Skocz do zawartości

Witajcie


fenek123

Recommended Posts

WITAJCIE.                                             Nazywam się Mikołaj Małocha. Moje zainteresowania to: (Mlp, Dupstep, Akordeon i (właśnie odkryłem jak mało rzeczy mnie interesuje)).:facehoof: Nie wiem co jeszcze napisać więc pytania zostawiam tym (co ja się oszukuję:cadance3:) łaskawie wejdą na ten temat. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buongiorno! :brohoof: Brohoof

 

Jedyne moje zainteresowania to, Historia, geografia i nawalanie na kompie po 6h dziennie, a nie narzekam :P

No może troszeczkę znam się na budowie broni czarnoprochowej i działaniu poszczególnych rodzajów zamków. 

Edytowano przez Dabrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu MickyMay napisał:

WITAJCIE.                                             Nazywam się Mikołaj Małocha. Moje zainteresowania to: (Mlp, Dupstep, Akordeon i (właśnie odkryłem jak mało rzeczy mnie interesuje)).:facehoof: Nie wiem co jeszcze napisać więc pytania zostawiam tym (co ja się oszukuję:cadance3:) łaskawie wejdą na ten temat. 

 

Mnie to mówisz? Dwa dni temu byłem u (potencjalnego) pracodawcy. Dostałem ankietę do wypełnienia: "Jakie są twoje dobre cechy charakteru". "Jakie są twoje słabe cechy charakteru". Co ja mam wpisać? :rarity5: I spokojnie. Pytań nie zabraknie. Tych dziwnych również. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero standardowych pytań? Poważnie? Widzę, że szkoła już zmęczyła większość forumowiczów. :P 

Tak więc od początku:

Witaj na forum i baw się dobrze. :brohoof:

1. Luna czy Celestia?

2. Ulubiony kucyk?

3. Ulubiony odcinek MLP?

4. Tak poza tym powiedz coś więcej o sobie!

I życzę miłego dnia. :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu Agleć ^^ napisał:

Siemasz Mikołaj, jak bardzo Ci się nudzi, że zarejestrowałeś się na forum o konikach?

BARDZO 

6 godzin temu Gringo37 napisał:

Zero standardowych pytań? Poważnie? Widzę, że szkoła już zmęczyła większość forumowiczów. :P 

Tak więc od początku:

Witaj na forum i baw się dobrze. :brohoof:

1. Luna czy Celestia?

2. Ulubiony kucyk?

3. Ulubiony odcinek MLP?

4. Tak poza tym powiedz coś więcej o sobie!

I życzę miłego dnia. :D 

1.Obie... Trudno wybrać 2. Lyra 3.100 i finał 5sez 

4 godziny temu Bronek napisał:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...