Skocz do zawartości

czeeść ^^


Bubblegum

Recommended Posts

Jakoś nigdy nie mogłam się przełamać i napisać tego tematu powitalnego :rainderp: . Nazywam się Marta,ale tutaj możecie mnie nazywać Bubblegum. W fandomie siedzę od jakiś 2 lat. Jestem z województwa Lubuskiego. Na razie jedyną osobą którą tu znam jest Velvie. Lubię naleśniki...nie lubię Spike'a.. Moją ulubioną księżniczką jest Big Mac... Mam nadzieję że poznam tu kogoś ciekawego. ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Koty.zdecydowanie.koty.

2.To za dużo na mój mózg ;-;' uznajmy że nutella

3.Chyba raczej trampki.

4.Myślę że to będzie Hearts strong as Horses.Kto wie dlaczego ją lubię..chyba mam poważnie zły gust..^^'

5.To chyba będzie Amending Fences.Mam z nim jakiś sentyment ((??? ??? ???))

6.A kto ich nie lubi? :rarirage:

 

 

Jeszcze raz dzięki ^^ Nie spodziewałam się ze ktoś tutaj zwróci uwagę na coś takiego ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Bubblegum :brohoof:

Zakochałem się w tym avatarze :fluttershy5:

Standardowo parę pytanek ^^:

1 Czemu nie lubisz Spike'a ? :twitch:

2 Co sądzisz o EG ? 

3 Czy oprócz Fluttershy lubisz jakiegoś innego kucyka bardziej niż inne ? 

4 Słuchasz muzyki fandomowej ? Jeśli tak to podaj ulubiony kawałek ^^ 

5 Jakie masz zainteresowania ? 

 

Tyle ode mnie ^^ Baw się dobrze na forum :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.w odcinkach z poprzednich sezonów trochę przypominał mi standardową "śmieszkową" postać -.- ale ostatnio nawet wychodzi na prostą  

2.Cóż, wiem że ludzie mają zbieżne zdania na ten temat, ale wydaje mi się ze jeżeli w tytule widnieje "My little pony" to warto to oglądnąć przynajmniej po to zeby wiedziec o czym ludzie mówią, więc ja wszystkie części grzecznie oglądałam i nawet mam ulubionych bohaterów  ^^

3.Hmm...myślę że nie za bardzo...mam swój ranking postaci z mane6..Kiedyś ubóstwiałam Derpy ale myślę że już trochę mi to przeszło :derp4:Sama niewiem..może..Lyrę?

4.Tak słucham..lubię przede wszystkim twórczość Woodentoaster,PrinceWhatever czy BlackGryphona..na ogół same dobrze znane kawałki ^^

5.Lubię czytać.Przede wszystkim książki ale tez czasem fanficki..Czasem rysuję.Należę tez poniekąd do fandomu Anime (ale to coś nowszego)

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej BańkowaGumo :aj:

Widzę jakieś Girl Power się tu robi jak ze znajomościami u Velvie przybywasz.
Też zapytam o coś:

1. Czy utożsamiasz się ze swoją ulubioną postacią czy lubisz ją z innych powodów?

2. Jak żyć?

3. Ulubiony zespół ogólnie?

4. Czy lepiej dążyć w życiu do spokoju i tak też odejść czy starać się o pozostawienie po sobie śladu? Czy ważniejszy jest spokój duszy czy nieśmiertelność w oczach ludzi?

I miłego pobytu na naszych super przyjaznym i towarzyskim forume ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i Bańkowaguma :ppshrug:

1.Trudne pytanie..W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Mamy kilka podobnych cech,ale raczej nie całkowity charakter więc ostatecznie raczej lubię ją z innych powodów.

2.Żyć tak,aby być szczęśliwym i uszczęśliwiać innych.

3.Przeważnie nie słucham żadnych zespołów,więc nie mam ulubionego :ajunsure:

4.Myślę,że jeżeli zapisanie się w historii ma popłacać niespokojnym życiem i śmiercią, to nie warto dążyć do osiągnięcia tego.Moim zdaniem najważniejsze jest przeżyć swoje życie jak najlepiej i być szczęśliwym do samego końca.

 

Dzięki ^^ 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Bubblegum napisał:

Na razie jedyną osobą którą tu znam jest Velvie.

 

To ty nie byłaś przypadkiem jej towarzyszką na meecie w Warszawie? :D Pamiętam jak poznałem pewną dziewczynę, która była z Velvie.

 

Jeśli jednak nie i się nie znamy- to miło mi Cię poznać, zostań z nami dłużej i baw się dobrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Bubblegum napisał:

Nie, niestety to nie ja :c

Na razie miałam okazję być tylko na 2 lubuskim ponymeecie :/ ((ale szykuję się także na ten 3))

Mi także miło cię poznać ^^

 

A to wybacz. ^^'

 

To może kilka pytań ode mnie dla nowej koleżanki:

 

1. Rysujesz? Lub tworzysz cokolwiek?

2. Ulubiona gra ( jeśli grasz)?

3. Jak długo jesteś w fandomie i jak do niego trafiłaś? Jak trafiłaś na to forum? ( Chodź podejrzewam, że z polecenia Panny Velvie).

