Skocz do zawartości

Orły Mórz [NZ] [Comedy] [Human] [Adventure] [Violence] [Mature]


Orły Mórz  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz całe dzieło? ( w skali 1-10 )

  2. 2. Jak oceniasz konwersacje bohaterów? ( w skali 1-5 )

  3. 3. Czy fabuła jest ciekawa?

  4. 4. Co sądzisz o głównych bohaterach? ( kapitan i oficer )

  5. 5. Kiedy wydawać nowe rozdziały?

    • Niedziela
      0
    • Sobota
    • W tygodniu
    • Od razu kiedy wyjdą z poprawy
  6. 6. Jak sądzisz. Ile jeszcze czeka rozdziałów

  7. 7. Czy Celestia ma umrzeć ?

  8. 8. Czy chciałbyś/chciałabyś pomóc w pisaniu?

  9. 9. Nazwa z 20 rozdział

    • U Legendarnego Kapitana
    • Pod Zamkiem
    • Lochy
    • U roześmianej czaszki
    • Ambasada


Recommended Posts

Rozdział dobry oraz zakończony w bardzo dobry sposób. Teraz tylko czekać na następny. Już widzę tę bitwę morską, zaklęcia będą latały, działa będą strzelały, a Twilight zwisa przez burtę, bo dostała choroby morskiej :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Siema.

Nowy rozdział. Trochę krótki. Dlatego tyle czekaliście bo nie miałem i weny i czasu. Ale teraz wenę mam, i kolejny będzie długi ale ukarze się dopiero za kilka tygodni, brak czasu. Ale do meritum. Co się stało na wyspie? Co robią księżniczki? Jak naprawiają orła? I wiele więcej.

W rozdziale 4 ,,Wyspa"

https://docs.google.com/document/d/1B_JbOHNA9jbBAnYOJSEYXWzazX7E5uJb1aJPaV3w_C8/edit?usp=sharing

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEeee... Dlaczego? JAK MOGŁEŚ ;( 

Spoiler

Jak mogłeś zrobić to Loli, to była jedna z postaci które polubiłem ;( Smutłem ;( hlip hlip
Ale zaczyna się robić coraz bardziej ciekawie. Mała Lulu dowiedziała się że ludzie potrafią kontrolować sny, jaka niespodzianka :D


Rozdział dobry, czyżby zakończenie prowadziło do retrospekcji? Tak mało odpowiedzi, a tak wiele pytań... Pisz, pisz więcej, pisz do upadłego. 
 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam w planach jakoś nawiązać kontakt z czytelnikami. :D Oczywiście bez przesady. 

Rzecz w tym. Nasyłajcie (jeśli chcecie) swoje wersje, teorie jak to się dalej potoczy. Nie będzie to miało większego wpływu na główną fabułę. Ale może i uda się stworzyć jakiś ciekawy wątek poboczny. I przy okazji dowiesz się czy byłeś blisko, czy może twoja teoria w ogóle mija się z moją koncepcją. 

Ps.: Żeby nie zaśmiecać tego co się tu dzieje, prosiłbym żeby wiadomości wysyłać bezpośrednio do mnie. Mam nadzieje że zabawa będzie przednia, a ty dowiesz się coś więcej, o bohaterach i czym się kieruje.

Dzięki i cześć.

Edytowano przez Ożarty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Rozdział 5 ,,Koniec..."

Pełno akcji.

Koniec jest napisany trochę innym stylem bo się upiłem i weny dostałem.

Może być i trochę błędów bo z osobą od ich naprawiania kontakt pod koniec pisania straciłem (i się trochę martwię o chłopaka).

Ale w najbliższym czasie nie będę miał czasu na nic, więc publikuje teraz a nie za miesiąc. 

Miłego czytania. 

Edytowano przez Ożarty
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? SERIO?! Powiedz że to żart? Bo cię strzelę!! Tyle spekulacji, tak wiele historii, taki ogrom możliwych dróg...

Spoiler

A TY ICH PO PROSTU ZABIJASZ?!  Ale powiedz chociaż, że coś jeszcze będzie.

Wiem że tego słowa często nadużywam, ale nie chcę kląć a inne mi nie pasuje, więc... Epicka walka.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojny ty bądź, a los się odmieni (dwa tygodnie plus minus .) warto  będzie

Ps.:Dla szczytnego celu Lole zabiłem . Tak myślę, a jak coś nie wyjdzie to wskrzesi ją się.

I dlaczego wszyscy tak to przeżywają?! To była prosta schematyczna postać, nic więcej.

Edytowano przez Yoda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Padłem, umiera, albo jednak nie, bo mi mówią że to nie mój czas... Mózgu ostojo moja, ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto cię stracił...
Nie powiem, zdenerwowałem się po ostatnim rozdziale. Teraz nie mogę podnieść szczęki z podłogi, a przydałoby się czegoś napić :) I nie dlatego, że same suchary były w rozdziale, tylko dlatego, że przez nieustający śmiech mam Saharę w przełyku. Rozdział dobry, zabawny i jeszcze jakieś synonimy i pochwały, których zapewne nie znam. Jestem już ciekaw, co się stanie w następnym rozdziale?

Spoiler

Twi przejmuje władzę, bo Pani nocy :TWcU3:i Moby dick nie mają już sił?

  Powiedz co ty bierzesz i podaj namiary na swojego dilera 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...