Skocz do zawartości

Pochwal się.


Mates

Recommended Posts

Udało mi się zmodernizować lapka Dell E6440 a mianowicie zmieniłem proceror z i5-4210M na i7-4702MQ i przy okazji wyczyściłem chłodzenie.

Ciesze się że biznesówki są tak proste w obsłudze, bo nic nie połamałem a i problemy z funkcją turbo na nowym procku załatwiła aktualizacja bios(na stronie producenta jest do ściągnięcia plik który sam to robi)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu muszę się pochwalić. Tym razem dotarł do mnie zestaw Amiibo z gry Splatoon 2: Octo Expansion. :pinkie3: Zestaw zawiera postać męską, żeńską i potworka, w którego się zmieniają.

Spoiler

Amiibo.thumb.jpg.f0a4d888dcc7de929bdd884c1d671125.jpg Cała Trójka :pinkie3:

 

Amiibo1.thumb.jpg.e92a5c009bacf97aee6f4f9fe61f46bb.jpg To ta ośmiornica, w którą mogą się przemieniać.

 

Amiibo2.thumb.jpg.69cb6243a5651a1c59e8040df619d9d8.jpg Chłopak 

 

Amiibo3.thumb.jpg.17844cb9a7b25a3de9b0b60023855d93.jpg I dziewczynka :starcute:

 

 

 

Ostatnia postać jest również moją postacią, która ukończyłem całe DLC... a macie. :ppshrug: Tak wygląda po skończeniu kampanii. 

Spoiler

5c66009d8f563_Splatoon2.thumb.jpg.1c2c486a7528592f3fb91d61c8a4bd15.jpg

 

Edytowano przez Starlight Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Plecak mi się pruł, więc postanowiłem sobie znaleźć coś nowego. Na ogół szukałem jakiś konkretów, czegoś solidnego i ładnego + ten typowy wzór plecaka trochę mnie nudził. Ostateczny zakup:

Spoiler

4.png.029365f8bbb10f312c316da7a49603f5.png

 

Szukając plecaka wstąpiłem do sklepu z torbami itd.,po wizycie w którym stwierdziłem, że chciałbym mieć coś w stylu aktówki, bo to zajebiście ładna rzecz jest. Na moje szczęście, w jednej galerii likwidowali sklep i zgarnąłem takie cudo na dużej zniżce:

Spoiler

5.png.7a1fc35e663c03bdb86b0687a2c712c5.png

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nowy zakup, a raczej zakupy... 

 

Nareszcie dotarło do mnie Agents of Mayhem za które zapłaciłem raptem 23zł. A do tego gratis dostałem singiel ze ścieżki dźwiękowej Fallouta 4 :YEtmX:

Spoiler

qHPIrZb.jpg

 

I coś mniej ciekawego, ale praktycznego... Szczoteczka elektryczna. Dawno chciałem ją sobie kupić, ale nie było za co. 

Spoiler

U4zEbg5.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Star Forces of Evil: Book of Spells

 

Musiałem poczekać prawie tydzień, ale już na pierwszy rzut oka widzę, że warto było. Jeśli ktoś ma "Dziennik 3" z Gravity Falls, to poczuje się jak w domu. "Księga Zaklęć" to po prostu kolejna "replika" zawierająca dodatkowe informacje. W tym przypadku są to: opisy królowych, fragmenty ich pamiętników, a do tego jakieś przepisy kulinarne (nie wiem czy prawdziwe, czy dla picu), alternatywne znaki zodiaku (jestem wróżką), a nawet nuty do piosenki. Polecam  

 

Okładka

Spoiler

ceu52ja.jpg?1

 

A co my tu mamy? Zaszyfrowane wiadomości tu mamy :godpony:

Spoiler

dAdnpk6.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pierwsze "blind bagi" Lego dotarły (a przy okazji gratisowy katalog) :YEtmX:

 

Co jest w środku? Oby Unikitty (seria Unikitty) oraz Emmet albo Benek (seria Lego Przygoda 2)

Spoiler

zozaxfM.jpg?1

 

SPAAAAAAAACEEEEESHIIIII... wróć... CAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARS! :fsscream: (niestety nie mam więcej miejsca na autka Speed Champions)

Spoiler

Aj7CKOZ.jpg

 

Ech... Miała być Unikitty, a jest "Pieseł". Ale i tak jest słodki :dunno:

Spoiler

tOXA4SW.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Pochwalę się... szczęściem i doborem kolorów. O co chodzi, (nie) zapytacie?