4. Robisz coś z muzyką? ( Jakieś instrumenty itp.?) Jakiej słuchasz?

5. Czym się interesujesz?

 

Też nie przepadam za Spike'iem. :brohoof:

 

Jeśli jakieś pytanie pojawiło się już wyżej zadane przez innego użytkownika ( jestem wyznawcą tl;dr i nie czytam :v ) nie musisz odpowiadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Taa.rysuje trochę..przede wszystkim moje OCki. Nie udostępniam nigdzie za bardzo moich prac, chociaz podobno powinnam założyć deva ^^' (bo jak to ja za bardzo boje się ludzi, więc nawet napisanie tego tematu to dla mnie jakieś osiągnięcie)

 

2. Nie gram w nic za bardzo, ale  ostatnio wciągnęła mnie w gra RPG "Super Lesbian Horse" i nawet calkiem mi się podobała 

 

3. W  fandomie jestem od jakiś dwóch lat (więc mam sentyment do 4 sezonu :,3) Historia początków mojego zainteresowania jest trochę dziwna..Kiedyś w szkole widziałam starszą ode mnie koleżankę która rysowała fanart z rainbow dash ciągnącą coś w stylu złotego powozu (?rydwanu?) .Rysowała to na tyle dobrze ze postanowiłam zainteresować się tematem i zaczęłam rysować pierwsze kucyki.Na początku spotkało się to z wielką falą hejtu ze strony klasy, więc postanowiłam że nie będe przedstawiać się jako fan serialu i uparcie powtarzałam że tylko je rysuję Ale po jakimś czasie postanowiłam obejrzeć parę odcinków, potem odkryłam fandom i tak jakoś poszło ^^.

 

4. Przez 6 lat cisnęłam się do szkoły muzycznej na fortepian więc cośtam o tym wiem. Mam bardzo dziwny gust muzyczny (jak to mawiają moi znajomi -.-) więc słucham praktycznie kawałków ze wszystkich rodzajów muzyki na raz (byleby wpadały w ucho :p). Mam więc ulubione piosenki zarówno z muzyki klasycznej jak i Rockowe 

 

5. Oglądaniem "kolorowych koników",oglądaniem Anime,słuchaniem muzyki,rysowaniem,czytaniem książek <3 ,poznawaniem przyjaciół ^^

 

Może już zauważyliście że wszędzie wciskam z nawyku te kropki zagłady :ppshrug: --> ...

kto wie dlaczego ale praktycznie po każdym zdaniu korci mnie żeby każde zdanie kończyć nie jedną kropką,tylko dwiema,a nalepiej trzema.

Po prostu się przyzwyczaicie bo możliwe że już się tego nie oduczę ;-;

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minuty temu Bubblegum napisał:

Nie udostępniam nigdzie za bardzo moich prac, chociaz podobno powinnam założyć deva ^^'

 

 

Zakładaj, koniecznie. :D Chcemy zobaczyć.

 

Ewentualnie możesz założyć swój pierwszy temat po przywitaniu w dziale z pracami użytkowników i tam powstawiać swoje rysunki. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóóż..jak wspominałam nie mam opinii na temat żadnego zespołu czy też wykonawcy .Bilboard z Dżemem wisi w drodze do szkoły muzycznej,więc widywałam go codziennie . czasem słyszę ich w radiu...ale chyba nic poza tym.. ^^' Chyba po prostu jestem typem który nie słucha niczego konkretnego..dziwne  ;-;' 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz 1stChoice napisał:

 

Zakładaj, koniecznie. :D Chcemy zobaczyć.

 

Ewentualnie możesz założyć swój pierwszy temat po przywitaniu w dziale z pracami użytkowników i tam powstawiać swoje rysunki. ^^

Obecnie nie jestem w domu,więc nie mam przy sobie większości moich rysunków i nie mam żadnego skanera ani nic więc można liczyć tylko na słabe zdjęcia aparatem ^^' Ale mogę spróbować ^^' (jak się odważe ;-;')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Rapid napisał:

To bardzo dobrze że się przełamałaś, nie ma się czego bać, witam na forum:NjdaT:

Jakiej to muzyki klasycznej słuchasz? w sęsie lata 80,70 itp czy fortepian i przedwojenne klimaty?

 

Lubię muzykę z baletów,oper i na ogół impresjonizm. Muzykę która coś obrazuje i można ją różnie odbierać.Nie mam ulubionego okresu w muzyce (kolejne ślady mojego muzycznego upośledzenia ;-;').Uczyłam się trochę w tej szkole muzycznej więc w zasadzie powinnam coś o tym wiedzieć ,ale ujęłabym to bardziej jako "poniekąd cośtam kojarzę" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno chcesz wiedzieć?? :rd4:

No dobra,nie chce cię zniechęcać.

Szkoła muzyczna to przede wszystkim napraaawdę sporo ciężkiej pracy, fajni ludzie ( a przynajmniej większość xD )

Sporo też zależy od instrumentu który wybierzesz.

Z początku jest całkiem prosto,ale z biegiem czasu przybywa coraz więcej obowiązków i trzeba być na to przygotowanym.

Ale oprócz tego jeżeli natrafisz na dobrego nauczyciela możesz się naprawdę sporo dowiedzieć o teorii muzyki,historii,wykonawcach itp.

Na ogół było całkiem nieźle,a zrezygnowalam przede wszystkim dlatego,ze nie mialam czasu na resztę moich zainteresowań.

Ale miłe wspomnienia i znajomi z poprzednich lat zostały, więc myślę,że będe dobrze ją wspominać.^^

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...