Skocz do zawartości

Pochwal się.


Mates

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Szef kupił nową drukarkę do etykiet. Wydruki robione są białym kolorem na plastikowych "plakietkach", które wyglądem i grubością przypominają karty kredytowe. Postanowiłem ją przetestować, a że ostatnio namiętnie zagrywam się w Borderlands 3, to zrobiłem coś takiego:

 

Kto znajdzie wszystkie trzy (w sumie cztery) "easter eggi"? :rd12:

Spoiler

HTdd7Rk.jpg?1

 

Spoiler

OAHKBTH.jpg?1

 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bluza z przezajebistym wzorem, którą planowałem kupić już od dawna

 

Spoiler

AWPheAh.jpg

 

jvUrfS5.jpg

 

Ostatnio wzięła mnie ochota na nietypowe płatki śniadaniowe, więc sprawiłem sobie o to takie tematyczne względem forum

Spoiler

WROALut.jpg

 

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Potrzebowałem nowej myszki. Pomyślałem sobie: "a co mi tam... Wezmę podświetlaną" :YEtmX:

Spoiler

DUshfjM.gif

 

Piątek 13 był dla mnie wyjątkowo szczęśliwy :sunburst7: W lokalnym NeoNecie znalazłem na przecenie "Edycję Limitowaną LiSka Przed Burzą"... Znaczy się "Life is Strange: Before the Storm". Mam już grę w wersji cyfrowej, ale nie mogłem przejść obojętnie wobec tego wydania. Cena? 50zł

Spoiler

8LsYb1b.jpg

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem wydać górę pieniędzy na bezsensowne i stulejarskie gadżety, które jakimś sposobem sprawiają, że czuję się lepiej.

 

Prezent od brata:

Spoiler

NIZfJND.jpg

 

 

I chyba najładniejsza figurka, jaką w życiu widziałem:

Spoiler

h6S19DJ.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
2 minuty temu, Triste Cordis napisał:

Całkiem możliwe, że pewnego dnia trafi do Biedronki. Ja tam wolę mieć na blu-ray :) Lepsza jakość, ciekawsze dodatki. 

Do tej "lepszego jakości", to musi być mega dobry telewizor, aby ją zobaczyć. U mnie różnicy wielkiej nie ma, a mam płacić niekiedy trzy razy więcej za film, który obejrzę z raz lub dwa, to dla mnie ciut przesada i wywalanie kasy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jakimś cudem udało mi się wygrać giveawaya na subbreddicie gry anno z okazji 20000 subskrybentów. Do wygrania było 13 kluczy do gry czy tam jakiś dodatków, głównie do najnowszej części: Anno 1800, oraz jeden klucz do wersji delux. Szczęście chciało, że udało mi się wygrać akurat tą jedną wersje delux, którą sponsorowała osobna osoba. Wersja ta, poza samą grą, zawiera DLC, soundtrack, artbook i jakieś tam inne rzeczy i jest najdroższa ze wszystkich nagród, bo prawie 300 zł to kosztuje, jakby się chciało kupić. Samą grę i tak planowałem kupić, ale tak dzikim fartem to aż szkoda się nie pochwalić xd

 

Spoiler

86227618_165746381511935_8880311781784813568_n.thumb.png.4ec4ee71089fe8ca9c60c7cdbfe511d6.png

 

  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, PervKapitan napisał:

Co to? Jakaś prasa hydrauliczna?

to wiertarko-frezarka, jak dla mnie do produkcji pojedynczych sztuk czy małoseryjnej jak znalazł

(będę ją wykorzystywał do obróbki obudów, drobnych elementów konstrukcyjnych itp)

poniżej masz filmik do czego takie urządzenie może słuzyć:

Spoiler

...jak ja kocham dźwięk silników krokowych :fshug:


 

Edytowano przez Chip
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...