 

Kupiłem sobie Rocket League na Switcha żeby móc pograć on-line. Co prawda mam już tą grę na PS4, ale lepiej kupić drugi raz grę niż abonament Sony dla jednej produkcji. Postanowiłem zaryzykować i wydać trochę kasy na przepustkę premium Rocket Pass (pozwala walczyć o lepsze nagrody). Dosłownie pierwszy mecz w tym trybie, pierwsza zdobyta skrzynka, a w niej takie unikatowe (przynajmniej dla mnie) cudo. Wygląda rewelacyjnie, prowadzi się bajecznie, a kształt sprawia, że taki noob jak ja nieźle sobie radzi. Po dobraniu kolorów, kół, anteny itp. wygląda tak:

 

Spoiler

gTyCBAQ.jpg

 

Zaznaczam, że:

1. Nie znam się na tych wszystkich skrzynkach. Nie wiem czy ten pojazd trafia się często czy nie, ale ja czuję się jakbym trafił szóstkę w Lotto (właśnie dlatego się chwalę) :YEtmX: W końcu mogłem trafić na animowane "naklejki" albo jakąś antenę. 

2. Gram na Switchu, zaś sama gra działa w trybie "wydajności" (tak, już można nabijać się z gorszej grafiki). 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie pierwsze dwa tomy GENIALNEGO komiksu "Nienawidzę Baśniowa". Już po przeczytaniu kilkunastu stron wiem, że było warto :YEtmX: Ten komiks jest chory, krwawy i cholernie zabawny. Polecam każdemu kto potrafi czytać. 

 

Spoiler

e1aNdkU.jpg?1

 

O KOMIKSIE

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utworzyłem swoje małe stanowisko gamingowe! :)

 

Nowy monitor LG z IPS i FHD + klawiatura i myszka ASUS:

 

Spoiler

22c98b4e3b97e.jpg

 

... wszystko powiązane z moim starym, acz jarym laptopem gamingowym...

 

Spoiler

c26c9bd6765a0.jpg

 

... pod którym jest podkładka chłodząca (mniejsza temperatura o 10 stopni) :) ...

 

Spoiler

707497b5cdde4.jpg

 

W tle Garfield :lol:

 

Konsola ps4pro idealnie wpasowała się we wnękę między biurkiem a szafką:

 

Spoiler

e47a185e032f4.jpg

 

Da się grać w całkiem przyzwoitej jakości w gry z konsoli na nowym monitorze! :giggle:

 

Horizon Zero Dawn:

 

Spoiler

4fe05f311e07e.jpg

 

Jestem z siebie dumny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5/31/2019 o 21:30, Cheerful Sparkle napisał:

Konsola ps4pro idealnie wpasowała się we wnękę między biurkiem a szafką:

 

  Ukryj treść

e47a185e032f4.jpg

 

 

Nie chcę ciebie martwić, ale to BARDZO zły pomysł (szczególnie latem). Tego typu sprzęt potrzebuje dobrej cyrkulacji powietrza, bo inaczej będzie się przegrzewać. Moim zdaniem lepiej żebyś postawił ją po lewej od wnęki :rd: 

 

####

A skoro o konsolach mowa, to po awarii PS4 sprawiłem sobie PS4 Pro. Ech, jak dobrze mieć pracę i móc kupić coś za swoje, a nie liczyć na kogoś. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Triste Cordis napisał:

Nie chcę ciebie martwić, ale to BARDZO zły pomysł (szczególnie latem). Tego typu sprzęt potrzebuje dobrej cyrkulacji powietrza, bo inaczej będzie się przegrzewać. Moim zdaniem lepiej żebyś postawił ją po lewej od wnęki

 

 

Masz rację i zgadzam się z Tobą i robię dokładnie tak jak mówisz :)

 

Ona siedzi we wnęce, żeby się nie plątała pod nogami, gdy jest wyłączona. Gdy gram, to wysuwam ją na tyle daleko od mebli, że ma pełny przepływ powietrza. Wiem, co robię - spokojna głowa :bronies:

Edytowano przez Cheerful Sparkle
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupione

Spoiler

DDfmf.jpg

Wersja specjalna kosztowała tyle samo co normalna, więc wybór był oczywisty. Była też wersja kolekcjonerska za ok 100 zł więcej, ale nie oferowała zbyt ciekawego  kontentu, a i co miałbym robić później z takim sporym pudłem...

 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...