Skocz do zawartości

Pochwal się.


Mates

Recommended Posts

Zdałem pozostałe 2 egzaminy kursu podstawowego strażaków OSP, czyli egzamin pisemny i ugaszenie inscenizowanego pożaru, a tym samym pomyślnie ukończyłem całe szkolenie Od dzisiaj mogę już legalnie i bez obaw gasić pożary i jeździć do wypadków.   

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy po miesiącu chciał oddać mi 12 zł. Kierowaliśmy się do bankomatu aby wybrał z konta dychę, a dwa oddał jak zrobi zakupy i dostanie resztę. Po drodze minęliśmy zakład bukmacherski więc w przypływie inteligencji poprosiłem kolegę abyśmy weszli do środka żeby za te 12 zł zapłacił mi za mój pierwszy w życiu wypełniony kupon. Jak się okazało wieczorem tego samego dnia drużyna którą obstawiłem zwyciężyła czego efektem było wygrana w wysokości 23 zł i 12 gr. Na pożyczeniu na miesiąc pieniądzach zarobiłem więc 11 zł i 12 gr :yay:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rzadko kiedy mam powody do zadowolenia, więc się pochwalę.
Wróciłem z rajdu MTB na dystansie rodzinnym 15km, czas 01:04:42, w klasyfikacji OPEN (czyli wszyscy) miejsce 58 na 100, a w kategorii wiekowej 21-30 (nie mam pojęcia dlaczego taką mi przypisali, przecież ja mam 20 lat :drurrp:). Wynik nie najgorszy, ale najbardziej się cieszę że udało mi się zmobilizować aby w ogóle wziąć udział i spiąć swój gruby tyłek na ten rajd oraz wytrzymanie do końca (gdzieś w połowie miałem myśli typu "ale popełniłem wielki błąd). No i ładny medalik mam.

Spoiler

0PnJdXI.jpg

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmodernizowałem układ chłodzący procka ze standardowego boxowego na wieże chłodniczą (fortis 3);

Efekty są takie jakich się spodziewałem... temperatury na idlu to około 26 stopni, a podczas obciążenia - w tym wypadku gta V na full to ok 54 stopni Celcjusza; (na boxie było nawet 73 stopnie)

Spoiler

obr1.jpg.babbcbbf421de69faa9c1954e6dcf832.jpg

Spoiler

obr2.jpg.0489805da396150e6d34cb4945965b02.jpg

Spoiler

obr3.jpg.ba6d20eaac20f2f2b3493b62efbec058.jpg

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu bawię się w obstawianie meczy, a dziś odebrałem chyba najmniejszą w historii zakładów bukmacherskich wygraną. Z obstawionych przeze mnie meczy odbył się tylko jeden, dzięki któremu zarobiłem 12 gr. Biznes życia krótko mówiąc

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

No to się pochwalę. Według danych na Steam zabrało mi 20 godzin na prawidłowe dopasowanie herbów dla ponad 1000 dodanych drużyn z polskich lig w Football Manager 2016 (znaczna część paczek przygotowanych przez społeczność zawierała błąd, przez który prawie wszystkie herby były przypasowane do zespołów z numerem o 2 mniejszym niż powinny), a także ułożenie nowego schematu pucharu polski dla 1443 drużyn. Tyle roboty, aby pewnie nigdy nie zobaczyć ponad 90% z nich w trakcie gry :derptongue:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...