Skocz do zawartości

Pochwal się.


Mates

Recommended Posts

Miałem niedawno na lekcji informatyki dziwną sytuacje. Trwał konkurs mistrza klawiatury. Trzeba było w ileś tam minut (chyba 10) napisać jak najwięcej liczb. O tak: 1.) jeden.  2.) dwa itp

Miałem końcowy wynik 55. Potem pani tak to sprawdzała że kopiowała to i wklejała do chyba do open oficce, i odrazu też pokazowały się tam wszystkie literówki. Gdy pani sprawdzała moją prace to po skopiowaniu wynik magicznie wzrósł z 55 do 101.Wtf jak!? Mówiłem pani że coś nie gra, ale pani zignorowała mnie i powiedziała że komputer nigdy sie niemyli. Finalnie dostałem 6 z informatyki i tytuł mistrza klawiatury.:laugh:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem mieścić się w mundur mojego starszego brata nie wyglądając przy okazji jakbym miał się w nim utopić (no, może nie licząc kurtki :flutterblush:).

Niezbyt jest się czym chwalić, ale w końcu jakieś osiągnięcie. Małe, ale jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat chodził do szkoły o profilu wojskowym, więc był w posiadaniu munduru (spodni, kurtki, "góry" z długim rękawem oraz jej lżejsza i bardziej przewiewna wersja z krótkim, oraz 2 berety). Teraz kisi się u mnie w szafie od gdzieś około 4 lat z przerwami na przymierzanie go przeze mnie.

 

EDIT: Zapomniałem, że ta szkoła znajduje się w Lubomierzu, żeby nie było niedopowiedzeń w moim poście.

Edytowano przez Beerbarian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uratowałem małe kotka :pinkieawesome: bo bawił sie na środku jezdni malutkim patyczkiem, a ten kur.... skur.... Pier... :rapidash2: nawet nie trąbił a go napewno widział, więc pierwsze co mi do głowy przyszło to kotka wystraszyć by uciekł z drogi, wydarłem się by mnie usłyszał bo to na wiosce było i ktoś piłą chyba drewno ciął ale usłyszał i uciekł na pole a jak auto przejeżdżało to krzyknąłem " KUR.... BĘKARCKI OŚLE"

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyłem rysować vrzywe kucyków, dostałem 3 z biologii i udało mi się zrobić back flipa na x'ie kolegi (oczywiście wylądowałem twarzą w ziemi, ale zawsze coś taki back flip)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi ostatnio powiedział żebym szukał tych bardziej pozytywnych aspektów życia

No więc od stresu na studiach gdzieś od końcówki grudnia zgubiło mi się 10 kilogramów wagi xD

Edytowano przez Lemi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się na listę popularnych twórców tygodnia... kiedyś jarałem się jak zrobiłem 4 repki na dzień a tu taki wybuch D:

A, no i w końcu po kilku miesiącach obiecania w końcu zaktualizowałem trochę profil :x

Edytowano przez Onyx
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za w miarę niedługo minie rok od premiery szóstego sezonu MLP i, w efekcie, rok od opublikowania mojego pierwszego tłumaczenia odcinka na Dailymotion. Biorąc pod uwagę fakt, że była to kompletna amatorszczyzna (z wywołującymi "cringe" piosenkami na czele), to chyba moje tłumaczenia osiągnęły niezły sukces konkurując z napisami od MWereca. 181 subskrypcji w ciągu roku, 27 tysięcy wyświetleń w pierwszym (najgorszym) odcinku, pokazanie moich napisów do Znaczków Naszych Wina na Equestria Daily...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...