Skocz do zawartości

Temat jak każdy inny


Decaded

Recommended Posts

Offtop.

Mamy tu gry, zabawy, totalnie zbędne tematy...

Ja natomiast piszę ten post tylko po to, żeby zgarnąć jedenastotysięczny temat dla siebie. Bo tak.

 

Niech Wam pizza smaczną będzie.

 

A tak na marginesie, jakie są Wasze ulubione gry z dzieciństwa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Decaded napisał:

A tak na marginesie, jakie są Wasze ulubione gry z dzieciństwa?

 

Ulubiona? Heroes III, Gothic... damn, sporo tego jest, aż nie chce wybierać. Dużo też tytułów na PS1...

 

Cytuj

Ja natomiast piszę ten post tylko po to, żeby zgarnąć jedenastotysięczny temat dla siebie.

 

Gratulacje. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry mojego dzieciństwa?
Heart of darkness - jedna z najlepszych gier all times jak dla mnie.

Sonic adventure - kiedyś byłem mega fanboiem Sonica, a ta gra była okropnie wciągająca.
Serious sam - nie dziwne, że wyszedłem na taką ogarniętą osobę.

 

A Ty też się coś pochwal Decu co Ciebie jarało za młodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz FrozenTear7 napisał:

 

A Ty też się coś pochwal Decu co Ciebie jarało za młodu

Contra, Kapitan Pazur, Exterminacja, Populous: The Beginning, Need For Speed Underground (1 i 2), oraz Beyond Good & Evil.

No i nie można zapomnieć o nieśmiertelnych Pokemonach w wersji Yellow, Red oraz Gold na GameBoya.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu FrozenTear7 napisał:

Heart of darkness - jedna z najlepszych gier all times jak dla mnie.

 

Serio? :D Ja też uwielbiam tą grę.

 

Nie jest w moim TOP5 ale na prawdę Ciekawy tytuł. Nie spodziewałem się, że spotkam na forume kogoś kto tą grę chociażby zna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie znać :D Kuzyni mi kiedyś pokazali i urzekła mnie. To taka gra z moich początków kompletnych grańska na kompie. W sumie muszę kiedyś ją od nowa ogarnąć, świetne doznania.


A i zapomniałbym o jednej bardzo bliskiej memu sercu grze - Woody Woodpecker. Jak ja cholernie tą grę kochałem :D Zręcznościówka gdzie chodziło się dzięciołem i po kolei goniło złego ziomeczka co porwał córki bohatera. Super klimatyczna gierka i pomijając czasem wkurzające sterowanie to w sumie bije na głowę wiele współczesnych gier tego typu. Była to gra jeszcze z typu tych ciężkich gier, gdzie się trzeba było natrudzić porządnie.

Ale Decu jakieś ekstrawaganckie gierki miałeś. Ja tylko w NFSy z twoich grywałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu FrozenTear7 napisał:

Jak można nie znać :D Kuzyni mi kiedyś pokazali i urzekła mnie. To taka gra z moich początków kompletnych grańska na kompie. W sumie muszę kiedyś ją od nowa ogarnąć, świetne doznania.

 

To to wyszło na kompa? :D

 

Myślałem, że to był eksluzyw na PS1... xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za młodu to jarałem się pierwszymi simsami, NFS Underground 1 i 2, Syberia 1 i 2, The Longest Journey, Planescape Torment, Baldur's Gate 1 i 2, Heroes of might and magic 3, kurka wodna, oraz Jazz Jackrabbit 2 no i nie można zapomnieć o pierwszym Sacredzie. Do dziś pamiętam, że w pewnym momencie olałem fabułę, po to, żeby najpierw raidować na większe potwory, następnie na smoki, potem na całe lochy wysokopoziomowych potworów zakończonych wysokopoziomowym bossem. W sumie to nie pamiętam,czy udało mi się w ogóle tę grę ukończyć :v 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry?

Na komunię kupili mi NESa... Pegasusa:

- Standard: "czołgi", "kaczki", "Contra", "Tertis"... 

- Jurassic Park - ależ to cholerstwo było trudne. Teraz gdy są emulatory i możliwość zapisu jest inaczej, ale i tak warto zagrać. 

