Skocz do zawartości

Pochwal się.


Mates

Recommended Posts

Hej :D

 

Nie wiem, co wątek "Wyżal się" robi w dziale, mane 6, jak to powinno być w offtopie, ale dobra :D

Postanowiłem zrobić jego przeciwieństwo, czyli wątek pochwalny... Tu nie będziemy pisać, co nas męczy, co nas dręczy i wgl... Tylko będziemy pisać, co nam wyszło :D

 

Np "wyszło mi to"

"ostatnio zdarzyła się fajna rzecz, to było"

 

Itd. itp...

Czemu robię ten temat?

 

Bo życie to nie tylko żale i problemy. To też sukcesy i pozytywne myślenie :D

Ja zacznę...

 

Wyszło mi ostatnio to, że mam fajną pracę i ktoś w końcu ją docenia...

 

Wasza kolej :D

 

PS.@Siper, jak zjeb@@łem jakiś tag, czy coś, to proszę, zrób tak, żeby ten wątek został w tym dziale, obok tamtego :D Bo myślę, że fajny pomysł :D 

 

Edytowano przez Mates
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
17 minut temu Mates napisał:

Nie wiem, co wątek "Wyżal się" robi w dziale, mane 6

Wyżal się jest tematem, który został stworzony, gdy były jeszcze oddzielne działy Mane 6. Wtedy był w dziale Pinkie Pie, więc obecność tego tematu w Mane 6 nie powinno być zdziwieniem. Ten temat nadaje się do Off-Topica. @Sosna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
28 minuty temu Zexel napisał:

a ni jeżeli się żalić, bo jest mu źle :v

Więcej jest do żalenia się, jednak niż do chwalenia :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy nie ma czym ;-;'

(życiowy przegryw)

yy..wczoraj tata bez powodu uznał że ma dla mnie niespodziankę i wręczył mi tak bez powodu poduszkę z ulubionego anime..jak go spytałam uznał że wybierał na "chybił trafił" :ppshrug: (a najlepsze że nawet go o to nie prosiłam ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne myślenie Hmmm ....

No ok moja kolej: Udało mi się ... nie zostać w tym tygodniu przejechanym przez samochód będąc na rowerze, choć dwóch takich próbowało ... (jeszcze nie zostałem potrącony przez samochód żeby nie było, ODPUKAĆ!!!).

A, i ten ... dostałem się do golda w rankedzie w Overwatch ... i kij, że pewnie 50% ludzi się do niego dostanie ... ale jest osiągnięcie? Jest! To git w takim razie!

Ps. Tu chciałem napisać jak bardzo moje osiągnięcia są do dupy, ale tego nie zrobię ... bo to nie ten temat ...

No i w sumie jeszcze jedno: zrobiłem z kolegi Broniaka ... nieumyślnie ... teraz muszę z nim oglądać cały drugi sezon mlp ehh ...

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam czym się pochwalić...

- W przeciwieństwie do :fluttershy3:, cudem ominąłem zderzenie z lampą uliczną, lecz poleciałem w krzaki, będąc na rowerze.

- Zdobyłem golda w rankedzie w Overwatch, lecz SzonSzynka nieobecny dziś duch.

- Napisałem recenzję S06E17 po tygodniowym opóźnieniu.

- Skończyła się herbata, a w koledze obudziłem starego Broniaka. Nie wiem, czy dalej ogląda, bo mieszka na południu Polski, lecz nadal bawią go miny kuców jakie mu czasem podsyłam.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na urodzinach u kolegi, koleżanka mnie podrywała a później się we mnie wtulała. xD
Jest się czym pochwalić bo nie przytulałem nic przez ostatnie kilka miesięcy.

.

.

.

Chodź może to dlatego bo zaczęła inaczej na mnie patrzeć po 2 piwach i kilku kieliszkach wódki i nie wyglądałem już na takiego brzydala...?

 

Nieważne. Co było to było, a było fajnie. :spike:

 

I tak w ogóle zrobiłem bardzo dobre naleśniki.

 

Trochę z serem, trochę z Nutellą, trochę z dżemem...

 

O. I naprawiłem koledze rower, czego sam nie potrafił i już miał oddawać go do serwisu. Poczułem się wyjątkowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu 1stChoice napisał:

Chodź może to dlatego bo zaczęła inaczej na mnie patrzeć po 2 piwach i kilku kieliszkach wódki i nie wyglądałem już na takiego brzydala...?

