Skocz do zawartości

Odcinek 17: Dungeons & Discords


Niklas

Ocena  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odcinka

    • 1
      1
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      2
    • 6
      1
    • 7
      3
    • 8
      7
    • 9
      10
    • 10
      4
    • 11/10 *rzuć 19-20 k20, aby otrzymać pierożka*
      20


Recommended Posts

Cytuj

PS: zwróciliście uwagę, jak Big Macowi zaświeciły się oczy na widok jednej klaczy na potańcówce z lat ‘20?

 Taaak!! Jak oglądałam odcinek musiałam powtórzyć tą cenę zeby sprawdzić czy mi się nie przewidziało x,D Czyzby prawdziwa natura big maca się objawiła ? :bigmacintosh:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaha... miło było zobaczyć w interpretacji twórców serialu jak wyglądały gry RPG w latach 80tych.

 

Hasbro chyba chciało zareklamować D&D, które obecnie do nich należy... problem w tym, że naprawdę ciężko pokazać D&D w pozytywnym świetle. :P

Ale pomyślcie tylko: reklamówka D&D w reklamówce MLP. Incepcja normalnie.

 

Ogólnie, to jestem pewnie uprzedzony, ale poza niektórymi pojedynczymi gagami (opposite Fluttershy!) jedyną rozrywką w tym odcinku było dla mnie wyszukiwanie homoerotycznych podtekstów (guys' night!). Reszta była... żałosna dosyć.

 

Szkoda tylko Discorda, bo de Lancie spisał się jak zawsze.

 

PS. Spike to gówniany MG. Niech lepiej wraca do śpiewania z Thoraxem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem odcinek tydzień temu. dopiero dzisiaj zdecydowałem się napisać recenzję.

Epizod może nie wzniósł coś na wyraz dużego do serialu, jednak był prekursorem do wprowadzenia gier planszowych oraz gier wideo. Jak tytuł już oznajmia, omawianą grą jest Dungeons & Dragons, w Polsce znana pod nazwą Lochy i Smoki. Niczym South Park: Kijek Prawdy, nasze postacie wcielają się w swoich bohaterów, dając na myśl grę komputerową, kiedy to gracz czuje ze swoim bohaterem silne więzy emocjonalne. Takich emocji Spike i Big Mac mieli dość, były dla nich zbyt wielkim obciążeniem, kiedy to Discord bawił się w najlepsze. Prośba o złagodzenia trudności dało im wspaniałą, wspólną zabawę. Taką zabawę, że nawet RD i PP dołączyły do gry.

Kto powiedział, że klacze nie mogą brać udział w męskim wieczorze. :nipples:

 

Weryfikacja granych bohaterów... moim okiem.

Spoiler

57cb31469f11b_Screenshot2016-09-0322-21-

Pinkie Pie jako Bard z Lochy i Smoki

Spike jako Gandalf z Władcy Pierścieni

Discord jako Legolas z Władcy Pierścieni

Big Mac jako Dovahkiin z Elder Scrolls V: Skyrim

Rainbow Dash jako Łotrzyk z Lochy i Smoki

Mimo różnych uniwersów, wszyscy posiadają smoki i trzymają się klas D&D.

 

Może wejście Discorda na imprezę było zabawne, to Flutterbitch mnie zszokowała! Więcej takich! :yay: 11/10

Twi Tales

Spoiler

57cbdc819c8bc_Screenshot2016-09-0410-31-

 

Edytowano przez Lucas
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek i kolejna dziesiątka. 10/10.

Odcinek był śmieszny (negatyw rzeczywistości - wrzeszcząca Fluttershy, te tory kolejowe prowadzące do wulkanu i inne) i dobrze, bo Discord nadal jest sobą jako tako.

Ciekawe, czy wystąpią kiedyś te wymienione lokalizacje. Zapewne tak, w końcu by było coś nowego.

A ta gra planszowa... coś czułem, że Discord "z nudów" zrobi im realną walkę z tym złym potworem.

Ciekawe, że tym razem było jasno powiedziane o miłości Spike'a do Rarity. Czyżby coś nadchodziło w tym temacie, czy to nadal tylko "wspomnienie" i "przeszłość"?

Nie spodziewałem się, że Discord mu tak prosto i otwarcie powie, że jego "sekrety romantyczne są u niego bezpieczne".

Pomijając pomniejsze elementy ("I'm listening" itp.) - mimo przewidzenia tej akcji to nadal podoba mi się motyw pół/realnej gry. Zwłaszcza Rainbow w tej grze. Chętnie zobaczyłbym ją trochę więcej w tej grze.

Ale najbardziej mnie ciekawi - co jakby Rarity dołaczyła do gry i zobaczyła kogo ma uwolnić? :)

Podsumowując - odcinek znowu mi się bardzo podobał.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...