyń po tych wodach literackich i zdobywaj dla twej wiernej załogi Więcej Polskiego chaosu mórz i Oceanów. :) 
Czekamy zwarci i gotowi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kapitanie, na horyzoncie widać już wyspę rozdziałową, lecz po drodze czekają nas niebezpieczne wody. Lepiej poszukać bezpieczniejszej lecz dłuższej drogi póki wena w żagle dmucha.
- Załoga, czy Kapitan kiedyś nas zawiódł?
- NIE!
- Ufamy mu?
- TAK! PROWADŹ KAPITANIE!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam i jeszcze raz przepraszam. Ale z powodu uszkodzenia komputera miałem reset systemu i skasowała mi się kartka z wątkami ( pytaniami ) pobocznymi. Prosił bym uprzejmie gdybyście mogli mi w wiadomości prywatnej wymienić choćby część tych pytań wątków ( bo sądzę że mogę na kilka z nich teraz odpowiedzieć, tylko muszę sobie je przypomnieć by nic nie pomieszać ) . I jeszcze raz przepraszam. Ps pracuje nad okładką, jednak mam problemy. Znacie jakiegoś grafika? Mogę zapłacić. Mam gotowy cały plan okładki oraz szkice w Paint. I rozdział docelowo będzie miał około 30 stron i wyjdzie jakoś w niedziele ( zależy od korektora ). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem tak jest. Nowy Rozdział. Rozdział 10 ,,Cała naprzód ku nowej butelce”

Ps. Szukam grafika do pomocy przy okładce. 

Ps 2. Wdzięczny byłbym jeśli ktoś by mi przypomniał o jakimś wątku pobocznym który ominąłem. ( Ciągle jeszcze czytam poprzednie rozdziały i szukam )

Ps 3. Kolejny rozdział pojawi się jeszcze później ( konkurs cukierniczy mam, drugi projekt "Upadły z niebios", itp )

Zapraszam do czytania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitanie.... Błagam prowadzi to dzieło w takiej formie aż do końca to jest jak benny hill + Franek Dolas + "prawdziwa" Impreza studencka w Jednym, Mój umysł nie potrafi ogarnąć jakim cudem wymyśliłeś to ale płyń na Pełnych żaglach i nie zmieniaj dilera. :)
Kapke jestem przerażony stwierdzenie ze kolejny rozdział pojawi się jeszcze później...
Jedno takie techniczne pytanie, jakim Typem statku jest " Orzeł " ? bo moja wyobraźnia nie potrafi wycelować w odpowiedni rodzaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...