Wspomnij jeszcze jej, że twoją waifu jest Starlight Glimmer. Z pewnością zacznie na ciebie inaczej patrzeć jak po alkoholu. :nipples:

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Lucas napisał:

Wspomnij jeszcze jej, że oglądasz kucyki. Z pewnością zacznie na ciebie inaczej patrzeć jak po alkoholu. :nipples:

 

Wie. Zresztą to i tak taka pół-pegasis ( ogląda ale się nie udziela). Ogólnie połowa typka na urodzinach to byli broniacy. :D

 

W sumie to żeby nie offtopować to mogę się pochwalić jeszcze tym, że już minęły dokładnie 3 tygodnie jak odłożyłem słodycze i regularnie ćwiczę i w ogóle dbam o siebie. Siła woli się zgadza. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że taki temat powstał, bo ja mam problem w drugą stronę, chciałem kilkukrotnie wypełnić temat wyżal się, ale nawet usilnie próbując nie mogłem znaleźć nic, co by było godne uwagi i mojego pożalenia.

 

Tyle słowem wstępu to może kilka osiągnięć, tzn. ja uważam je za takie, ponieważ sprawiły mi dużo frajdy, a skoro taki temat jest, to trzeba wypełnić puste pole tekstowe :)

 

Zaczynając może od osiągnięcia ciekawych wyników z kwalifikacji E12, tak wiem, że jest prosta, ale wynik ten mnie zadowala. Praktykę zrobiłem na 100% natomiast teorie na 90%. 

 

Drugą sprawą są pewne zakupy, na jakie mogłem sobie pozwolić ze względu na całkiem przyzwoicie płatną pracę, więc ogólnie jest dobrze.

 

Dodatkowo miałem okazję zrobić kilka amatorskich pmvek oraz id card, które się moim znajomym podobają, a więc to również mnie uszczęśliwia, a to oznacza, że jest to kolejny powód do pochwalenia się.

 

Jestem też upoważniony do procentowych zarobków od sprzedaży kilku dóbr, więc jeśli chodzi o pieniądze, to nie mam na co narzekać.

 

Również ostatnio wokół mnie panuje fajna atmosfera, wiadomo zdarzy się jakaś sprzeczka, ale nic czym warto się przejmować, więc ogólnie jest bardzo dobrze :)

 

Ogólnie jestem niepoprawnym optymistą, więc dla mnie zawsze jest dobrze i patrząc cały czas oczyma dziecka wszystko wokół mnie jest inspirujące i nakłania mnie do jakiegoś działania. Natomiast to tylko potęguję moje szczęście, a więc podzielić się nim można lub jak zostanie to odebrane jako pochwalenie się. Oczywiście są granice chwalenia, ponieważ nawet to może zdenerwować kogoś lub zirytować. Nie wykluczam też, że samo chwalenie obecnie może zostać uznane za, ja wiem próba zwrócenia na siebie uwagi. Jednak teraz zadajmy sobie pytanie, każdy temat i post piszemy, bo chcemy osiągnąć jakiś cel, więc po części to jest prawda, jednak boimy się jak ktoś nam to wytknie przed sam czubek nosa. Wtedy czujemy się źle odebrani, ale tutaj wkraczamy w strefę subtelności słów.

 

Bardzo miło mi się pisało ten post, mam nadzieję, że wam równie przyjemnie będzie się go czytać, a na razie uśmiecham się do wszystkich forumowiczów :)

 

Oraz wszystkim jeszcze nieśpiącym życzę dobranoc :rd8:

 

 

 

 

|Załączniq zakupowy|

Spoiler

LCdiyPd.jpg

 

#Pora odkurzyć dywan.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu 1stChoice napisał:

Dzisiaj na urodzinach u kolegi, koleżanka mnie podrywała a później się we mnie wtulała. xD
Jest się czym pochwalić bo nie przytulałem nic przez ostatnie kilka miesięcy.

.

.

.

Chodź może to dlatego bo zaczęła inaczej na mnie patrzeć po 2 piwach i kilku kieliszkach wódki i nie wyglądałem już na takiego brzydala...?

Co kurwa ? 

7 godzin temu 1stChoice napisał:

I tak w ogóle zrobiłem bardzo dobre naleśniki.

 

Trochę z serem, trochę z Nutellą, trochę z dżemem...

Jejuś brat jak słodziutko <3 Musiały być przepyszne, jestem dumna :derp6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...