- Darkwin Duck - genialne. Coś tam o kaczorach. Nigdy tego nie ukończyłem. Ostatni boss to jakaś katorga. Nawet nie wiem od czego zacząć :/ 

- Jackal - miodzio. Jazda "dżipem", rozwalanie czołgów, ratowanie ludzi i genialni bossowie

 

PC.

- Worms (podmienione głosy bawiły do łez - "Kobieta mnie bije...". "No to jest słuszna koncepcja" xD)

- Colin mcrae rally 2

- Unreal - cudo. Nawet dziś to jeden z najlepszych FPSów. 

- Total Annihilation - wspaniały RTS, w którym AI nie ściemnia

- GTA 2

- GTA: Vice City

- Blair Witch Project vol. 1 (dlaczego nie robią już takich gier :( )

- INSANE

- Star Wars ep1: Racer - uczucie prędkości było ogromne. Dzisiejsze tytuły nie mają startu. I pomyśleć, że wówczas nie było efektów specjalnych 

- Giants: Citizen Kabuto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tych gierek było :P

np Morrowind (aż łezka się w oku kręci kiedy przypomnę sobie jak pierwszy raz zobaczyłem tę grę i byłem zszokowany że gra może tak wyglądać.. jak na owy czas ta gra miała prawdziwie fotorealistyczną grafikę ^^) 

Był jeszcze Jagged Alliance, X-com, Diablo, Baldur's Gate, Fallout, Sid Meier's Pirates, Kapitan Pazur, Rally, Offroad, GTA 3 ..  

Mógłbym wymieniać godzinami :D 

Ale mimo to najlepszy ze wszystkich jest Gothic <3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash Bandicoot i każda kolejna część na Playstation, Quake, Spyro, Duke Nukem, Settlers 2, Settlers 3, Doom, Wing Commander, Apocalypse. I kilkadziesiąt innych, których już teraz nie pamiętam.

Większość z PSX, bo w latach mojego dzieciństwa byłem konsolowym plebsem. Crash Bandicoot był pierwszą grą w jaką kiedykolwiek zagrałem, jakie to było zajebiste. ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo by opisywać. Jednak wymienię te, do których najczęściej wracam: Rayman 2/3, Syberia I/II, Kangurek Kao: Runda 2, Jazz Jackrabbit 2, Colobot, druga i trzecia egranizacja Harry'ego Potter'a (ogarnąłem do nich edytor map z Unreal'a, który z odpowiednim programem da możliwość tworzenia ich do gry),

 

Nie mogę się doczekać czasów, gdy dzieciaki będą mówiły, że taki CS:GO czy FNAF był ich grą dzieciństwa. Niech żałują, że nie będą miały okazji ograć naszych "klasyków".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minuty temu FrozenTear7 napisał:

Ohh Quake i Duke Nukem ^^ Piękne oldschoolowe gry. Też pykałem ostro jak tylko do kuzynów wpadałem. Jedne z najfajniejszych gier dawnych lat też dla mnie jako że od zawsze miałem zamiłowania to mordowania potworów i czegokolwiek na mojej drodze w grach.

Jak mój tata kupił PSX, to organizowaliśmy rodzinne turnieje Quake'a. :rainderp: 

Według ekspertów powinniśmy teraz mordować ludzi, bo w dzieciństwie graliśmy w strzelanki, co poszło nie tak? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mamy czas na zostanie psychopatami bez obaw :molestia:
Ale racja jak pomyślę, że dzieciaki będą wnukom opowiadać jak to za ich czasów FNAF było czadowe to już mnie skręca w środku. Nie mam nic takiego do tych gier, ale pomyśleć, że mają być tymi świetnymi wspomnieniami z dzieciństwa to trochę współczuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieciństwo jeszcze trwa ale trudno to kilka gier które były moimi pierwszymi grami :)

-Glace

-Kapitan pazur

-Heros II albo III już nie pamiętam :)

-Fable The Lost Chapters

-Need For Speed Carbon i Gta:Sa (choć w te nie grałem dużo a raczej patrzyłem jak gra mój tata :v)

Edytowano przez Maffle Fluff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, że napisałem ten temat dla trollu, a tu się wywiązała całkiem spoko dyskusja :v

Mniejsza.

 

Wszyscy podajecie po kilka tytułów bardzo fajnych gier, ale gdybyście mieli wybrać tylko jedną jedyną, tą najlepszą i najczęściej graną grę z Waszego dzieciństwa, to byłaby to...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...