Skocz do zawartości

Pochwal się.


Mates

Recommended Posts

Robię cosplay postaci z filmu już jest zrobiony cały kostium mam tylko kilka poprawek i raczej jutro będzie gotowe oto on Jason z 2 części piątku 13 12d05e0309954e7f1d50f471396abb8b.jpg tylko worek mam inny i nad nim muszę popracować a dokładniej moja mama xD

Dobra mam sorry za jakość zdjęcia ale mam słaby aparat może jutro zapytam się kumpla czy mi fotke zrobi on ma chyba 12mpx a mam tylko 5 ehh...wiem ze dalekie od oryginału a mój worek jest jutowy i w dodatku za krótki za krótko go ucialem ale liczą się chęci 7e52c1d3d38984be703e257e3330335b.jpg

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Sam zarobilem na swój nowy sprzet ! Wygralem pare konkursów graficznych I bylem Na stazu, moje geofiltry (3) przyjeli do snapchat ^^ dobrze napisalem testy zawodowe. NADAL nie zostalem Ojcem ! Zostalo mi jeszcze .. 7 lat I 3 miesiace zycia : )

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozwiązałam test, który podobno pomyślnie ukańcza 2% społeczeństwa. Test pt: "Kto hoduje rybki". 

 

Gdyby ktoś chciał rozwiązać, to podpowiem: jedyną trudnością jest niewłaściwa kolejność piętnastu kanonicznych podpowiedzi, można dać sobie radę i proponuję od zaczęcia odgadywania kolorów domów, potem już będzie z górki. Powodzenia! :rdblink:

PS: Filmik traktujący o teście na yt

Edytowano przez GosiElla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu GosiElla napisał:

Dziś rozwiązałam test, który podobno pomyślnie ukańcza 2% społeczeństwa. Test pt: "Kto hoduje rybki". 

 

Gdyby ktoś chciał rozwiązać, to podpowiem: jedyną trudnością jest niewłaściwa kolejność piętnastu kanonicznych podpowiedzi, można dać sobie radę i proponuję od zaczęcia odgadywania kolorów domów, potem już będzie z górki. Powodzenia! :rdblink:

PS: Filmik traktujący o teście na yt

Tydzień temu próbowałem taki test rozwiązać i znalazłem się w tych 98%. A tak pozatym moim największym dzisiejszym sukcesem jest chyba to że wreście ruszyłem się z domu i poszłem na 40 minutowy spacer. :pinkie:jestem detektorystą i całe lato grzebałem w ziemi a teraz gdy jest zima, ziemia jest zamarźnięta czuje dziwne uczycie pustki i nie mam co ze sobą zrobić:lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Ziemowit napisał:

Hehe, w tym roku byłem jednym z wolontariuszy WOŚP. Razem z kolegą zebraliśmy ok. 1000 zł na opiekę seniorów oraz pediatrie :pinkie:

No i tylko pogratulować :D Ja tam wspieram WOŚP praktycznie co roku i mam w dupie to co piszą o Owsiaku w internecie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też latałem na WOŚP'ie i nasz sztab pobił w tym roku rekord miasta :lunaderp:

Ciekawą sytuacją było, kiedy jak chodziłem z kilkoma osobami po mieście, to koło nas zatrzymał się jakiś pan w Alfie Romeo, opuścił szybę i wspomniał, że chce nam wrzucić do puszki

W tym to ciekawe, że wrzucił mi 250zł :lunaderp: 

Uszczęśliwiony pojechał dalej z 10 serduszkami X)

Edytowano przez Onyx
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
19 minut temu Hi I'm Uzi Wanna Play? napisał:

hłyhły ksiądz do mnie nie przyszedł z kolędą bo pewnie wiedział że koperty by nie dostał no bo za co? xD

dałbyś mu "co łaska + VAT" i byłoby po sprawie xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Mates napisał:

dałbyś mu "co łaska + VAT" i byłoby po sprawie xD

 

Mnie ksiądz kiedyś spytał czy potrafię się żegnać.. Trochę się oburzyłem bo myślę sobie "co że ja niby głupi jestem i nie potrafię się pożegnać?" Powiedziałem mu "do widzenia" i więcej już nie przyszedł. 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...